День Народження 17 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Народжені 17 липня справляють враження сильних і владних людей, однак всередині вони крихкі і легкоранимі. Їм притаманні серйозність, практичність, цілеспрямованість та прагнення успіху. Вони вибудовують особливу захисну систему, вступає в дію, коли розгорнуться нерви або вони відчувають себе вразливими. Потреба відчувати себе коханим і шанованим впливає на турботу про враження, яке Рак справляє на інших. Якщо ж необхідності захищатися немає, Рак стає відкритим, доброзичливим, чуйним і демонструє чудове почуття гумору. Найкраще Рак проявляє себе, якщо підтримує рівновагу між іміджем замкнутого людини і чутливістю, розумінням і вмінням мислити, характерними якостями його внутрішньої природи.

Народжені 17 липня дуже дбайливі щодо власного здоров’я, оскільки вони розуміють, що інакше успіх неможливий. В доповнення до щадить дієті їм слід приймати достатню кількість мінеральних речовин і вітамінів (особливо вітамін С). За допомогою психологічної підготовки вони зможуть уникнути глибоких потрясінь, стресів, якщо раптом станеться трагедія. Ті з них, хто не встиг занадто добре вивчити себе або все життя був надто залежимо від якоїсь людини, можуть виявитися абсолютно безпорадними при втраті останнього. Таким чином, надзвичайно корисними для них будуть всі види психологічного тренінгу (йога, психотерапія, читання, навчання).

Народжені 17 липня часто демонструють непереборне бажання стати зіркою або видертися на вершину службової драбини. При цьому вони ведуть себе вкрай стримано, скромно і навіть соромливо. Однак не слід приймати їх спокій за пасивність, оскільки у сфері своєї діяльності народжені 17 липня — неперевершені професіонали. За серйозної зовнішністю, як правило, ховається блискуче почуття гумору, яке відкривається навколишнім у хвилини відпочинку й дозвілля.

Знак Зодіаку 17 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Водної стихії, які мають хазяйновитістю, милосердям, психологізмом, працьовитістю.

Планета Управитель: Місяць. Дарує Раку інстинкти, виживаність. Вплив Місяця ідеально для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Несе відповідальність за відсутність практичності, м’який характер.

При зовнішній владності і силі ті, хто народився 17 липня, всередині дуже вразливі і вразливі. Навколишні можуть не знати про це і мимоволі нанести серйозну душевну рану одним-єдиним словом. Тим більше що у людей цього знаку дуже яскраво проявляється потреба в повазі та любові. Якщо народилася 17 липня Раку цих емоцій і почуттів цілком вистачає, то він стає привабливим оптимістом, демонструючи при цьому своє прекрасне почуття гумору.

Є серед народжених 17 липня і такі, що ще не відкрили в собі сили і таланти, а тому вважають себе невдахами з усіма витікаючими звідси наслідками. Народжені 17 липня можуть бути сконцентровані на грошах чи об’єктах влади, але найчастіше вони витрачають час і енергію на самих себе. Менш освічені індивідууми багато метушаться, намагаючись відшукати своє місце серед людей, організацій і тривіальних цілей, втрачаючи при цьому найдорожче — час. Ось чому професійний рада, отриманий ще в роки юності, не тільки допоможе їм визначити здібності, але і підкаже, де їх краще застосувати.

Народжені 17 липня чудово працюють на вільних хлібах, у дрібному бізнесі — словом, скрізь, де присутня висока ступінь автономії. Вони можуть мати добре забезпечений тил в особі чоловіка або дружини, але здебільшого вони грають соло. Спочатку їм подобається робота в організації, колективі, але з плином часу та в міру накопичення досвіду вони починають тягнутися в більш незалежні підприємства. Одного разу утвердившись в тій чи іншій галузі, вони неодмінно спробують опинитися на самій вершині. У цьому сенсі вони являють собою об’єкт кращого вкладення капіталу для людини, яка по-справжньому вірить у них. Впевненість у власних силах у народжених 17 липня настільки велика, що вони можуть роками чекати громадського визнання і весь цей час наполегливо працювати. При цьому вони поволі, непомітно переконують оточуючих у власній правоті, і це спрацьовує їм на благо.

Однак народженим 17 липня потрібно періодично переоцінювати свій прогрес, оскільки може статися, що він занадто повільний. Для творчих людей, яким неодмінно потрібно виставляти свої роботи глядачам, дуже важливо в цьому сенсі знайти толкового агента або представника. Іноді події змушують народжених 17 липня змінити напрям руху — і це вже в момент наближення до успіху. Зазвичай підґрунтям такого спонукального мотиву стають якісь людські цінності. З не меншою енергією народжені 17 липня звертаються до нового виду творчості. Народжені в цей день здатні реалізувати раніше кинуті починання в зрілому віці.

Чоловік Рак — народився 17 Липня

Чоловіки, які народилися 17 липня — відрізняються наступними характеристиками: такий кавалер — артистичний, щира, прониклива, сентиментальний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 17 Липня

Жінки, що народилися 17 липня, наділені такими відзнаками натури: така дама — інтуїтивна, ніжна, чесна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 17 Липня

Народжені 17 липня є творцями своєї долі. Від природи їм дані дивовижні здібності, але життєву стратегію вони визначають самі, тому можуть бути як відомими особистостями, так і злочинними елементами. Взагалі, для народжених 17 липня знак зодіаку Рак, більше характерно прагнення до благородним цілям. Їх цілеспрямованість і маса позитивних якостей досить швидко дозволяють досягати бажаного, а також розташовувати до себе оточуючих. Поводяться найчастіше соромливо, дуже скромно, що заважає їм досягати тих висот, про які вони мріють. Причому бажання стати на чолі світу відвідує їх вже в дитинстві. Якщо ж поряд буде гідний партнер, Рак, який народився 17 липня, зможе це виправити. Хоча, захоплюючись роботою, вони можуть і не влаштувати своє особисте життя.

