Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Овен в Любові

В союзі жінка — Стрілець з чоловіком — Овен, чільну роль займає Овен. Вона чудово себе почуває в ролі «маленької дівчинки», він підкорює її своєю мужністю, силою, наполегливістю. Що б Стрільцеві привернути увагу чоловіка-Овна не варто особливо старатися, він неодмінно помітить її почуття гумору, веселий характер.

Жінка-Стрілець володіє цілеспрямованістю, з вірою в досягнення мети, благородна душа, сприйнятлива до чужого горя, їй притаманний здоровий авантюризм. Іноді вона не розбірлива в людях, бачить в них лише бажане. Закохана жінка-Стрілець віддається почуттю без залишку, обожнює коханого, вона ніжна, турботлива, без приводу не стане влаштовувати вистави. Якщо жінка-Стрілець відкинута, вона може зайняти позицію затворниці, але ненадовго, при цьому сильно страждати від ураженого самолюбства, здатна мстити.

Зовні ця жінка-свято, любить розваги і веселе проведення часу, може здатися легковажним. Але насправді, це чутлива і ранима натура, дуже сентиментальна, вірить в чудеса, ідеальну любов і відносини. Риса жінки — Стрілець, вона знає про свої недоліки, впертості, неуважність, егоїзм.

Непросто буде чоловіка-Овна, так як його супутниця товариська, приваблива, цікава, в колі її друзів часто зустрічаються чоловіки. Чоловік-Овен повинен приймати її такою, інакше сцен ревнощів не уникнути. Буйному Овну прийняти цей факт складно, але він звикне. Жінка-Стрілець може запевняти у своїй «не ревнивости», і це правда, поки вона довіряє партнеру вона не стане підозрювати чоловіка. Достатньо однієї інтриги на стороні що б втратити довіру Стрільця. Заслужити прощення цілком ймовірно, з причини зрад, це навряд-чи зруйнує сім’ю.

Доля жінки-Стрілець прихильною і щедрою на подарунки. Перебуваючи під впливом Юпітера, усі її починання мають позитивний результат, успіх нерідко її супроводжує, всупереч очікуванням оточуючих. Недолік уваги один до одного, не відчуваючи бажання партнера може завести відносини в глухий кут. Союз стане міцним, якщо обидва, стануть контролювати емоції, більше приділяти увагу обранцеві.

У шлюбі чоловік-Овен і жінка-Стрілець виявляють сумісність, вони знаходять душевну стабільність у відносинах, впевненість і надійність. Їх будинок завжди відкритий для друзів, ні у їх розумінні місцем жадібності, матеріальної приреченості і залежності. Їх пов’язує духовна близькість, віра у вічне кохання, в парі вони стають ідеалістами.

Побоюватися, варто власних уїдливих слів, поминання старих образ, грубих висловів, уникаючи такого, пара буде щаслива.

Ще древні мудреці говорили, що «Стрілець» прекрасне доповнення до «Барана». По сумісності жінки-Стрільця і Овна-чоловіки – у цієї пари чудове взаєморозуміння. Жінка-Стрілець практично завжди потрапляє під стрілу Амура, пущену чоловіком-Овном. Як правило, любов в цій парі спалахує з першого погляду. У цих двох дуже багато спільних інтересів. Особливо їх зближує любов до поїздок, подорожей, походів, спортивних занять і культурно-масових заходів.

Ця пара випромінює багато позитиву, яким вони щедро діляться з усіма оточуючими. Пару Стрілець і Овен сміливо можна назвати міцною і успішною, і шлюбний союз має всі шанси бути гармонійним і щасливим. У них приголомшливу подібність темпераментів, цілей та інтересів. Жінка-Стрілець, як правило, завжди спрямована на пошуки істини, і тут її найкращим помічником може виявитися саме Овен, бо наукові суперечки, бесіди і диспути між обома якраз і ведуть до цієї мети.

В ідеальній парі жінки-Стрільця і чоловіка-Овна хороше взаєморозуміння. Як правило, ці двоє навіть працюють разом, бо тільки один одного знаходять потрібну ініціативність, працездатність і чесність. З боку жінка-Стрілець і чоловік-Овен виглядають дружелюбно і вносять пожвавлення в будь-яку компанію, хоча частіше живуть своїм життям і мало часу приділяють походів по гостям. Спочатку ця діяльна і ініціативна пара лякає оточуючих своїм напором, але потім всі розуміють, що вони зовсім не тиснуть на людей і не примушують щось робити.

