Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Козеріг в Любові

Стрімкий розвиток, цікаві та інтригуючі відносини чекають пару чоловік–Козеріг і жінка-Стрілець. Складна зв’язок, одночасно зрозумілі, розумні і стабільні відносини. Спільне бачення на майбутнє, спроможність у професійному плані, обопільне уявлення про сім’ю і будинку. Однак без зусиль шлях до щастя не обійдеться. Обом доведеться чималим пожертвувати. Але на щастя, обох знаків притаманний здоровий глузд, обидва мають правильні цінності, адекватність і тверезий розум.

Чоловік – Козеріг прагне до упорядкування планів у своєму житті, все має бути за розкладом, заздалегідь обдумані кроки і дії. Вчинки пов’язані тільки з внутрішніми правилами і законами, зовнішні пристойності і рамки його не хвилюють.У ньому живе неймовірна впевненість в собі, оптимізм, природне самовладання і завзятість перед труднощами. У багатьох якостях і проявах жінка – Стрілець схожа на чоловіка – Козерога. Це служить їм міцною опорою, на якій будуються подальші відносини.

Жінка – Стрілець активна, сильна, з яскраво вираженою лідерською позицією. Вона тверда духом, корыстна, удавання теж може мати місце. Але часто, лише на благо. В ній ні зла, вона натура прямолінійна, але вміє делікатно зробити зауваження, терпляче пристосовується до створених життєвих ситуацій. Їй подобається, коли в родині спокійно, передбачувано, безпечно. Прагне до розподілу обов’язків в сімейному житті, так їй зручніше жити.

Домашня робота може стати цікавою для жінки – Стрільця тільки в солідному віці, до цього вона буде сприймати побутові обов’язки як виконання боргу. Спочатку у молодої пари в цьому плані можуть бути конфлікти. Чоловік – Козеріг звик, що жінка повинна бути берегинею вогнища, господарської, домовитої, метушливої і гостинною господинею. Шлюб між чоловіком – Козерогом і жінкою – Стрільцем може мати початок на основі службового роману або громадської діяльності.

Кожному відносинах є що почерпнути для себе, допоможуть навчитися якостями, які навчать бути впевненіше, сильніше, душевніше. Чоловік – Козеріг бачить свою обраницю жінку – Стрільця саме тієї, з якою йому комфортно, Стрілець цінує в ньому стійкість, сміливість та безстрашність перед проблемами і життям. Безумовно, зірка щастя буде висвітлювати життєвий шлях цієї люблячої один одного пари.

По сумісності жінки-Стрільця і Козерога-чоловіки цю пару не можна назвати міцною. Єдине, що здатне утримати їх разом – це справжня взаємна любов. Вона допоможе їм подолати багато труднощів на їх спільному шляху, і вони залишаться разом, навіть якщо життя буде намагатися розлучити їх. Але, якщо хоч в одного з партнерів немає щирих почуттів, то не варто навіть намагатися зберегти цей союз.

В союзі Стрільця і Козерога може бути багато образ і непорозумінь. Жінка-Стрілець жизнелюбива і частенько витає в хмарах, а завзятий чоловік-Козеріг обома ногами твердо стоїть на землі. На перших порах ця несхожість викликає інтерес, почуття новизни і незвичайних відчуттів, але, з плином часу, це неминуче викликає конфлікти.

Жінка-Стрілець, як правило, вперто не хоче займатися домашнім господарством, а чоловік-Козеріг не розділяє її любові до подорожей і вечірок. Якщо дана пара хоче зберегти свої відносини, то Стрільцеві, необхідно навчитися бути більш відповідальною, а Козерогові — менш вимогливим і суворим. Інакше, сімейні союз може не витримати навантаження.

Ідеальна пара жінки-Стрільця і чоловіка-Козерога, як і будь-яка інша ідеальна пара — виглядає щасливою. Подружжю добре разом, вони навчилися розуміти і довіряти один одному, але їх рідко можна побачити разом. У них дуже різний ритм життя і інтереси. Найчастіше чоловік-Козеріг присвячує більшу частину свого часу кар’єрі, а жінка-Стрілець – подорожує, розвивається, спілкується з друзями.

В парі сумісності Стрільця і Козерога, обидва партнера психологічно зрілі люди і дають своїй половинці право на свободу. Як правило, ідеальну пару жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг складають вже досить – таки дорослі люди. Справа в тому, що у молодому віці ці пари часто розпадаються, через те, що їх цінності надто різняться, а юнацький максималізм змушує людину будь-якого знака чекати від обранця повного розчинення в любові, а жінка-Стрілець, ні чоловік-Козеріг цього робити не стануть.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Козерога в тому, що між ними часто бувають сварки з приводу того, як відпочити. Провести вільний час. У них абсолютно різні погляди на цей рахунок. Жінці-Стрільцеві просто як повітря необхідно. Щоб дозвілля було цікавим, активним, живим, повним творчості і веселощів. Вона непосидюча, любить спілкуватися з людьми, і пускатися в різні авантюри. Чоловік-Козеріг, навпаки, обережний, обачний і практичний. Йому чужі пригоди, він не піде в кіно, а займеться… тим, чим має.

Чоловік-Козеріг не обмежує свободу своєї супутниці життя, але от самій жінці-Стрільцеві стає прикро від того, що вона в черговий раз з’являється одна там, де їй хотілося б з’явитися удвох. Чоловік-Козеріг набагато менше, ніж інші знаки відпочиває і має вільного часу для свого дозвілля. Крім того, він відповідальний і обов’язковий. Його родичі відмінно вивчили його характер і можуть щосили використовувати його. Тому жінка-Стрілець раптом може виявити, що замість зустрічі з друзями її Козеріг їде допомагати братові переносити холодильник. До речі сказати, у чоловіка-Козерога може бути хобі, але воно стабільне протягом багатьох років і не надто розважальне.

За гороскопом сумісності Стрільця і Козерога, щоб в їх родині збереглася гармонія, жінці-Стрільцеві доведеться змиритися з тим, що, швидше за все, свій вільний час ви будете проводити окремо. А якщо присутність вашого чоловіка на якомусь заході для вас дуже важливо, то вам необхідно буде показати йому корисність його присутності на цій вечірці. Наприклад, вас запросили на корпоратив. Розкажіть чоловікові-Козерогові про те, що від його поїздки з вами залежить ваша репутація. А якщо ви хочете поїхати відпочити на закордонний курорт, то вам належить все організувати так, щоб чоловік-Козеріг побачив користь від цієї поїздки, наприклад, завивання зв’язків з впливовими людьми, які часто зупиняються в цей же готелі.

Також ви можете посилатися на авторитет в особі тих, кого Ваш чоловік-Козеріг поважає: «А ось в журналі писали, що директор фірми «***» часто ходить з родиною в театр». Але, у всьому повинна бути міра. Якщо чоловік-Козеріг так і не захотів з вами піти або поїхати – не наполягайте. Він не отримає задоволення від тих розваг, які йому не за смаком, а у Вас виявиться зіпсованим настрій.


Залишити відгук