Сумісність Жінка Риби Чоловік Стрілець в Любові

Парі чоловікові Стрільцеві і жінці Рибі зірки обіцяють легкі і стабільні відносини. Запорука їх благополучного союзу складається з любові до життя, прояву їх властивостей, даних від природи в повній мірі, а також тому, що обидва дуже шанобливо і дбайливо ставляться до почуттів, стосунків і шлюбу.

Стрілець справжній поціновувач жіночої краси, він завжди в оточенні дам, вміє гарно фліртувати, інтригувати. У жінок йому імпонує природна сором’язливість, скромність, беззахисність. Він може підкорити жінку яскравим красномовством, романтичними проявами, щедрістю на дорогі подарунки і приємні сюрпризи.

В домашніх умовах чоловік Стрілець не всидить, так як тяга до нових пригод, авантюр завжди буде керувати ним. Але завдяки м’якості і лояльності жінки Риби, цей союз буде довготривалим і досить стабільним. Чоловік – Стрілець не має тактовністю, не відрізняється відвертістю. Він не визнає рівноправ’я між чоловіком і жінкою, з іронією ставиться до емансипації. Стрілець переконаний, що сім’я повинна підкорятися його слова, в їх домі панує беззаперечний патріархат. Взяти гору над Стрільцем практично неможливо, такі спроби призведуть до моторошним скандалів або розставання. Пара може досягти спокійних і гармонійних стосунків якщо піде простим шляхом, тобто, залишивши свої необґрунтовані претензії до особистісним рисам обранця. Стрілець навряд чи зміниться, тому Рибці варто бути мудрішою і не мучити себе і чоловіка неможливими вимогами.

В союзі пара здатна навчити один одного, відкрити двері у світ духовної досконалості і самопізнання. Якщо буде бажання спільно вивчати езотерику, йогу і медитацію, пізнання космосу, вищих сил, то цілком зможуть досягти високих результатів. Це, безсумнівно, надасть сприятливий вплив на взаємини, пом’якшить напористий і нетерплячий вдачу Стрільця. Жінка – Риба набуде енергетичні сили, які дозволять їй бути спокійною, впевнено приймати людей, розуміючи, що недоліки людини, це також і його достоїнства і природа.

Чоловік Стрілець цілеспрямований, в ньому є ділова «жила», комерційна інтуїція, він може досягти великих фінансових можливостей. Він не боїться перешкод, не впадає у відчай, оптимістично налаштований на позитивний результат. Жінка Риба натура дуже постійна, прив’язується до людини всією душею, проходить з ним всі негаразди, витримує бурі, терпляча і некваплива. Її кроки і дії обмірковані, зважені, вона рідко є ініціатором розлучень. Завдяки жіночої мудрості, стабільності характеру, чоловічому розуму, силі і лояльності один до одного, пара проживе довге і щасливе життя.

Щоб домогтися сумісності і гармонії в цьому водно-вогняному союзі обом партнерам доведеться чимало попрацювати. Перше і найважливіше умова їх довгострокових відносин – взаємна повага. І тільки потім любов. Закохана жінка Риби буде захоплено дивитися на свого обранця. А якщо чоловік Стрілець зуміє прищепити їй почуття впевненості, то й зовсім буде вважати його своїм благодійником. Ці два знаки такі різні і так чудово можуть доповнити один одного, якщо зуміють… Яку сумісність обіцяють їм зірки?

Чудова у своїй жіночності, ніжна, любляча споглядати світ і віддана в любові жінка Риби і не визнає обмежень, самовпевнений, імпульсивний авантюрист чоловік Стрілець. Такими якостями їх наділили Нептун і Юпітер. Представнику вогняного знаку дуже легко вдається заводити розмову в незнайомому суспільстві, зав’язати стосунки, але він страшенно боїться одноманітності. При цьому сталість – чи не головна риса, яку цінує в людях жінка Риби.

Тим дивніше для них самих буде знайти один одного схожі риси: романтичність, марнотратство, прагнення до ідеалів і непримиренність до несправедливості. У цьому відношенні їх сумісність вигідно вирізняється на тлі інших знаків. Але страшно уявити той біль, що в моменти гніву може заподіяти Стрілець своїй жінці, тим більше такої чуйної, як Риби.

