Сумісність Жінка Риби Чоловік Тілець в Любові

Наївна жінка-Риба шукає свого казкового принца. З дитинства в її подання, що між закоханими завжди ідилія, немає місця обману і зради. Вона вірить, що зможе уникнути сварок і конфліктів, оберігаючи своє щастя. Чоловік-Телець здавалося б втілення мужнього, твердого, розміреного людини. Але надто приземлений, реальний чоловік-Телець, бентежить довірливу Рибу. Вона намагатиметься перенести дитячі фантазії в життя, заслуговує на увагу і любов Тельця. Чоловікові подобається, коли жінка ніжна, не скандальна, романтична. До шлюбу, Риба то і справа, буде приємно побалувати коханого любовними сюрпризами, приємними дрібницями.

Разом Тельці і Риби, чітко займають свої ролі і кожен задоволений своїм становищем. Патріархальний Телець відчуває відповідальність за наївних Риб. До речі, рідко дозволяє собі її лаяти, кричати, дізнавшись про нападки інших готовий розірвати кожного. По істині «батьківська любов». Мабуть, це і забезпечує таку дивовижну сумісність чоловіка — Тельця і жінки — Риби в коханні та шлюбі.

Чоловік-Телець завзятий домосід, цінитель домашніх посиденьок, песиміст, рідко оптимістичний настрій. Телець ніколи не стане вірити в гороскопи або магічні сили, навпаки, Риба, вона свято вірить у все і всім. Гумор, смішні історії, забавляють Тельця, навіть здатний на холоднокровний розіграш. Педант, самоїд, критик, цілком може нагрубити стороннім, і навпаки бути ввічливим і м’яким, все залежить, сподобався йому чоловік чи ні.

Розумниця, господиня, чудова мати в душі глибоко віруюча людина. Рибі життєво необхідно створювати собі ідеал, кумир прагнути до досконалості. Жінка-Риба наділений чутливою інтуїцією, хоч наївна і вірить до кінця в добрі наміри, але передчуття і тривога завжди є заздалегідь.

Гнучкість характеру жінки — Риби легко адаптується під настрій чоловіка-Тельця. Сім’я, де чоловік Тілець і дружина Риби, схожа на народну мудрість «вона як за кам’яною стіною». В розлуці Риби тужать, навіть короткі розставання її обтяжують. Бо чоловік-Телець завжди в супроводі дружини. Таке становище з одного боку його трохи дратує, але більше подобається, і він сам з часом звикає до такого укладу. Для цих знаків сумісність поширюється на всі сфери життя, як ділові, так і на питання близьких відносин.

В інтимному житті, обидва поглинені пристрастю відчуттів і знань мистецтва любити. Пара ідеально сумісна з темпераментом, чуйно відгадує бажання партнера без слів. Про таких кажуть, «живуть душа в душу», так воно і є. До старості Рибка буде обожнювати свого Тільця, а він відплатить їй вірністю, надійністю і міцною любов’ю.

Отже, зустрілися двоє – вона Риби, він – Телець. Що ж сталося? Зовнішньо – здавалося б, нічого. Не було яскравого спалаху божевільної пристрасті, іскристих бризок шампанського і захоплених вигуків. Але щось чарівне все ж сталося, і хоч ніхто з боку не помітив, вони обидва це зрозуміли…

Так уже влаштовані представники цих двох унікальних астрологічних знаків: вони ніколи і ні за що не кричать вголос про свої потаємні почуття і не поспішають робити поспішні сміливі висновки. Після зустрічі ця дивна, несмілива пара може довгий час не бачитися. А він може подзвонити їй вперше лише через місяць, якщо не пізніше…

Але це не говорить про те, що він довго зважувався на дзвінок і не міг наважитися – тельцю сміливості не позичати. Це означає лише, що він ретельно і тверезо зважив всі і прийняв дуже усвідомлене, тверде рішення. Адже чоловік Телець нікуди не поспішає, але і ніколи не шкодує про зроблене. Якщо він вибрав жінку – то це дуже, дуже серйозно. Телець не стане грати або шукати інтрижку.

Риби – особливий знак, ну а якщо це відноситься до жінки, то мова йде про дивно витонченою натурою, м’якою і лагідною, тендітною, як осінній квітка. Така жінка – приклад справжнього благочестя, цнотливості і дивовижної краси. Вона чекає свого сміливого і гордого принца, причому чекає не наївно, як дівчинка, а з гордим гідністю принцеси. І всілякі принци всіх мастей яро увиваются навколо мереживний спіднички цієї чарівної дами цілими натовпами, але вибере вона лише обраного. І буде тільки слухати своє серце.

