Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Водолій в Любові

Чоловіка Водолія і жінку Стрільця багато вважають прекрасною і благополучній парою. Від них віє любов’ю, ніжними і романтичними відносинами. Чоловік Водолій і жінка Стрілець по-дитячому наївні, впевнені у своїй любовній прихильності і відданості. Їх погляди схожі, багато спільних інтересів, захоплень, бажання і мрії так само мають точки дотику.

Бережна охорона любові свого обранця неодмінно принесе свої плоди і народиться довгий і щасливий шлюб. В молодості пара прагне отримати від життя максимум, багато подорожує, експериментує, вивчаючи свого партнера, а також розкриваючи свій потенціал. Обидва незалежні, тому не стануть припиняти кордону і свого супутника. Веселі люди, легко входять у довіру, йдуть на контакт з оточуючими, при цьому присутній здоровий гумор і вміння посміятися над собою.

В моменти труднощів пара не здається, не витрачає час на сварки і конфлікти, обопільно шукають шляхи вирішення. Будь-які складності сприймаються легко, оптимістично. Виявляючи своє вміння у вирішенні проблем, пишаються і милуються власним розумом і спритністю. Жінка Стрілець любить дітей, вона стане прекрасною матір’ю і вірною дружиною. Вона цілком здатна поєднувати сім’ю і роботу, реалізовувати свої таланти і знаходити в цьому колосальне задоволення. Життя жінки Стрільця повна, активна, в ній немає місця для нудьги або неробства. Вона відчуває сучасне життя, легко змінюється і підлаштовується під нові умови життя.

В чоловікові Водолії їй подобається його сильний, мужній характер. Прагнення взяти від життя якомога більше вражень, яскравих емоцій. У його житті є місце сміливості, відважним вчинків. Він обдарована і талановита людина. Його здібності можуть підкорити будь-яку жінку. Красива мова, чарівність, самовладання і харизма головні козирі в охмуренні жіночої половини. Сам Водолій в жінках цінує красу, активність, спритність, креативне та нестандартне мислення. У жінці Стрільці є неординарність, свіжість, здорова амбітність.

Чоловік Водолій чесний, прямолінійна людина. Володіє гострим почуттям гумору, він проникливий. У ньому природний дар бачити фальш і обман в людях. Доля підготувала їм чимало сліз і радості, печалі і щасливих хвилин, все в житті пари органічний, схильна до розвитку. Згубним для союзу може стати нудьга, без цікавість, депресія і глибоке розчарування через брехню. Зміцнить відносини, справді зробить їх вічними, це народження дітей. Обидва зможуть забезпечити майбутнє нащадків, дати гідну освіту і задоволеними разом зустріти старість.

По сумісності жінка-Стрілець і Водолій-чоловік чудово розуміють один одного. Разом вони становлять яскраву і оригінальну пару. Обидва волелюбні й незалежні, тому не поспішають оформити свої стосунки офіційно і просто живуть в своє задоволення. Це один з тих спілок, який, за висловом одного англійця, укладається на небесах. В тому, що знаходить Стрілець і Водолій один одного, немає нічого земного. Між ними виникає інтелектуальна і духовна зв’язок. Це починає простежуватися вже в самому моменті знайомства.

Вільний союз Стрілець-Водолій не завжди виявляється міцним, зате він запам’ятовується на все життя. У обох партнерів зберігається безліч яскравих вражень і емоцій від спільно проведеного часу. Жінка-Стрілець і чоловік-Водолій є також чудовими друзями. Вони можуть разом подорожувати, пізнавати світ і пускатися у всілякі авантюри. Їх спільне життя насичена всіма кольорами веселки і в ній немає місця сірим будням.

Жінка-Стрілець і чоловік-Водолій дивляться на світ однаково. У них дуже багато загального, схожий стиль і ритм життя. Обидва веселі, товариські і привітні. Їх люблять у багатьох компаніях. До речі, в гості вони можуть ходити, як разом, так і окремо. Ставлення до життя і сексуальних стосунків у обох партнерів легке. Тому вони легко можуть завести інтрижку на стороні, але це не призводить до сцен ревнощів і розриву.

І жінка-Стрілець, і чоловік-Водолій цінують незалежність, свободу і самостійність. Їх сімейний союз скріплює багато речей, але практично всі вони не належать до матеріального світу. Вони не будуть жити разом тільки з-за грошей, будинки, кар’єри, будь-яких соціальних прагнень і навіть заради дітей. Їх з’єднує психологічний та інтелектуальний спорідненість. Варто зазначити, що жінка-Стрілець легко може переконати свого чоловіка-Водолія в тому, що вона найкраща жінка на світі, і створена спеціально для нього.

Жінка-Стрілець і чоловік-Водолій разом можуть подолати багато труднощів. Їм не страшні вогонь, вода і мідні труби. Проблема сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Водолія — це банальне стан нудьги, і це найстрашніший ворог цього сімейного союзу. Коли жінка-Стрілець і чоловік-Водолій зустрічаються в юному віці, то вони отримують від життя безліч вражень, подорожують, ходять в гості, відвідують виставки і театри, багато вчаться і затівають ціле безліч різноманітних ділових проектів, які рідко приносять відчутний дохід. Але, якщо кому-небудь з партнерів захочеться тихого сімейного життя, налагодженого побуту, впорядкованості і дітей, то в парі неминуче назріє конфлікт. Тиха сімейна гавань може зруйнувати їхні стосунки.

Крім того, в такі періоди нудьги та інтелектуального охолодження, жінка-Стрілець починає відчувати, що сексуальний темперамент Водолія залишає бажати кращого. Раніше її це не дуже цікавило, так як їх союз був вище фізіології, а любов і спорідненість душ не давали відчути, що вони не дуже підходять один одному сексуально.

За гороскопом сумісності Стрільця і Водолія, щоб у сім’ї не порушувалася гармонія, їм не можна пускати у свою нудьгу життя. Не варто дивитися на оточуючих, або будувати своє сімейне життя за подобою батьківського. В даному сімейному союзі завжди має бути весело і цікаво, неприпустимо перетворювати своє життя в низку однакових нудних днів. Урізноманітнити життя допоможуть подорожі вдвох, відвідування гостей, і звичайно ж, саморозвиток.

Крім того, жінці-Стрільцеві завжди треба мати в запасі кілька варіантів того, як провести час. Якщо ви раптом відчули, що ваш чоловік-Водолій занудьгував або засумував за нереалізованих планів або зради друзів, організуйте йому пригода, переливчасте райдужними можливостями.


Залишити відгук