Сумісність Жінка Риби Чоловік Риби в Любові

Відносини між жінкою Риби та чоловіком Риби заплутані, незрозумілі, багато «але», і, незважаючи на схожість, один для одного вони трохи дивакуваті. Шлюби між Рибами полягають досить часто, але успіх і тривалість такого шлюбу цілком і повністю залежить від них самих. Зодіакальний знак Риб характеризує їх хаотичний рух за життя. Немає визначеності, конкретності, багато таємниць і замкнутості. Протягом життя, винесла їх в одну річку відносин, змусить рахуватися з аналогічними рисами характеру в своєму обранцеві.

Жінка та чоловік знака Риби тихі, мирні, спокійні люди для оточуючих. Їх обтяжує відповідальність, їм довго доведеться вибирати хто головний в сім’ї, постійно перекладаючи тягар лідерства один на одного. Вони люблять бути осторонь подій, спостерігаючи за різними історіями або життям інших людей, самозабутньо критикуючи або аналізуючи вчинки людей, просто пліткувати.

У пари однакові інтереси їм подобається все непізнане, невідоме людством. Часто їх можна застати за глибокими філософськими роздумами про сенс життя, про інших планетах або потойбічному світі. Обидва вірять всьому і всім, легко піддаються навіюванню, чуже слово для них авторитетно, в особливості, якщо інформація почерпнута з друкованих видань або телевізора.

Вони дуже гостро відчувають фальш і швидко реагують на неї, але в той же час «запудрити мізки» їм також не складе великої праці. Обидва намагаються не виділятися з життя, ведуть, як правило, самітницький спосіб життя, намагаючись не привертати до себе сторонньої уваги. Риби наділений чутливою інтуїцією, часом вони бачать віщі сни або прикмети, обіцяють майбутні зміни. Спрямувавши свої здібності у професійне русло, керуючись ними, могли б досягти непоганих результатів.

Жінка Риба розуміє і бачить свого чоловіка буквально наскрізь. Її проникливість не упустить жодної дрібниці і зміни настрою. Конфлікти і сварки проходять тихо, без крику і шуму і тільки з дрібним непорозумінням. Чоловік Риба почуває себе з жінкою Рибою комфортно, затишно, йому імпонує такий самий безтурботний і легкий погляд на життя. Йому нічого не потрібно нагадувати або контролювати свою обраницю, в союзі з нею він їй повністю довіряє.

Любов Риб на незримому рівні, невловима, нематеріальна, магічна. Їх тягне одне до одного, вони постійно разом, нарізно їх рідко можна зустріти. Для сторонніх їх союз здається справжнім тихим болотом, і які там насправді стосунки нікому не відомо.

У відносинах особливе місце виділено любові, повазі, почуттів, нехай навіть вони не показні і не видно всім. В розбіжностях у них завжди знайдеться компроміс і вирішення проблем. Пара вірна і чесна один перед одним і націлена лише на мирне і добре існування в шлюб на довгі роки.

Будучи дзеркальним відображенням знаків зодіаку від Овна до Водолія, Риби – це і завершальний шлях старого, і старт нового кругообігу в природі. Лише індивідуальні гороскопи можуть показати нюанси кожного з осіб цього знака, тому що Риби дуже різнобічні особистості. Але єдина психологічна характеристика поширюється на всі знаки зодіаку, і Риби не виняток:

Головна мета Риб – прагнення до краси, духовності, ідеалу. Проникнути в таємниці існування і досягти вищої гармонії – ось ті завдання, яких вони намагаються досягти. Об’єднує людей цього знаку зодіаку надмірна мрійливість і чутливість. В очікуванні кращих і більш вигідних можливостей втрачають найцінніше, що лежить на поверхні. Вони занадто неуважні, щоб помітити удачу.

І жінка, і чоловік водяного знака зодіаку часто ототожнюють самих себе з оточенням, підлаштовуючись під обстановку навколо них. Дівчина Риби легко піддається впливу, може бути дуже податливою і сприйнятливою. З існуючих знаків зодіаку Риби найбільш контрастні – вони бувають або дуже підступними, або дуже совісними.

