Сумісність Жінка Риби Чоловік Ваги в Любові

Ідеальний союз виходить між чоловіком Вагами і жінкою Рибою, тим більше що ця пара з дивовижною цілеспрямованістю прагне саме до шлюбних відносин, а не до адюльтеру. Обидва цінують сімейні цінності, як найважливіше надбання в житті. Парі властива строгість, все відповідає рамкам пристойності, межі дозволеності чітко окреслені. У теж час це дві дуже суперечливі натури, тому без сварок і розбіжностей їх життя не пройде. Чоловік Терези і жінка Риба фантазери і мрійники. У їх власній уяві багато нереального, обидва люблять будувати повітряні плани, придумувати неймовірні бажання і мрії.

У реальному житті ця пара, незважаючи на те, що для оточуючих вона вважається еталоном справжньої консервативної родини, веде себе зовсім по-дитячому. Вони не в змозі взяти на себе тягар відповідальності за виконання поставлених перед собою завдань. Якщо вони будуть мати стимул, то зможуть досягти певних результатів, але ентузіазм їх часто закінчується також швидко і несподівано, як і виник. У випадках коли життєва ситуація вимагає рішучих дій, пара надходить чисто інтуїтивно, навмання, або вибирає позицію глухого кута і бездіяльності.

Чоловік Ваги врівноважений, спокійний, м’який чоловік. При вмілому підході легко піддається контролю з боку партнерки. Проте грубі спроби поставити його в залежність сприймає в багнети. Він сам теж не буде намагатися підпорядкувати собі свою обраницю. Чоловік Терези не пристосований до побуту, тому без жінки йому залишатися ніяк не можна.

Чоловіка Ваги і жінку Рибу часто засмучують і вводять в депресивний стан неможливість їх надуманих фантазій і завищених бажань, які, на жаль, не мають до реальності ніякого відношення. Цій парі необхідний лідер, поштовх ззовні, інакше під тиском фантазій сім’я зруйнується або зовсім не складеться. Чоловікові Ваг, слід зайняти позицію головного в сім’ї, нести відповідальність за її добробут. Він повинен сам робити кроки назустріч змінам, а також повинен знайти в собі сили існувати в реальних обставинах.

Жінка Риба тонка, ранима, вразлива натура. Вона прекрасна і гостинна господиня, в будинку якої комфортні умови і побут буде взірцем для багатьох. Вона практична, делікатна, володіє хорошим почуттям гумору. Для оточуючих життя цієї пари нудна й одноманітна. Можливо, так і є, але вони так не вважають і живуть повністю задоволені своїм обранцем і життєвим шляхом. Бувають рідкісні випадки, коли пара чоловік Ваги і жінка Риба все-таки виявляють себе впродовж життя, як творчі, талановиті люди.

Дивлячись на них, оточуючим захочеться їм наслідувати – настільки вони гармонують один з одним. Сумісність у парі жінки під знаком Риби і чоловіки під знаком Терези не викликає запитань ні в кого… крім астрологів. Прихильники естетичного сприйняття світу, романтики, інтелектуали, вони і самі будуть бачити один в одному власне відображення.

Пара жінка Риби і чоловік ВесыСлишком явно пара Риби і Ваги виділяються в плеяді інших знаків зодіаку своєю витонченістю, прагненням до фізичної та духовної краси. Романтизму в любові цих знаків буде предостатньо – інакше вони не можуть. Фізична сторона відносин для Риби і Ваги не повинна зводитися до чогось буденного, тому в хід підуть свічки, музика та інші атрибути романтичних вечорів. І жінка Риби, і чоловік Ваги віддадуть перевагу вечір наодинці гучних вечірок. Захопленість поезією, музикою і красою природи є для них загальною рисою, що дозволить провести багато годин в приємній компанії.

Чоловік Терези не терпить конфліктів, грубості, вульгарності, тому він буде зачарований своєю милою і геть позбавленою агресивності і напористості подругою. Рибці теж буде приємно спілкування з близьким по духу партнером. Однак, як відомо, не працюючи ситий не будеш. Вони ризикують потрапити в своїх мріях та амбіції, якщо не будуть робити реальні кроки на шляху їх здійснення. Жінка Риби не здатна вимагати від свого чоловіка кар’єрного росту, прагнення до збагачення.

Завдяки стійким переконанням, здатності висловлювати свою точку зору та відстоювати особисті інтереси Терезам судилося бути лідером в цій парі. І саме він, на думку жінки Риби, повинен взяти на себе відповідальність за благополуччя сім’ї. Поряд з мрійливими Рибами чоловікові-Терезам не залишається нічого, як взяти кермо влади в свої руки. Добре, якщо він залишиться надовго зачарований своєю супутницею, і не розпізнає в ній поверховість і легковажність.

Риби і Ваги належать до двоїстим знакам зодіаку. Тому для них природно сумніватися, шукати найкращий варіант, що згодом може довести їх до зрад. Саме серед цих знаків часті випадки, коли вони, закохані по вуха, залишають свої сім’ї. Іншою проблемою на шляху їх сумісності може стати надмірне идеализирование один одного. Тим самим вони ризикують переоцінити гідності іншого, що неминуче призведе до розчарування.

У будь-яких стосунках неминучий момент, коли відкривається істинний характер партнера. В парі Ваги Риби після букетно-цукеркового періоду також може настати пора неприємних відкриттів. Жінку Риби збентежив звичка улюбленого дратуватися з будь-якого приводу, а чоловіка Ваг може довести до сказу нездатність подруги тверезо дивитися на речі, м’якість і відсутність розумних рішень.

Якщо жінці Риби і чоловікові Ваги вистачить твердості характеру не приховувати свої нереалізовані бажання і обговорити проблеми, що виникли, то можна гарантувати сприятливу сумісність знаків. Перш ніж просто придушувати образи на догоду своїй натурі, не терпить конфліктів, їм слід прислухатися до наступних порад.

Рибам потрібно навчитися не тільки плисти за течією, а хоч іноді виринати зі світу своїх мрій. І тоді мрії перетворяться на цілі, а задумане – в реальне. Рибки – відмінні психологи, розвинене почуття інтуїції і такту допоможе їм мотивувати партнера до досягнень, у важкі моменти допомагаючи радою і справою. Хоча в цій парі часто один чекає активних дій від іншого, чоловік Ваги повинен зрозуміти, що він в даному випадку більш цілеспрямована натура. І кому, як не йому, нести тягар прийняття відповідальних рішень.

Їх сумісність зросте, якщо вони більш відповідально підійдуть до відносин: навчаться розрізняти реальне від уявного, не приписувати один одному спочатку відсутніх прекрасних рис. Ніщо так не губить любов, як розчарування. Тому важливо бути чесними і хоч зрідка виконувати обіцянки, які вони дають самі собі.

Прагнення до стабільності, порядку і впорядкованості, спонукає чоловіка Ваги першим заговорити про шлюб. Ранні шлюби між цими знаками зодіаку рідко тривають довше пари років. Надто довго в них зберігаються юнацькі амбіції, які вщент розсипаються при першому зіткненні з побутовими труднощами. Якщо їм через роки все-таки вдасться зберегти повагу і потреба в близькості, то ця пара до самої старості буде насолоджуватися товариством один одного, вдаючись до інтелектуальних бесід і споглядання червоних заходів.


Залишити відгук