не Можна сказати, що це люди команди. Їм набагато комфортніше працювати на себе або поодинці. Причому спочатку вони можуть прагнути отримати трудовий досвід в організаціях, але поступово відходять у підприємництво або інші автономні стихії. При цьому бажано мати надійний тил в особі чоловіка або дружини. Адже якщо в них вірити, вони можуть досягти неймовірних висот. Тільки в якості сюрпризу особи, народжені 17 липня знак зодіаку Рак, можуть раптом різко поміняти сферу діяльності, коли попередня вершина була дуже близька. Пов’язано це з тим, що рефлексія тих, хто народжений 17 липня, призводить до переоцінки дій, вчинків і сенсу життя. Жінки, народжені 17 липня знак зодіаку Рак, володіють хорошою інтуїцією. Їх ніжність і чесність виявляться привабливими для багатьох, але далеко не всіх чоловіків. Розрив партнерських відносин сприймають болісно.

Чоловіки, народжені 17 липня знак зодіаку Рак, дуже артистичні, трохи сентиментальні. Не варто намагатися їх обдурити: брехня вони відчувають всім своїм нутром. З’явилися на світ 17 липня можуть бути одержимі грошима, матеріальними цінностями або владою. Потрібно вчасно зрозуміти, куди докласти зусиль, щоб не розплескати дорогоцінну енергію. Люди цього періоду можуть демонструвати і егоїстичні нахили. Народжені 17 липня знак зодіаку Рак, дуже важливо самореалізуватися. Якщо у них немає цього відчуття, вони можуть впадати в тривалі депресії, а почуття страху з цього приводу сприяє руйнуванню інших сфер життя. Їм цікаво жити, якщо відкриваються все нові і нові горизонти. Частіше варто носити білі одягу. Їм цей колір не тільки дивно йде, але і допомагає в справах. Причому якщо білий костюм або елемент гардеробу застиран, має помарки, то це може, навпаки, перешкодити.

У побуті індивіди, народжені 17 липня знак зодіаку Рак, дуже домовиті, хазяйновиті. Правда, схильні іноді проявлятися недалекоглядність своїх покупках, йдучи на поводу у сьогохвилинних бажань. Щоб бути щасливими все життя, цим ракам потрібно пам’ятати: треба частіше сміятися, більше уваги приділяти близьким, незважаючи на те, що є великі амбіції, не соромитися проявляти себе, якщо підвертається цікавий для доходу варіант.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви не даєте серйозних обіцянок, поки не будете впевнені, що почуття взаємні. Коли ж зобов’язання дані, ви очікуєте, що ваш союз буде тривати вічно. Якщо ви не впевнені у своєму партнері, то стаєте ревнивим і надмірно нав’язуєте свою турботу.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Люди, народжені в цей день, як правило, є неперевершеними професіоналами в своїй галузі. Де б вони не працювали, народжені 17 липня завжди будуть вважатися одними з кращих фахівців у своїй сфері діяльності. Однак сумніви в їх кваліфікації можуть серйозно підірвати їх самооцінку і змусити переживати за свою репутацію. У цих людей багато талантів, які вони можуть відкривати в собі до кінця життя, тому часом вони схильні до частої зміни виду діяльності залежно від того, чим вони захоплені в цей момент.

Здоров’я і Хвороби

Ракам, народився 17 липня, обов’язково потрібно підтримувати свій життєвий тонус, приймаючи вітаміни та мінеральні комплекси, які допоможуть йому дотримуватися здоровий баланс. При серйозних фізичних і психологічних навантаженнях необхідно влаштовувати для себе періоди розслаблення і догляду за своїм тілом. Це дозволить розслабитися, зняти зайву напругу і відновити сили.

Не завадять цьому знаку і періодичні фізичні навантаження. Це можуть бути елементарні прогулянки на природі або в паркових зонах, а також заняття в тренажерному залі, фітнес, плавання та багато іншого. Все залежить від того, що з перерахованого допоможе скинути зайву вагу, але при цьому швидко не набриднути.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, які своїм вибором визначать долю. Якщо вони підуть шляхом еволюції, вдосконалення, використовуючи той щасливий шанс, який зазвичай всім дається, то життя їх буде благополучною, наповненим щастям і комфортом. А якщо вони впустять цей шанс, знехтують своїм щастям, то життя їх буде підпорядкована обставинами, постійно хтось або щось буде заважати їм. Вирішуючи чужі проблеми, вирішуючи чужі справи, вони не знайдуть часу і сил на облаштування свого життя.

Поради Ракам, Народженим 17 Липня

Перестаньте копатися в собі, якщо хтось раптом не оцінив ваших талантів. У вас все в порядку, тому забудьте про свої комплекси і рухайтеся вперед. Зірки пророкують вам успіх у всіх ваших починаннях, і цим шансом просто не можна не скористатися. І не забувайте уважно ставитися до свого самопочуття. Це вбереже вас від частих недуг і перевантажень.


Залишити відгук