Цей сімейний союз з’єднаний не тільки сильною взаємною любов’ю, але і вигодою. В ідеальній парі завжди партнери досягають більшого, ніж могли б досягти поодинці. Жінці-Стрільцеві не вистачає рішучості і уміння доводити розпочату справу до кінця. А чоловік-Овен ніколи не поступається обставинами, рішучий і сміливий. Як правило, в цьому союзі він займає роль лідера, з яким успішно справляється. А жінка-Стрілець допомагає чоловікові-Овну розширити кругозір, який обмежений їм самим. Крім своєї персони він мало що зауважує, тому частина його здібностей залишається нереалізованою. Жінка-Стрілець здатна значно розширити горизонти чоловіка-Овна.

Пара в сумісності Стрільця і Овна не знають що таке нудьга. Вони завжди в справах або активно відпочивають. Часто разом починають з нуля бізнес і домагаються успіху. До всіх перерахованих вище плюсів, у жінки-Стрільця і чоловіка-Овна відмінна сексуальна сумісність. Діти в цій парі з’являються пізно. Жінка-Стрілець любить дітей, але не прагне повністю віддати себе материнству, а чоловік-Овен зовсім не проти того, щоб самому побути центром сім’ї.

Пара жінка-Стрілець і чоловік-Овен дуже яскрава і кожен з партнерів незалежна особистість з непростим характером, тому відносини у них не завжди складаються гладко. По-перше, жінка-Стрілець не вміє дбати про будинку так, щоб чоловік-Овен, повертаючись з роботи, зміг насолодитися затишком і тишею. Крім того, чоловіки-Овни ревно ставляться до свого статусу чоловіка і не бажають виконувати «немужскую» роботу по дому. А жінка-Стрілець навіть при всій своїй поступливості теж не прихильниця стилю життя домогосподарки.

Якщо обидва партнера байдужі до організації побуту, то це не викликає у них проблем. Але якщо домашній комфорт для чоловіка-Овна важливий, то він може виявляти жінці-Стрільцеві своє невдоволення, а вона у відповідь, теж знайде що розповісти йому про рівноправність статей. Але найголовніше, що вона своїм незалежним способом життя дає гордому Овну чимало приводів для ревнощів, з чим йому дуже складно змиритися.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Овна в тому, що у цієї пари можуть бути розбіжності у поглядах. Але, жінка-Стрілець або поступається своєму гордому Барана, або непомітно перевиховує його. Чоловік-Овен абсолютно незалежний і він сам для себе є мірилом всього. На його думку, тільки його погляди і ставлення до чого-небудь є незаперечним і правильним. Жінка-Стрілець має більш широкий кругозір, але вона дотримується моралі і традицій свого кола спілкування. Тому незалежність і небажання чоловіка-Овна підлаштовуватися під громадську думку, викликає у нього незадоволення. Хоча, варто відзначити, що ці ж самі риси характеру чоловіка-Овна, але в екстремальних ситуаціях, приносять безперечну користь.

За гороскопів сумісності Стрільця і Овна, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Стрільцеві треба усвідомити, що ні за яких обставин не можна сперечатися з чоловіком-Овном. Пам’ятайте, що він свої погляди на життя вважає єдино правильними.

Щоб не виникало незадоволення з приводу затишку в сім’ї, жінці-Стрільцеві доведеться навчитися його створювати. Чоловіка-Овна не переробити в цьому питанні. Часто чоловіки-Овни не вимогливі і не вибагливі у побуті. Але, якщо його виховали в патріархальній родині, і він точно знає місце жінки в домі, тоді йому будуть потрібні комфортні умови для життя. Придивіться до сім’ї в якій зростав ваш обранець. Якщо він звик, що домашнє господарство цілком лежить на жінці, то по-іншому просто не буде. Вам доведеться підлаштуватися під його вимоги. Як з варіантів, можна запросити до себе господинею.

Те, що у жінки-Стрільця і чоловіка-Овна розбіжність у поглядах, так це велика гідність, а не недолік. Перш ніж злитися на чоловіка-Овна, за те що він не хоче враховувати громадську думку, подумайте про те, що саме завдяки цій якості серед чоловіків-Овнів багато лідерів, найуспішніших бізнесменів, політиків та вождів. Тому жінці-Стрільцеві треба пишатися незалежним мисленням партнера. Єдине, жінці-Стрільцю варто допомогу чоловіка-Овна і направити його незалежність у потрібне русло, щоб він не перетворився в Овна-невдахи – скандаліста і бешкетника. Жінці-Стрільцеві це цілком по силам, крім того, може бути доля й звела вас разом саме для того, щоб показати партнеру нові можливості, а не переробляти його характер.


Залишити відгук