Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Близнюки в Любові

Чоловік-Близнюк нещадний «Казанова», розбиває дівочі серця, невгамовний балакун, він легко охмурит наївну жінку — Стрілець. Вона так довірлива, по-дитячому цікава, любить напустити на себе важливість і діловитість. В своїй голові вона спіткала вселенське призначення людини, щиро вірить в існування ідеальних взаємин. Чоловік-Близнюк цілком ймовірно не сприйме світ жінки — Стрілець, швидше за все, вона стане черговою жертвою її чарівності.

У будь-яких стосунках, навіть найбільш безперспективних, є винятки. У жінки — Стрілець є якості, які здатні розпалити пристрасть у мінливому чоловікові — Близнюк. Їх відносини можна назвати «космічним тяжінням», вони не інакше як магніт притягують один одного.

Жінка — Стрілець відкрита душа, весела, товариська не нудна натура. Живий розум, енергійна, дотепна, начитана, з почуттям гумору, здатна на спонтанні дії. Партнеру дасть свободу, не стане контролювати, підозрювати, обмежувати право і вибір. Для неї є неприйнятним, за кого-то вирішувати, пліткувати, будувати інтриги.

Чоловік-Близнюк панічно боїться самотності, це притаманне і жінці — Стрілець. В їх душах панує гармонія з собою, чого кожен і привносить у відносини. Любовними втіхами насолоджуються не тільки вночі. Палкий погляд партнера, і другий уже готовий виконати його бажання.

У чуйною проникливою жінці — Стрілець, прекрасно уживається доросла жінка і «маленька дівчинка». У зрілому віці, якості дурнуватої дівчинки, залишаться в минулому, далі буде керуватися лише здоровим глуздом.

Обидва щодо не ревниві, але якби скороминуща інтрижка, один іншого може вапна. При цьому постійно пригадуючи образу і зрада, жінка-Стрілець може розіграти драму, і через довгий час. На жаль, схильність Близнюків до пригод здатна зруйнувати ідилію. Сумісність чоловіка-Близнюка і жінки-Стрільця можлива, лише якщо він зможе стримати свою волелюбність і більш уважно ставитися до партнерки.

Чоловік-Близнюк унікальний у своєму роді, настрій може стрімко змінюватися в позитивну, то в негативну сторону, без приводу. Тільки жінка-Стрілець здатна зрозуміти його таким, її ритми життя теж змінюються. Колючі слова, їдкі зауваження, здатні поранити жінку-Стрільця, їй доведеться навчитися «ковтати образи». Прямолінійність чоловіка — Близнюка потрібна лише в крайньому випадку, для струсу коханої.

Навчившись жити в світі, згоді, знаходячи слова підтримки у важку хвилину, стануть опорою для свого супутника, і будуть щасливі.

При сумісності жінки-Стрільця і Близнюків-чоловіки, дивно, але факт: точно так само, як «мінус» на «мінус» у якихось випадках дає «плюс», так само і незалежність чоловіка-Близнюків у союзі з яскраво вираженою незалежністю жінки-Стрільця іноді здатна в підсумку привести до досить міцним і тривалим відносинам. Можна сміливо сказати, що Близнюки і Стрілець — знайшли один одного. У цих двох вражає уяву схожість інтересів, поглядів на життя.

Варто відзначити, що обидва можуть бути довгий час просто чудовими друзями або коханцями. Про шлюб стануть замислюватися тільки тоді, коли це з якоїсь причини стане необхідно. Штамп у паспорті для цієї пари не відіграє ніякого значення. Їм весело і цікаво проводити час один з одним, а дотримуватися якісь традиції – це не в їхньому стилі.

І чоловік-Близнюки і жінка-Стрілець люблять всякого роду зміни, зміни, прагнуть до всього нового, їх тягне до незвіданого і непізнаного. В парі сумісності Стрільця і Близнюків просто немає місця нудьзі, вона знищується з коренем, ще не встигнувши з’явитися. Вони з легкістю змінюють свої погляди і думки, переконання і світогляд. До речі, це може викликати душевний неспокій і ускладнювати цей шлюбний союз. В сімейному союзі жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки – дружба і різноманітність інтересів грають набагато більшу роль, ніж почуття.

