Сумісність Жінка Риби Чоловік Діва в Любові

Чоловік-Діва і жінка-Риба немов створені доповнювати один одного. Союзу, більш вдалого по життєвому аспекту, немає. Їх обопільне прагнення вдосконалюватися і розвиватися в духовному плані зміцнить і взаємний інтерес і союз. Парадоксально, але суперечливість партнера, більше викликає цікавість, стимул для розгадки іншої душі, ніж виклик на конфлікт. Завдяки уважності і усвідомлення власних помилок, вони, у міру розвитку відносин, їх усувати, що призведе до зміцнення союзу.

Невигадливий чоловік-Діва шукає зрозумілу, з природними бажаннями жінку. Для нього першочергово вміння жінки створити домашню атмосферу тепла і затишку. Чоловік-Діва намагатиметься втягнути і залучити в своє сприйняття і уявлення про сімейне життя жінку-Рибу. Однак, у загальному їх погляди сходяться, тільки їй більше імпонує сплеск фантазії, деякою екстремальності, спонтанності вчинків. Наприклад, її ідеї інтер’єру будинку будуть химерними, «кричущими», що не входять в рамки моди, закони практичності.

Жінка-Риба шукає привід для прояву своєї яскравої творчої натури, шукає можливість відрізнятися від інших. У її житті є внутрішній світ мрій, нереальних ілюзій. Деколи її заносить, вона намагається перенести безумства в життя, саме в ці моменти її може направити в потрібне русло і «спустити з небес » чоловік-Діва. Проблема в тому, що Діва хоч і може бути відповідальним, рішучим, твердим, але найчастіше цього не хоче, хоча в даних відносинах йому доведеться бути таким.

Жінка-Риба чутлива, вразлива, тонка душа. Їй по душі бурхливі пориви романтики, любовних насолод. На жаль, у цьому чоловік-Діва її може розчарувати, по природі він кілька холодний, стриманий, виною можуть бути комплекси, або не вміння розкриватися душею і тілом, але цілком можливо, якщо жінка проявить терпіння, делікатність, легкий натиск то все може бути ідеально.

Чоловік-Діва може дати своїй партнерці спокійне, розмірене, безпечне життя, повну матеріального достатку та духовної досконалості. У свою чергу Риба обдарує його ніжністю, турботою, піклуванням, вона прекрасна господиня і кулінар. В ній є «жіноче начало», притаманне прагнення до материнства, безмежної любові до людей. Чудова риса обох те, що вони не прагнуть перевиховати і підпорядкувати своїм бажанням партнера, а це основа тієї надійності відносин, про яку так всі мріють.

Сумісність між жінкою Риби і чоловіком-Дівою практично ідеальна. Він буде з першого погляду полонений її безтурботністю і майстерністю слухати. Вона, в свою чергу, прониклива і легко розуміє, що саме необхідно чоловікові. Більш того, вона вміло використовує свої знання в спробах його підкорити. В кінцевому підсумку він навіть і не помітить, як Рибка стане найважливішою людиною в його житті. Хоча і вона, полюбивши Діву, не буде використовувати власну перевагу.

Призначення цих знаків Зодіаку – вісь служіння. Тільки якщо Діва служить суспільству вчинками, намагаючись принести своїм існуванням толк, то Риби – почуттями. Вони повинні набути вміння обігрівати світ власною любов’ю, часто не маючи більше нічого за душею. Однак і Діву не можна віднести до бездушним і товстошкірим прагматикам. Адже цей чоловік все своє свідоме життя розривається між прагненням до благополучного життя і прагненням надавати допомогу людям.

З цієї причини чоловік, народжений під знаком Зодіаку Діви, віддасть перевагу жінку з тонкою душевною організацією або ту, яка подарує йому сталість. В такому разі він сам перестане ховатися від емоцій за речовими благами і щоденними турботами. Причому, чим більш романтичної і замріяної буде Рибка, тим сильніше до неї стане тягнутися Діва. Для чоловіка Діви треба створити казковий світ, повний любові і романтики, який йому не захочеться залишати.

Особливістю цих знаків Зодіаку є спокій і обачність. Вони ніколи не полізуть в саму гущу подій, їх рідко можна зустріти на галасливих, веселих святах – вони самодостатні. Жінка Риби розпізнає за удаваним холоднокровністю і практичністю Діви турботливого чоловіка, а той цінує тонку натуру. Ідеальна пара Риби і Діви – це гармонійна сумісність, в якій кожен з партнерів отримує те, чого він найбільше потребує. Для жінки Риби – це матеріальна підтримка, надійність і допомогу в домашніх турботах.

А чоловік Діва якраз зуміє подбати про свою непрактичною коханої, забезпечивши її всім необхідним. У такому разі жінка Рибка, не обтяжена побутовими проблемами, сповна обдарує його своєю любов’ю і увагою. В цьому союзі Діва набуває велику впевненість у собі, що найсприятливішим чином відіб’ється на відносинах. Він вже не боїться віддаватися своїм почуттям.

