Сумісність Жінка Риби Чоловік Лев в Любові

Роман чоловіка-Лева та жінки-Риби, схожий на красиву казку, де все складається найкращим чином. Герої шалено люблять один одного, йдуть по життю разом довго і щасливо. Все так, але є чимало нюансів, здатних як снігових ком скачати масу проблем. Зв’язавши свої долі, Лев і Риба довго йти до взаємного розуміння, їм належить пережити великі розчарування від невиправданих сподівань. Але спочатку, все буде розвиватися за мотивами прекрасного любовного роману. Вона, ніжна, красива, трепетна в руках сильного, мужнього воїна Лева. Дивовижна контрастність пари, буде радувати око оточуючих, але стосунки зажадають виснажливої роботи і терпіння.

Чоловік-Лев вимагає зосередженої уваги до себе, не терпить коли він на другому плані. Лев, захоплений лише власною персоною, ризикує боляче досадити коханої. Жінку-Рибу сильно розчарує той факт, що гарні слова, захоплені погляди закінчилися, і чоловік вимагає до себе царського шанування і негайного виконання всіх своїх забаганок.

Чоловікові-Леву важко розлучитися з роллю публічного людини, він звик до жіночої уваги, любить фліртувати і фліртувати з іншими дівчатами. Оскільки жінка-Риба особа ревнива, якщо стане яро виявляти невдоволення і закликати до совісті, ризикує отримати відставку. Риба змогла вибрати тактику, спокійного і байдужого ставлення на розгульне життя Лева, отримає бажаний ефект. Спритно маніпулюючи самолюбством Лева, вона буде тримати його біля своєї «спідниці».

Союз Лева і Риби вважається перспективним, але одним з найскладніших відносин. У відносинах з Рибою, Лев зазнає чимало нових для себе відчуттів, і не завжди приємних. Жінка-Риба безжальна, навряд чи пробачить неналежне до себе ставлення, особа мстива, може надовго відгородитися мовчанням. Тим самим породити в чоловікові невпевненість, розгубленість, тупик. Риба вміє м’яко підштовхувати чоловіка, володіє даром навіювання. Жінка розумна, хитра, витримана, вона обдарована незвичайним терпінням, наділена також мудрістю досвідченої жінки.

Вражений і переможений чоловік-Лев може впасти в глибоку депресію, алкоголізм. Що б не допустити подібне, чоловік повинен отримувати від своєї жінки позитивні стимули, поштовхи, слова віри в нього і його досягнення. Чоловік-Лев набуває чинності, коли з’являтися тверда опора, віра, впевненість. Для спільного життя парі варто серйозно задуматися над вирішенням власних правил, зрозуміти, що існує інша людина, з іншою думкою, поглядами та інтересами.

Астрологи приписують жінці Рибам і чоловікові Леву настільки різні якості, що зв’язок між ними здається абсурдом. Поєднання води і вогню, льоду і полум’я – нонсенс, здавалося б. Однак це тільки на перший погляд. Сумісність цих двох знаків зодіаку можлива і навіть вельми сприятлива. Само собою зрозуміло, про рівноправність у цій екстравагантній парі говорити не доводиться. Царственої особі зразок Лева не пристало ділити трон.

Гороскоп сумісності сприяє їм. Роман між Рибами і Левом починається дуже стрімко. Сильний і могутній звір буде буквально заполонений ніжністю і жіночністю Риб. Їй потрібна надійна опора і підтримка, здатні захистити від усіх негараздів. Чоловік, здатний вселити їй впевненість і повага – такий ідеал жінки останнього знака зодіаку. Як правило, це властивість Риб буває закладено ще в дитинстві: вони звикли обожнювати батька, незважаючи на те, що за цим нерідко ховаються утиски, надмірна суворість, супроводжуються покараннями.

Чоловікові Леву потрібна свита, щоб вражати її своєю спритністю, силою, почуттям гумору і кмітливістю. Риби дуже сприйнятлива і вразлива, а Лев дуже любить похвалитись і поговорити про себе коханого. Багато людей на рандеву з цим вогняним знаком зодіаку починають відчувати себе незначними і бляклими особистостями на його тлі. Але тільки не жінка Риби.