Така жінка не приймає порад подруг і не реагує на їх глузування – мовляв, нормальні чоловіки навколо, а ти все чекаєш принца… Вона дивно вірна своїм принципам, і не кинеться в розкриті обійми того, до кого не відчуває цього, містичного тяжіння. Якщо потрібно чекати багато років – жінка Риби цілком готова на це. Вона краще буде одна, і не побоїться гордої самотності, ніж стане задовольнятися негідною компанією.

Дивна жінка Риби немов з’явилася з дев’ятнадцятого століття або зійшла з старих пошарпаних сторінок любовного роману того часу. Вона не женеться за успіхом чи славою, не шукає багатого перспективного дядечку, вона виключно байдужа до гламурних штучок. Цій жінці важливі принципи й моральні засади, співчуття і совість, любов до всього живого, чесність і безкорисливість. Вона небайдужа до чужого горя і останній рубль віддасть жебрачці…

Чоловік Телець нікуди не біжить – і це головне його гідність, поза сумнівів. Він може і повільний дещицю, зате дуже серйозний, нелегкомысленный, поміркований, зважує кожен свій крок. З таким не страшно жити – адже на нього можна покластися. Зустрівши цікаву дівчину, чоловік Телець не відразу занурюється в пучину пристрасті. Він повинен гарненько подумати і ретельно зважити, перш ніж зрозуміє, що вона йому подобається.

Зате, якщо він це зрозумів… Ніхто на світі не вміє бути таким ніжним, і чуттєвим, галантним і ввічливим, як прекрасний Тілець. Він дуже уважний і романтичний, і знає толк в гарному догляді. Якщо він задається метою дістати жінку – це йому вдасться, поза всяких сумнівів.

Сумісність такої пари дуже хороша! Зірки прямо-таки нашіптують – ви повинні бути удвох! Лагідна і м’яка жінка Риби і спокійний, ввічливий Телець – це відмінний союз, дивно гармонійний і красивий. В любові у цієї пари буде гармонія, а в сім’ї – взаємна повага і порядок. Чого ще можна бажати? На самому початку взаємин всі добре, тому що обидва повністю відповідають потребам один одного. Жінка під знаком Риби шукає такого чоловіка – галантного, м’якого, впевненого в собі, романтичного і серйозного. Їй важливо, щоб він не квапився, не тиснув на неї і не був занадто нав’язливим.

А він такий і є! Телець ввічливий, м’який, він не поспішає, і не квапить жінку. Головне його достоїнство – це повага до протилежної статі, а це і потрібно жінці Рибам. Він же в свою чергу шукає таку ніжну, тендітну панночку, моральну і витончену, чесну і відкриту. І яке щастя знайти один одного для них! Над щастям потрібно працювати!

Така жінка і такий чоловік створені для любові і сім’ї. Але хороша сумісність – це ще не все. Є свої небезпеки і підводні камені навіть в такій хорошій парі, як ця. Можливо, з часом жінку почнуть злить і дратує повільність і нерішучість Тільця. Він не завжди готовий прийняти рішення, а для жінки Риб важлива мужність партнера. Також Телець – це чоловік упертий, і сварках він буде непрогибаем. Він не вміє просити вибачення і визнавати вину, а це не дуже добре.

Мудра жінка Риби зуміє поводитися з таким партнером. Загалом-то, він дуже хороший чоловік і партнер, тільки потрібно змиритися з його неквапливістю і якоїсь непробиваемостью. У вас чудова сумісність, і додати потрібно лише трішки – краплю терпіння та поваги у партнеру. Жінці варто користуватися своєю надзвичайною м’якістю і ніжністю – це зробить її чоловіка Тельця чудовим, слухняним і готовим на все.

Чоловікові ж у союзі з такою дамою потрібно завжди залишатися ввічливим і уважним. Жінка Риби не потерпить грубості і твердості, а Телець іноді може проявити ці небажані якості. Їх варто стримувати, щоб не поранити тендітну і чутливу партнерку. Увага, такт і повагу з боку чоловіка – це вірна запорука того, що союз буде ідеальним.

Сумісність цих двох знаків говорить лише про одне: їм необхідно бути разом! Вроджені рідкісні та цінні якості обох цих знаків роблять їх союз воістину унікальним. І їх прямий обов’язок – виявляти свої найкращі сторони, виховувати в собі максимальну повагу до другої своїй половинці і берегти любов. Це запорука довгих років гармонійної спільного життя!


Залишити відгук