У них немає яких-небудь труднощів у стосунках, так як обидва володіють рухомим і живим характером і завжди зможуть знайти тему для спілкування. Їх сумісність будується на тому, що їм цікаво один з одним, незважаючи на те, що вони мають діаметрально протилежні характери. Тим більше, що вони неймовірно схожі – обидва розсудливі і передбачливими і здатні досягти величезного успіху у особин протилежної статі. Однак її не зовсім стійкий характер часто ставить його в глухий кут.

Почуття цих знаків потужні і глибокі, вони обидва повні, але один – роздумів, а інша – почуттів. Хоча це не стає перешкодою на шляху сумісності цих знаків Зодіаку. Жінка Рибка мудрішими свого обранця, тому вона весь час грає основну роль, постійно поступаючись йому за це. Подібне розсудливість Рибки дасть Діві відчуття стабільності, яке йому так необхідно і відчуття надійної опори. В цьому і полягає секрет їх безтурботної і тривалої любові: у спільності захоплень і жіночому майстерності лавірувати.

Офіційне підтвердження шлюбу для цих знаків Зодіаку – це всього лише формальність. Вони утворюють сім’ю ще до появи штампа. Вони не визнають умовностей, з цієї причини добре вивчили свою сумісність ще до весілля. Найчастіше ініціатором офіційного підтвердження відносин виступає головний поціновувач порядку – Діва. Для Риби це не грає великої ролі.

У шлюбі ці два знаки будуть нечасто лаятися: їх мудрість і розсудливість допоможуть їм завжди відшукати компроміси. Вони легко стануть долати труднощі. Можливі складнощі у союзі:

Найбільш важким завданням для них стане наведення порядку, так як у кожного з них власне уявлення на цей рахунок. Хоча, швидше за все, Рибці доведеться дещо впорядкувати своє життя. Чоловік Діва стриманий і не вміє відкривати своїх почуттів. Тому його супутниця може переживати, що вона не люблять. Це робить Риб підозрілими і ревнивими, чим ще більше заплутують Дів. Рибки не здатні правильно розраховувати сімейний бюджет. Вони непрактичні в основній своїй масі, і не прагнуть керувати фінансовими справами сім’ї.

Діві в будь-якому випадку навряд чи сподобається те, як дружина витрачає гроші. У них просто різні уявлення про життя і думки про те, що слід витрачатися. Рибка повинна уважніше придивитися до вчинків коханого. Він схильний проявляти свою любов справами, турботою і невеликими сюрпризами. Народженим під знаком Риб доведеться звикнути до небалакучості чоловіка і відсутністю компліментів з його вуст. Але їхня сім’я від цього не постраждає, адже Діва, швидше за все, любить її набагато більше будь-яких самих красномовних шанувальників.

Щодо сімейного бюджету, Риби можуть віддати кермо правління більш рачительному і економного чоловікові або розділити його за взаємною домовленістю. Діва поважає чужі права, тому не стане контролювати або вказувати дружині, як слід розпоряджатися грошима. Діви схильні аналізувати все, що відбувається з ними, тому Рибці доведеться постаратися знайти компроміси в питаннях ведення господарства. Якщо вона подолає проблему, чоловік Діва не захоче з нею розлучатися.

Їхні інтимні стосунки ніколи не втратять вогню і яскравості. Їм добре один з одним і вони готові радувати свого партнера чимось новеньким і оригінальним. Обидва знака Зодіаку не боятися фантазувати і втілювати свої найсміливіші мрії в життя. За зовнішньою холодністю їх натур прихована нестримна пристрасність, варто лише дати їй вихід. День за днем вони відкриваються один одному, відкриваючи разом з тим новий світ почуттів і фарб.

Близькість для них стане не стільки способом отримати задоволення, скільки потребою відчути почуття безпеки і спокою. Їй необхідно відчувати себе захищеною, а він здатний подарувати це почуття. Діва ж сповна насолодитися її гармонійністю і вмінням, не соромлячись, давати волю емоціям.

У цих знаків Зодіаку є всі шанси стати хорошими приятелями, але не більше. Обидва люблять довгі розмови, а іноді і беззлобно попащекувати про спільних знайомих. Обидва не проти скоротати безтурботний, приємний вечір за переглядом кінофільму або обговорити прочитану захоплюючу книгу. Хоча до справжньої дружби їм все ж далеко: їх сумісність на цьому закінчується. Рибі від одного, перш за все, необхідна емоційна опора, яку Діва, на жаль, забезпечити не здатний. Обидва не проти обговорити інших, а знаючи, що приятель робить так само, вони не зможуть довіритися один одному на 100%. Між Дівою і Рибою немає відвертості, що повинна бути у справжніх друзів.


Залишити відгук