Підкоряючись водної стихії, люди цього знака в житті створюють туман, хаос і каламутять воду. Слабо використовують критичність, тому для боротьби з спокусами необхідно зміцнювати внутрішній стрижень. Як чоловік, так і жінка Риби здатні недоговорювати і замовчувати важливу інформацію. Для них особливу роль відіграє виховання в дитинстві і увагу батьків на початку життєвого шляху.

Їх пристрасть – це таємниці, загадки і приховані місця. Нерідко дівчина Риби цікавиться психологією і пов’язує свою роботу з цією наукою. Це найбільш музичний знак зодіаку. Центральною проблемою Риб є їх заплутаність у мисленні, з якої їм складно впоратися. Світ представники зодіаку Риби сприймають інтуїтивно.

Сумісність двох закоханих одного і того ж знака зодіаку у випадку з Рибами досить висока. Все обумовлено сприйняттям партнера, життєвими принципами, сімейними нормами і особистісними якостями. Відмінна сумісність у Риб в емоційній та духовній сферах. Перспектива якісного і тривалого взаємодії можлива, якщо жінка та чоловік підведуть себе до реалістичного світосприйняття.

Ще одним каменем спотикання цілком може виявитися відсутні відповідальність і цілеспрямованість партнерів. Ні чоловік, ні жінка не готові покласти всі обов’язки на себе, віддаючи перевагу другій половинці. Тому без чиєї-небудь ініціативності такій парі не судилося бути разом тривалий час.

Важкодосяжна гармонія між коханими з’явиться при наявності практичності у обох. Хоча настільки значна сумісність досягається за допомогою поступливості і спокою, які Рибам не займати. Жінка Риби і чоловік Риби можуть поставити під сумнів свою сумісність з-за непередбачуваного розвитку подій в особистому житті. На початкових стадіях відносин пристрасть набуває форму всепоглинаючої і стихійної, незважаючи на дивовижну романтику і ніжні почуття один до одного. Риби майже постійно підвладні побудованому ними особисто ілюзорному світі.

Нездатність вибратися звідти одній людині призводить до заманиванию в цю павутину свого партнера. Психологічна нестабільність Риб, їх суперечливість в союзі з людиною ідентичного знака зодіаку подвоює і негативні, і позитивні якості. На замітку подібним парам варто взяти до уваги наступні аспекти:

Бажано зупиняти свій вибір на зрілому партнері. Так як їх сумісність в цьому випадку посилюється завдяки енергійності, впевненості у власних силах і вольовим рішенням. Відмінною рисою Риб є ранній шлюб. Це не особливо підходить зв’язок для сімейного життя. Загальні проблеми доводиться вирішувати батькам подружжя. У союзі Риби набувають різні шкідливі звички, яких до шлюбу не спостерігалося. Мінливий настрій представників цього знака перетворюється в часті скандали при поганому настрої. Які потім змінюються каяттям, прощенням і коротким світом.

Уникаючи домашніх справ і сподіваючись на допомогу партнера, Риби заслужили репутацію не господарських особистостей. А така поведінка погано відбивається на спільного життя, коли подружжя не прагнуть взяти на себе належну частину зобов’язань. Невміння правильно розподіляти фінанси. Бездіяльність і алкоголь, які допомагають уникнути стресів і відсилають Риб у світ ілюзій, віддаляють їх від чоловіка або дружини. Внаслідок чого пара може потонути в невизначеності і обмані.

В цілому, жінка-Риби і чоловік-Риби – це дуже плідне поєднання з більшості знаків зодіаку. Їм доведеться пройти тривалий і необтяжливий шлях, щоб порозумітися без слів і навчитися сприймати партнера без докорів. Половина шлюбів раптово розвалюється. Але залишилися разом чоловік і жінка знаходять в коханій людині підтримку, фундамент для побудови міцної сім’ї і надійну опору в старості, тому їх взаємини тривають багато років.

Єдиним серйозним мінусом може виявитися їх необхідність у важких переживаннях і стражданнях. Затягуючи в обійми туги і самотності, рідна водна стихія стане руйнівною точкою у відносинах Риб. Джерело щастя простий – подібна пара повинна частіше подорожувати і займатися різними видами діяльності. Щоб встигнути скучити і з радістю зануритися в наступний етап міцною сімейного життя.


Залишити відгук