Сумісність Жінка Риби Чоловік Скорпіон в Любові

Стосунки чоловіка Скорпіона і жінки Риби зовсім безветренны, нагадуючи собою тиху і затишну гавань. У їх відносинах панує розуміння і згода, а взаємна міцна любов пов’язує серця Скорпіона і Риби на довге спільне життя. Зірки обіцяють безхмарне майбутнє для цієї пари. Однак без невеликих конфліктів, які відбуваються в основному через запальності Скорпіона, не обійтися, але, незважаючи на це відносини залишаються добрими і гармонійними.

Пара, зустрівши, пара відразу сильно прив’язується один до одного, у них виникає потреба постійного спілкування і незламне бажання перебувати постійно в оточенні свого обранця. Заручившись підтримкою партнера, вони безперешкодно зможуть вирішити будь-які життєві труднощі, обходячи в той же час «гострі кути», не зачіпаючи власних інтересів і знаходити таке рішення, яке влаштовувало б обох. Жінка Риба мирна, доброзичлива, з відкритою душею, завжди поступиться упертому Скорпіону, їй простіше піти на компроміс, ніж будувати підступи і створювати сварку.

Рибка має від природи гнучким характером, легко адаптується і знаходить переваги в тому чи іншому положенні або обставин. Це оптимістична, життєрадісна, легка на підйом жінка. Чоловіка Скорпіона підкорює жіночність, сором’язливість, жіноча скромність Риби, в ньому прокидається захисник, який готовий заради коханої на божевільні вчинки. Скорпіон прагне оточити свою супутницю увагою, турботою, в ній він бачить тендітну і беззахисну жінку.

Жінка Риба ніколи не дасть приводу сумніватися у своїй вірності, вона покірна та слухняна, їй приємно бути залежною від чоловіка сильного і сміливого. Чоловік Скорпіон особливий ревнивець, який ні за що не зазнає мінливості, хоча сам може іноді захоплюватися іншими жінками. В парі жінка Риба м’яка і слабка, правда тільки до тих пір, поки життя пливе своєю чергою, без екстремальних сплесків або стресових ситуацій.

В одну мить вона може стати прагматичною, мужньою, сміливою і навіть виявляти лють і активну роботу. Вона може проявляти тиск на партнера, правда нишком, непомітно маніпулюючи чоловіком, підлаштовуючи його під свої плани. Жінка Риба так само злопамятна на образи і слова, як і Скорпіон, але в даному випадку, це породить у ній масу комплексів, а не плани помсти. Жінка Риба схилу до депресій, що згубно позначається на її здоров’ї.

Чоловік Скорпіон буває, якщо він не в дусі, може бути нетактовним і грубим у висловлюваннях, тоді все навколо, хто попадеться на його гарячу руку, постраждають від його жала. Тому слід бути обережним з жартами і поддевками на адресу чоловіка Скорпіона, деколи це може викликати нестримну агресію і скандал. Не можна також занурюватися в сірі будні, так як нудьга і одноманітність погано впливають на відносини. Зовсім трохи святкової атмосфери, що відбувається час від часу, додасть відносин свіжість, спонукає їх жити в радості й відчувати щастя кожну мить життя.

Ця пара нагадує вишуканий коктейль з витриманого коньяку і вишневого амаретто. Однак сумісність їх можлива лише в разі правильного співвідношення і помірного вживання. Союз вправного мисливця і легко здається жертви чи можна назвати гармонійним і позбавленим страждань. Скорпіон – войовничий і велелюбний, Риби – романтична і співчутлива. Зовні ця пара може здатися ідеалом любові в класичному сенсі. Однак не варто забувати про підводні камені характерів обох знаків зодіаку, які можуть перешкодити їх сумісності.

Скорпіона залучать Риби як раз своєю м’якістю, добротою і піддатливість. Саме тими якостями, яких геть позбавлений цей запальний знак. Жінка Риби за своєю природою наділена схильністю до мрійливості і ілюзіям. Вона, керована планетою Нептун, здатна стати для свого супутника життєво необхідною, як вода.