Ідеальну пару жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки часто можна зустріти в педагогічному колективі і в редакції. Такі пари мають спільну справу або хобі, що значно скріплює їх відносини. Вони дуже приємні в спілкуванні, рухливі, мають безліч інтелектуальних інтересів. Завдяки взаємній підтримці та розумінню один одного, вони навіть у похилому віці, залишаються молодими душею.

Жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки бажані гості в будь-якій компанії. Вони вносять пожвавлення, і прибирають нудьгу там, де вона з’явилася. Як правило, у цієї пари безліч хобі та захоплень. До речі сказати, вони можуть і роздільності проводити час і не ревнують один одного. Дуже часто їхні інтереси, пов’язані з інтелектуальною діяльністю – це журналістика, викладання і наукова робота.

Кілька Стрілець і Близнюки часто об’єднує інтелектуальна дружба. Їх спільне життя, навіть через роки, нагадує студентський роман. Поспішають один до одного, щоб поділитися новинами, обговорити або посперечатися з якого – небудь питання.

Що стосується фінансової забезпеченості, то грошей у цій родині рідко буває багато. Вони не вміють збирати «на світлий або чорний день». До речі сказати, що тільки в союзі з чоловіком-Близнюком, жінка-Стрілець готова терпіти безгрошів’я. З ним їй так цікаво, що все інше відходить на другий план. Якщо жінка-Стрілець або чоловік-Близнюки знайшли своє покликання і займаються улюбленою справою, то до зрілого віку, вони стають затребуваними фахівцями з добре оплачуваною роботою. Але, відкладати гроші вони не навчаться ніколи.

Найбільша проблема сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Овна – мінливість і нестабільність обох подружжя. Їм недостатньо просто міцного і міцного союзу для того, щоб бути щасливими. Їх тягне до змін. І часто трапляється так, що навіть добре розуміють один одного партнери розлучаються з – за того, що їм хочеться чогось новенького. Після розставання вони залишаються добрими друзями і не тримають один на одного зла. Але, факт залишається фактом – як сімейна пара, вони не відбулися.

Ще одна проблема пари жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки полягає в тому, що на багато речей вони дивляться по-різному. Одні і ті ж події або явища вони оцінюють кожен по-своєму. Так, жінка-Стрілець може дорікати Близнюка в безпринципності, в той час як чоловік-Близнюки вважає, що жінка-Стрілець просто не помічає фактів на догоду своїм переконанням. Спори в даному союзі виникають досить часто, і переходять від абстрактної ідеї на особистості. У сварках жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки не вміють контролювати себе і часто говорять те, про що згодом шкодують. Обидва партнера гострі на язик, і якщо чоловік-Близнюки може уражати й дотепно потішається, то жінка-Стрілець просто переходить на крик і демонструє свій вогненний темперамент, до якого Близнюкам далеко.

Мабуть, немає такого рецепту, за допомогою якого можна було б уберегти пару жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки від розриву. За гороскопом сумісності Стрільця і Близнюків, їх розставання найчастіше пов’язана не з особистісними характеристиками і не з життєвими обставинами. І з тим, і з іншим, при бажанні, обидва могли б впоратися. Жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки непостійні – і це змінити вже ніяк не можна. Але, можна зменшити ризик розлучення. Для цього потрібно вести максимально рухому життя.

Необхідно зробити так, щоб у обох, а особливо у чоловіка-Близнюка, завжди було безліч нових вражень. Також, жінці-Стрільцеві не варто прив’язувати до будинку свого чоловіка. Коли він буде відчувати повну свободу, він більше буде цінувати будинок, куди можна повернутися, щоб перепочити від змін і насолодитися теплом домашнього вогнища. Також, варто створити якомога більше обставин, при яких розставання було б невигідним. Наприклад, спільна справа, житло, діти і т. д. Адже ця пара розлучається не з-за того, що у обох накопичилася маса претензій один до одного, а через тяги до свободи і прагнення нових вражень.

Що стосується різниці у поглядах, то найчастіше вона стосується абстрактних речей. З побутових, життєвих ситуацій ці подружжя не сперечаються. Щоб це спілкування проходило більш м’яко і без «наслідків», жінці-Стрільцеві потрібно навчитися вести себе красиво і тактовно. Тоді суперечки і дискусії почнуть приносити задоволення обом. Головне в цій справі, завжди бути на чеку, не захоплюватися і не переходити ту межу, за якою невинний суперечка переходить на особистості.


Залишити відгук