Його ідеал – небагатослівна подруга і палка коханка в одній особі. Ці якості сприяють їх сумісності: Риби з їх боязкістю і довірливістю будуть нагадувати Леву дитини, яку потрібно захищати і балувати. І чоловік справді буде грати роль благодійника – дарувати подарунки, оплачувати рахунки з модних магазинів і салонів. Взагалі щедрість не остання риса серед позитивних якостей Львів.

Рівноправності партнерів Лев не визнає, його влаштують лише патріархальні відносини. Леви за натурою своєю хороші керівники і не терплять заперечень і критики. Риби ради плисти за течією, але в цьому їхня сила – пристосовуючись перемагати. Творчі нахили обох також сприяють їх сумісності. Риби часто бувають дуже розумні та ерудовані.

Чоловік-Лев немов книгу читає, спілкуючись з коханою жінкою-Риби. А Леву особливо добре вдається ораторське мистецтво – він чудовий оповідач і вміє переконувати інших. Говорячи про сумісність в цій водно-вогненної парі, варто звернути увагу на наступні потенційні проблеми. При зайвій податливості Риб домінуючий Лев легко може перетворитися в неприборканого і жорстокого деспота.

Відрізняючись чудовим даром проникати в душу іншого, цей підступний звір в змозі не тільки маніпулювати своєю жінкою, але і перетворити її в безкоштовну домробітницю. Вона буде терпіти довго, але тиранія з боку супутника швидко її зломить.

Властиві йому егоїзм і зарозумілість згодом у ньому візьмуть гору, залишивши позаду минулі ніжність і дбайливість. І тоді раптова зміна від люблячого і ніжного опікуна черствого і жестокосердного мучителя може поставити їх сумісність під загрозу.

Так, почавшись як казка чи втілена фантазія, відносини Риб і Лева можуть стати для неї катастрофою. Якщо такий період в парі настане, то повернутися до колишніх почуттів буде неможливо. Істерики і вмовляння тільки зміцнять чоловіка-Лева в рішучості покінчити з відносинами.

Астрологи знають, що ідеально сумісних знаків зодіаку не існує. Однак трохи розібравшись в собі і в своєму партнері, навіть такі антагоністичні натури, як Риби і Лев, можуть підвищити свої шанси на сумісність. Своїм подругам Лев ставить високу планку, у тому числі в домашньому господарстві. Риби повинна вміти в будь-який час доби прийняти свого Лева в чистоті і затишку і щоразу дивувати кулінарними шедеврами. Риби ніколи не повинні тиснути або намагатися змусити зробити що-то Лева. Його це тільки роздратує. На допомогу як завжди прийдуть жіночі хитрощі і мудрість, якими жінка цього водяного знака зодіаку володіє досконало.

Чоловікові-Леву не завадить іноді приборкати своє бажання контролювати все і вся, вимагаючи всецелого підпорядкування. Лев повинен завжди пам’ятати, що спочатку він вибрав жінку, притягає захоплені погляди, а не втратила почуття власної гідності. Те ж стосується і її: намагаючись йому догоджати кожну хвилину, вона ризикує остаточно зникнути в його тіні. Так, що навіть її супутник перестане її помічати.

Важливе зауваження для Лева: так як він вогненний знак зодіаку, а Риби – водний, то не варто дивуватися різниці в лібідо. Для Риби завжди буде важливіше емоційне злиття. Якщо ці двоє вирішать зв’язати себе узами шлюбу, то Рибці варто заздалегідь підготуватися нести тягар турбот по домоводству під прискіпливим поглядом суворого господаря.

У цієї пари будуть дуже щасливі діти, так як батьки люблять дітей. Королю потрібні спадкоємці, і його радує перспектива мати купу дітей, яких він буде вважати своєю власністю, пишатися ними і розповідати про їх успіхи, як про власне досягнення. Якщо Львові вчасно вдасться придушити свій егоїзм і навчитися спрямовувати свою енергію в потрібне русло, то такий союз буде з роками тільки міцніти.


Залишити відгук