Жінка під цим знаком зодіаку завжди готова оточити свого чоловіка любов’ю, турботою, душевним теплом і здатністю годинами слухати і співпереживати йому. Їй по натурі властиво бачити навколо тільки красиве, мріяти, будувати повітряні замки, сподіватися на розв’язання проблеми без застосування яких-небудь зусиль. Однак відгороджуючи себе від усього приземленого, жінка Риби нерідко впадає в меланхолію і усвідомлення нерозуміння оточуючими. І тоді Рибка здатна піти в себе, віддатися зневірі і апатії. Нерідко ці чарівні створення можуть пуститися на пошуки ліків від туги в пляшці з алкоголем, упаковці антидепресантів або в ліжку чарівного серцеїда.

Чоловік Скорпіон завдяки своїй природній напористості і сексуальності легко домагається жінок будь-якої масті. І лише ті з них, хто зможе прийняти його з усім багажем, в якому є місце зрад, частих змін уподобань і настрої, саркастичности і шпильки, зможуть завоювати його серце. Так чи інакше, сумісність можлива у випадку, коли жінка Риби поступиться чільне положення цього сильного і привабливому чоловікові. Натомість Скорпіон надасть солідний фундамент і фінансове благополуччя відірваним від реального життя Риб.

Важлива проблема, яку, ймовірно, не вдасться уникнути – хто кого перевоспитает? Так, зовні тендітна і невинна Рибка теж захоче внести зміни в характер коханого. Адже постійна агресія і бажання контролювати все і вся з боку Скорпіона може довести її до повної закомплексованості. І тоді їх сумісність може стати під питанням. З часом інфантильність, непрактичність і відсутність духу воїна у жінки Риби можуть опостылеть Скорпіону. Але не варто забувати, що лідеру і бійцеві, яким є цей чоловік, не потрібна суперниця в любові і сім’ї.

Сумісність у цій парі – спірне питання. З одного боку, вони ідеальні співрозмовники і коханці. З іншого – біполярні характери цих знаків можуть придушити в них ніжні, романтичні почуття, залишивши їх з розбитими серцями. Тому дуже важливо дотримати кілька рекомендацій:

Жінці Риби важливо стримувати свої емоції. І не кидатися на чоловіка Скорпіона із звинуваченнями або недовірою. Їй слід розкриватися перед ним поступово. Щоб не втратити таємничість і містичність, за що він її любить. Важливо пам’ятати, що сила жінки Риби в її пластичності. Саме лагідністю і добротою вона зможе непомітно домагатися бажаного від нього. Чоловікові Скорпіону, у свою чергу, варто навчитися гнучкості. Не рубати з плеча і пам’ятати про ніжній натурі своєї обраниці.

Хоча в цій парі роль слухачки відведена Рибам, але Скорпіону варто приділяти їй більше уваги. Вчитися слухати здаються для нього неважливим душевні переживання коханої. Не зневажати, а керувати і забезпечувати надійну опору для Риб – така справжня місія Скорпіона в їх союзі. Незважаючи на його ділової і реалістичний погляд на світ, їм обом слід залишити місце для романтики та задушевних розмов. Адже вони немов врівноважують собою чаші ваг: він – повертаючи її до реальності, вона – піднімаючи його над земними труднощами.

При достатньої мудрості і наявності життєвого досвіду їм вдасться зберегти відносини на довгі роки. Сумісність в шлюбі обумовлена домінуючим становищем господаря – Скорпіона, і здатністю Риб підкоритися, залишаючись при цьому його особистим психологом і берегинею домашнього вогнища. Але хіба не така ідеальна модель сім’ї відповідно до «Домострою», якої дотримувалися наші бабусі й дідусі? Така розстановка сил обіцяє парі гарну сумісність і міцний шлюб, повний любові. З часом вони тільки вчаться розуміти один одного.

В ліжку цій парі не буде рівних, завдяки його наполегливості та її винахідливості. Якщо над емоціями в спілкуванні парі Риби – Скорпіон доведеться попрацювати, то сексуальний аспект життя буде залишатися поза проблем до самої старості.


Залишити відгук