Чоловік під вогненним знаком зодіаку не церемониться з почуттями інших, вміє бути прямолінійним і грубим. Деколи це його якість глибоко ранить ніжних Риб. Іншою проблемою на шляху їх сумісності може стати саме відсутність розуміння суті один одного. В спокійній і врівноваженій жінці Рибах чоловікові Стрільцеві не дістає «огонька», «перчинки», коли з’ясування відносин супроводжується биттям посуду, а закінчується обіймами в сльозах. І тоді він бере ситуацію в свої руки, виявляючи всю пристрасність своєї натури. Їй починає здаватися, що він жадає лише плотських утіх, в той час як вона віддає йому всю душу.

Цей союз може стати трагічним, якщо в кінці кінців Стрілець побачить у своєї коханої лише черговий мисливський трофей. Прекрасним і сумісним його можуть зробити терпіння Риб і вміння Стрільця оцінити по достоїнству ніжність і відданість своєї подруги. У цих непростих відносинах роль лідера буде відведена чоловікові, і хоча зусилля повинні докладати обидва, але все ж жінці Рибі доведеться постаратися куди більше. І тоді натомість вона отримає в його особі захист від будь-яких загроз зовнішнього світу.

Отже, сумісність витонченої Риби і волелюбного Стрільця можлива, якщо будуть враховані кілька особливостей їх характерів:

Скромною вдачею Риб буде нескладно звикнутися з зайвої балакучістю, любов’ю до исповедям і прагненням постійно втримувати увагу на собі, що відрізняють Стрільців. А чоловікам цього знака тільки й треба, щоб їх уважно слухали, захоплювалися. Що ж, жінка цього водяного знака зодіаку з властивим їй талантом слухати без праці задовольнить його потребу виговоритися. Крім уміння вислухати чоловіки-Стрільці дуже цінують зовнішність своєї майбутньої супутниці. Тому жінці Рибам доведеться чимало постаратися, щоб відповідати його високим запитам. Ще однією перешкодою в сумісності знаків може стати різне ставлення до фізичної близькості. Риби в цьому союзі повинні навчитися розкріпачуватися і не бачити в пристрасності Стрільців егоїзм або прагнення побудувати відносини виключно на цьому. Чоловіки цього знака не бажають хитрувати і шукати потрібні слова, а даремно. Їм неодмінно варто повчитися не говорити правду-матку в лоб, а одягати свої зізнання в більш м’які форми, використовуючи обороти «можливо», «було б непогано», «я був би радий, якщо…».

Стриманість і розуміння того, що Риби не завжди викладають наболіле кривдникові, як роблять це самі Стрільці, повинні допомогти зміцнити їх відносини. Якщо чоловік Стрілець відчує посягання на свою свободу, негайно випарується без пояснення причин. Ці чоловіки нерідко бувають готові одружитися лише в зрілому віці, коли нарешті їх запал трохи охолоне з віком. Але і тоді жінці, яка вирішила вийти за нього заміж, доведеться запастися невичерпним терпінням, щоб виносити часті спалахи безпричинного гніву, зради і чути від чоловіка про себе тільки правду.

Їм буде добре разом в хвилини спокою, коли можна сидячи біля вогню філософствувати, медитувати або говорити про містику і потойбічних силах. Тут їм є що один одному сказати. Їх може об’єднати заняття якою-небудь високодуховної діяльністю – благодійністю, організацією езотеричних семінарів, релігійними обрядами. Сумісність цих знаків у шлюбі буде високою, якщо вони більшу перевагу будуть віддавати платонічним проявів любові, ніж плотським.

У своєму прагненні здобути чисту неземну любов жінка Риба повинна бути обережна у виборі свого об’єкта кохання. І хоча їм приписують дивно довге терпіння і здатність до самопожертви, вона повинна знати, на що йде, вибираючи чоловіка Стрільця.

Але чи є на Землі більше палкий коханець, ніж він? І чи багато жінок перед ним встоїть? Якщо вона це зрозуміє і прийме, то буде зігріта його любов’ю надовго. Ну або поки вона сама буде згодна 24 години на добу сидіти на пороховій бочці.


Залишити відгук