Сумісність Жінка Риби Чоловік Близнюки в Любові

Чоловік-Близнюк – підкорювач жіночих сердець. Зовнішність цієї красуні, здатна на час збентежити чоловіка. Жінка-Риба та, від якої Близнюк може легко втратити голову, зробити подвиг, піти на самопожертву. На деякий час нічого не варто хитрою жінці — Риба упокорити і приборкати волелюбного Близнюка. Про чоловіка, який за зодіаком Близнюк, скажуть «не пропустить жодної спідниці», дамський угодник, завжди готовий на любовні подвиги, легко заводить знайомства, і готовий зачарувати чергову жертву.

Закоханий у жінку-Рибу, йому доведеться стримати свій розгульний спосіб життя, що для нього майже неможливо. Нескромне мачо, іноді здатний перетворитися на покірного, скутого, небагатослівного людини. Тепер він думає і зважує кожне слово, перш ніж сказати. Його обтяжує така незвична для нього роль. Якщо у стосунках чоловік-Близнюк заговорив про душі, високі почуття, його тягне пофілософствувати над стосунками чоловіка та жінки, помріяти про майбутнє, значить, його наміри до жінки дуже серйозні.

Жінка-Риба степенева, вдумлива, аналізує всі слова, що їй говорять, уважна до деталей. Чоловік-Близнюк може підкорити її своєю енергійністю, емоційністю, активністю, вона не проти стати трохи такий же. Але малоймовірно, що вона зможе утримати ту енергію і пристрасть до пошуку і пригод, які складають сутність її партнера. Він не сидить на місці і її ранима натура буде страждати від неможливості його утримати.

Жінка-Риба передбачає дії чоловіка, вона прониклива, наділена хорошою інтуїцією. Її меланхолійність і повільність може лякати чоловіка — Близнюка. Він постійно прагне чогось більшого, до недосяжного ідеалу. Для чоловіка-Близнюка, Риба незбагненна істина, нерозгадана таємниця, свята жінка, і він з притаманному йому цікавістю буде пізнавати цю жінку. Чоловік-Близнюк егоїстичний, великий власник, на його очах можна кокетувати з іншими чоловіками. У кожному сторонньому чоловікові бачить суперника, напружується і готовий перейти в атаку.

Якщо пара потрапляє в складну ситуацію в житті, відповідальність лягає на плечі жінки. Риба постарається вирішити проблему з найменшими втратами, вона послідовно вибудує план дій. Близнюк буде допомагати і виконувати, що скаже Риба. Проявивши не властиву йому старанність, буде дуже гордий собою.

Інтимні стосунки — втілення ніжності, дбайливості, поваги до партнера. У них присутня гострота і цнотливість, скромність і неприборканість. У любові сумісність чоловіка — Близнюка і жінки — Риби висока, але частіше їх відносини обмежуються нетривалими зустрічами.

Якщо така пара створює союз, то і стабільна благополучна життя у них буває рідко. Якщо жінка знака Риби зможе знайти підхід до партнера, то Близнюк стане вірним, із задоволенням обзаведеться потомством, залишить розгульне життя. Але це трапляється не так часто.

Сумісність даних знаків – дуже неоднозначна. Така зустріч може бути фатальною і трагічною – а може призвести і до великого і дуже світлого майбутнього. Ймовірність кохання з першого погляду у цієї красивої пари величезна – чоловік Близнюки не пройде повз такої витонченої красуні, а романтична жінка Риби не зможе встояти перед красою і галантністю такого кавалера… Біда лише в тому, що у них абсолютно різні наміри. І це може стати причиною невдалого союзу і хворобливого розриву.

Але така пара може стати дійсно ідеальною. Незважаючи на досить сумнівну сумісність, якщо правильно себе повести і знати, чого шукає партнер, можна не тільки зберегти любовний союз, але і зробити його неймовірно щасливим. А для цього потрібно зрозуміти, чого ж хоче пані Риби і кавалер Близнюки?

Секрет гармонійних стосунків геніально проста і дуже зрозуміла – потрібно всього-навсього розуміти, чого прагне партнер, і давати йому це. Пари розпадаються від того, що кожен зосереджений на своїх власних потребах і бажаннях, а якщо переключитися на потреби партнера, то відносини самим дивним чином зміняться!

Чого ж хоче чоловік зі знаком близнюки, такий непостійний і мінливий? На перший погляд запросто здасться, що він прагне лише до розваг, і постійно буде гуляти на стороні. Але це не так: з представників цього яскравого знаку виходять ніжні та люблячі батьки і завидні чоловіки. Просто йому потрібна особлива жінка! Таке цілком може стати жінка під знаком риби. Близнюки потребу у власному просторі. Це можна сказати про кожному чоловікові, але про Близнюках – в першу чергу!

Він не зазнає з боку жінки підозр, надмірного контролю і стеження. Побачить, що улюблена залізла в його телефон – другого шансу не дасть, піде без пояснень. Він гордий і норовливим, і вистави не любить. Він зможе бути дивовижно вірним тільки якщо його жінка стане повністю довіряти йому і давати можливість побути на волі. Він піде з друзями в боулінг або на футбол – і не стане заводити інтрижок, якщо вдома його чекає та, хто його любить і не підозрює у зраді. Такий він, примхливий чоловік Близнюки.

Жінка Риби шукає справжнього принца – Близнюки може здатися цілком їй таким. Усміхнений, ввічливий з дамами, вихований і галантний – він скорить серце дівчини в два рахунки. Тільки ось вона може закохатися остаточно і безповоротно, а він навряд чи шукає довгих і серйозних відносин… Не дуже висока сумісність – справа в даному випадку поправимо. Пара, в якій зійшлися знаки Риби і Близнюки, може стати ідеальним прикладом гармонійних відносин, якщо обидва, а в першу чергу вона, виберуть вірну поведінкову стратегію.

У цілому, лагідна і миролюбна жінка Риби підходить чоловікові Близнюкам чудово. Вона не тисне і не позбавляє його особистого простору. Її завдання – зрозуміти його суть і характер, і відразу вирішити, чи вона хоче будувати з цим непростим людиною відносини, чи ні. Якщо так – потрібно трішки попрацювати. Чоловік Близнюки не буде підлаштовуватися або прогинатися – він просто робить те, що йому хочеться. Завдання жінки – змінюватися разом з ним, вловлювати його настрій, бути гнучкою та уважною.

По ідеї, це повинна вміти кожна жінка – гнучкість, м’якість і податливість закладені в жіночій природі. Жінці Рибам це не складе праці – вона м’яка і лагідна по суті своїй. Риби і близнюки в любвиИменно лагідність і стане головною зброєю, щоб приручити чоловіка Близнюків і створити з ним повну сумісність. Для цього жінка повинна не вступати з ним в конфлікт, і бути завжди цікавою, яскравою, грайливою – такий, щоб він не потребував пригоди на стороні.

Чоловікові Близнюкам дуже важлива інтимне життя. І якщо його партнерка буде нудне і безініціативна в ліжку, він не стане довго затримуватися, і миттю знайде іншу, а то й кількох. Так що утримати такого кавалера – це праця. Але якщо це вдасться, то буквально через пару років він зрозуміє, що поруч з ним знаходиться та сама ідеальна жінка. Та, яку він шукав, і немає сенсу битися далі в пошуках пригод.

Якщо жінка буде підтримувати його у всьому, не намагатися приборкати його запал – то все буде чудово. Він же, у свою чергу, подарує лагідною і ніжною жінці море любові і турботи, красивих залицянь і любощів, буде справжнім принцом і ідеальним чоловіком.


Залишити відгук