Сумісність Жінка Риби Чоловік Козеріг в Любові

Історія кохання чоловіка Козерога і жінки Риби вимагає пильної уваги обох, тому що важливо не упустити шанс розглянути і зрозуміти, що саме ця людина гідна його. Часто, коли чоловік Козеріг і жінка Риба знаходять один в одному втіха, то на тлі цього і виникають яскраві любовні відносини.

В жінці Рибі є жіноча ніжність, єство, м’якість. З Козерогом вона знаходить свого людини, рідного і душевного, з яким комфортно і якому можна довіритися. Спокійний, серйозний чоловік – Козеріг зверне на себе увагу жінки – Риби, їй імпонує його сила, безстрашність, незворушність перед труднощами. Жінка – Риба приверне чоловіка Козерога своєю щирістю, природністю, життєлюбством. Вона здатна дарувати радість, прикрашати життя своєю присутністю.

Чоловік Козеріг підозрілий, образливий, завжди насторожі, може відчути з цією жінкою безперервний свято, проблеми стануть не такими вже й важливими, а життя стане прекрасна і безтурботне. Обидва націлені на створення міцної сім’ї. Перевагою для пари є відсутність завзятості й пристрасності любові, що іншим часом заважає тверезо дивитися на обранця. Чоловік – Козеріг стриманий, проте вміє словом зачепити людину, у випадку з жінкою Рибою, стане навпаки показувати гарне і добре ставлення до неї, щоб зберегти цей крихкий світ спокою і стабільності.

Жінка Риба теж дуже обидчива і прискіплива, в її дусі «роздути їх мухи слона», перевернути ситуацію догори дном, зробити винуватими всіх навколо. Якщо подібне відбувається часто, то це означає, що Риба не задоволена своїм особистим життям і на підсвідомому рівні виводить з рівноваги партнера. На щастя зірки запевняють, що таке буває рідко, пари чоловік – Козеріг і жінка – Риба часто вдалі і щасливі разом.

Жінка Риба натура творча, їй до душі займатися співом, танцями, малюванням, брати участь у конкурсах, іграх, змаганнях, де можна проявити свої таланти. Вона відмінно поєднає сім’ю, захоплення і кар’єру. Жінка – Риба активна, енергійна, все робить послідовно і вчасно. Їй комфортніше живеться, коли немає місця для нудьги і неробства.

Для чоловіка — Козерога ці стосунки корисні для духовного самовдосконалення, він відкриває для себе світ з іншої сторони. Будучи прагматиком, циніком, скептиком, він починає простіше дивитися на деякі речі, легше сприймати реальність і життя.Головним секретом щастя цієї пари є постійне підтримування інтересу один до одного, шляхом відкривання і пошуку нових вражень. Жінка Риба навчить стриманого Козерога бути романтичним, домашнім і довірливою людиною. Перспективна пара, з великими шансами на щасливе сімейне життя.

Риби – знак непростий. Ця жінка буде вибирати кращого з найкращих, і готова витратити на це час. Вона ніколи не соромиться самотності. І віддасть перевагу краще залишитися одна, що буде знаходитися в негідній суспільстві. Чоловік поряд з цією дивовижною особливої повинен бути справжнім принцом. Тільки без зайвої романтичності, адже вона цінує щирість і правдивість.

Жінка Риби шукає сильного, мужнього, людину слова. Він повинен бути абсолютно впевненим у всіх своїх діях і не розмінюватися на дрібниці. Знати собі ціну і цінувати тільки найкраще. І його жінка і буде головним скарбом, за яким він догляне як слід. І тут будь гороскоп підкаже, що цей чоловік – Козеріг.

Козеріг – чоловік достойний! Краще і не знайти. Справжній мушкетер і лицар – хоробрий, відважний, сильний. Галантність і манери не на першому місці у цього унікального чоловіка, але він вихований і стежить за словами. З ним легко, спокійно і затишно – і будь-яка жінка побачить у ньому ідеального чоловіка… Чоловік Козеріг палкий кохання, твердий у справах і відповідальний на словах. Недарма гороскоп вказує на його вольові якості. Такий чоловік домагається в житті всього, чого тільки він сам зможе побажати.

Кого він хоче бачити поруч? Козеріг шукає гідну супутницю. А саме – ніжну, жіночну, тендітну. Таку жінку, поруч з якою його вольові чоловічі якості лише посиляться і стануть ще яскравіше. Як справжній чоловік, він шукає ідеальну жінку. Тендітна і ніжна, ласкава і поступлива, м’яка і турботлива жінка – така повинна бути кохана Козерога. З такою він і дім побудує, і дерево посадить… Причому все буде тільки краще. Козеріг – чоловік серйозний, і якщо побудує стосунки з жінкою, то надовго і без зрад.

Хіба можна уявити собі більш прекрасну пару, ніж Козеріг і Риби? Гороскоп сумісності говорить недарма – це доля. Якщо ви знайшли один одного – вам дуже пощастило! І варто дякувати щедру долю за цей цінний, чудовий подарунок. Чоловік Козеріг і жінка Риби – це ідеальна сім’я. Він буде зберігати і оберігати дружину, а вона подарує йому справжнє щастя і оточить ніжністю.

Жінка Риби вміє служити чоловікові – найпотаємніше і піднесеному сенсі цього слова. А чоловік Козеріг уміє бути дбайливим і вдячним. І без всяких сумнівів, саме так воно і буде. Така пара хороша в усіх відношеннях! Все, що радить гороскоп – це берегти стосунки і не розмінюватися на дрібниці. Дуже важливо в такому союзі менше думати про свої власні потреби, примхи, інтересах. І більше замислюватися, про що ж мріє мій партнер, що в нього на думці і на душі, чого йому хочеться, що ж турбує його серце.

Саме це і є той самий чарівний ключик до довгої і гармонійного життя в сім’ї – інтерес до внутрішнього, духовного світу рідного і коханого. Сумісність цих знаків зодіаку так гарна, що є ризик розслабитися, списати відповідальність на гороскоп і абсолютно нічого не робити для підтримки гармонійного союзу. Це буде великою помилкою!

Адже навіть при гарній сумісності кожна пара унікальна, як і кожна окрема людина. Тому інструкцій не може бути – треба працювати і ставати краще, прагнути заради збереження стосунків. І тоді щастя буде дійсно таким, як описують його в найкрасивіших романах.


Залишити відгук