Жінка Стрілець Характеристика знака Зодіаку

Ефектна і смілива жінка Стрілець привертає до себе увагу не тільки яскравою зовнішністю, але і відкритим характером і веселою вдачею. Особа справжня, не позбавлена почуття гумору та красномовства. Завжди добра, милосердна, не образить слабшого, не зачепить тонкі струни душі людини. Які ж особливості складають основу її особистості? На що слід звернути увагу коханому, колегам або друзям, щоб краще зрозуміти представницю цього знаку Зодіаку?

Астрологічна характеристика жінки Стрільця містить такі якості: щирість у вчинках і думках, життєрадісність і оптимізм, прямолінійність і творче мислення, честолюбство і цілеспрямованість. Жінка цього знаку Зодіаку любить спілкування, практично завжди відкрита і привітна. Вони не бояться проявляти свої емоції.

Оточуючим їх поведінка часто здається фальшивим, але сміх і сльози Стрільця жіночої статі завжди щирі. Недоліком можна назвати зайву прямолінійність знака. Їй не вистачає чуйності і делікатності у спілкуванні, тому жінка Стрілець може ненавмисно образити невдалої фрази. Вона робить це не з бажання заподіяти біль, це просто такий характер.

Цей знак Зодіаку не впадає у відчай навіть у найскладніших ситуаціях. Люди тягнуться до жінки Стрільцеві, адже вона готова поділитися своєю енергією, втішити і підбадьорити. Вона вимагає від них у відповідь щирого вияву почуттів і чесності у поведінці. Товариський характер цієї жінки робить її лідером і центром уваги в будь-яких компаніях.

Стрілець жіночої статі недовго зберігає погані спогади і образи. Хоча їй властиво бути сентиментальною, але стосується це тільки позитивних моментів. Вона — ідеалістка, вірять у краще майбутнє, але при цьому реально оцінює свої шанси. Жінка цього знаку Зодіаку постійно прагне до самовдосконалення і не боїться міняти сферу діяльності.

Представниці цього знака Зодіаку відрізняються яскравою зовнішністю. В юності у них приваблива пропорційна фігура з пишними грудьми, вузькою талією і крутими стегнами. Жінка Стрілець не женеться за модою, для неї важливіше зручність і доцільність одягу. В середньому віці вона найчастіше починає набирати вагу, їй важко контролювати якість свого харчування і важко відмовитися від шкідливої їжі.

Володіючи міцним здоров’ям та гарним метаболізмом, жінка Стрілець може безвідповідально ставитися до свого організму. Їй ніколи хворіти, та і лікарям вона особливо не довіряє, тому може довести себе до критичного стану. Знак повинен стежити за своїм харчуванням, не перевтомлюватися і не перевантажувати нервову систему. Також Стрільцю варто бути більш обережною та охайною в рухах, оскільки вона схильна до різноманітних травм.

Жінка Стрілець потребу в спілкуванні і активного соціального життя. Вона рідко засиджується в декреті або стає домогосподаркою. Знак вміло справляється з обов’язками керівника. Представниця цього астрологічного періоду відмінно працює як в якості організатора, так і виконавця. Єдине, що може значно погіршити результати її діяльності, — це рутина і нудьга, відсутність можливості проявити себе. Жінка Стрілець рідко затримується на ненависній роботі, їй має бути там цікаво.

В роботі цей знак Зодіаку схильний переоцінювати свої можливості, часом звалюючи на себе нездійсненні завдання. Жінку Стрільця залучають творчі професії, пов’язані з публічністю і не позбавлені деякої частки ризику. Професійна характеристика говорить про те, що вона може стати відмінним журналістом, перекладачем, видавцем, піарником. Представниця цього астрологічного періоду домагається міцного фінансового становища завдяки наполегливій праці і заповзятливості.

В любові жінка Стрілець розквітає. Все, що пов’язане з емоційною сферою, це її стихія. Вона віддається почуттям повністю, вчинки закоханої представниці знаку часом не піддаються звичайній логіці. Дівчина веде бурхливе особисте життя, їй чужі умовності в любові. Якщо вона відчуває симпатію до чоловіка, то виявить її будь-якими можливими способами. Щирі прояви любові деякі сприймають, як легковажне і навіть распутное поведінку. Але цей знак Зодіаку просто звик бути прямолінійним у всьому. Те, як веде себе дівчина в любові, може відлякати від неї слабкого або нерішучого чоловіка. Сильний ж буде притягнутий такою відвертістю.

В ліжку жінка Стрілець не обтяжена комплексами. У сексі вона темпераментна і дуже енергійна. Але і партнер їй потрібен такий же активний і пристрасний. Представниця цього знаку Зодіаку рідко отримує інтимне задоволення, якщо не відчуває ніяких романтичних почуттів до чоловіка. Астрологічна характеристика жінки Стрільця говорить про те, що вона цінує свою свободу, тому виходить заміж пізніше, ніж представниці інших знаків. Дівчина Стрілець любить чоловічу увагу, але не страждає від самотності. Її обранець повинен гарантувати їй достатньо свободи і особистого простору. Вона ні за що не стане віддавати коханої людини. Якщо знак зрозуміє, що кохання більше немає, то не стане ухилятися і прикидатися.

Якщо обмежувати представницю знака, вона досить легко йде на розрив відносин. Оптимізм дозволяє їй не боятися помилок і невдач у коханні. Тому жінка Стрілець часто кілька раз вступає в шлюб або заводить серйозні романи, щоразу сподіваючись знайти щастя в любові. Клопоти по господарству не по душі представниці цього знака Зодіаку. Вона любить займатися декором і зміною інтер’єру свого житла. Жінка Стрілець стає чудовою мамою. Життєрадісність допомагає їй справлятися з дитячими капризами, а творча жилка — придумувати ігри та розваги для малюка.

Якщо знак не реалізувався в повній мірі у власному житті, він може спробувати виконати свої мрії через дітей. Втім, мама Стрілець не буде наполягати на тому, щоб дитина займався тим, що йому не подобається. Вона прагне розкрити дитячий потенціал, не ламаючи при цьому характер і особистість дітей.


Залишити відгук