Сумісність Жінка Риби Чоловік Рак в Любові

Любов чоловіка Раку і жінки Риби схожа на гіпноз, настільки захоплені одне одним, вони завжди знаходять взаєморозуміння, радість, задоволення у відносинах. Чого вони бояться, так це розставань, так як вони постійно тужать один про одного. Невеликі конфлікти трапляються у них вкрай рідко, іноді це призводить до невеликих разлукам, але тільки на дуже короткий термін. Чоловік-Рак сприйнятливий до слів щодо його зовнішності, поведінці, манері виховання. Болісно ставиться до критики, докорів, дуже злопам’ятний. Він також може грати удавання, фальшивити, здатний на обман.

Жінка-Риба легко входить у довіру, маніпулює людьми за своїм бажанням, володіє сильним даром навіювання. Вона здатна навіть закотити істерику, з дрібниці роздути цілу проблему. Рибка, іронічна, ранима, вигадниця, часто прибріхує, перебільшує дійсність. Кожен чоловік в душі дитина, так говорить народна мудрість. У чоловікові Раку це якість найбільш виражено. Його жінка повинна доглядати за його зовнішністю, харчуванням, здоров’ям, робити подарунки, цілувати в лобик перед сном, одним словом чинити так, як робила мама.

У жінок Риб вроджене почуття відповідальності, самопожертви, свої інтереси вона забуває заради коханої людини. У відносинах проявляє витримку, жіночу мудрість, поступливість. Роль мами або няні їй по душі, в цьому вона бачить свою необхідність для партнера. В розбіжностях рідко займає позицію бунтаря, часто поспішає поступитися і закрити тему. Проте в ній є все ж потаємна хитринка, вона, непомітно для чоловіка, може схилити його до рішень або певних дій, за допомогою постійного навіювання. Гідно виходить з життєвих колотнеч, сприймає життя оптимістично, вміє підбадьорити і втішити людини.

Часто її милосердя, чуйність до чужих бід допомагає людям вибратися з життєвих труднощів. Взагалі, тип чоловіка Раку, це відображення його дитинства, з юнацьких років. Якщо Рак виріс у благополучній родині, його батьки стануть прикладом, наочним посібником того, яким повинен бути його власний будинок, якими повинні бути відносини чоловіка і дружини, виховання дітей та інше. У зворотному випадку, нещасливе дитинство, здатне зламати його ще в ранньому віці, за життя він стане беззахисним, м’якотілим, або занадто цинічним, злим людиною.

Гороскоп сумісності підтверджує, що в шлюбі ці відносини набувають характер святості, непідробний захопленні своєю половиною. Це, як правило, завжди добрі, безкорисливі відносини, побудовані на великій любові. Любов як магнітом притягує їх, змушує зміцнювати сімейні узи, народжувати і виховувати велика кількість дітей.

Сумісність Раку і Риби дозволяє їм не лише хорошими друзями або надійними соратниками, але і найщасливішими з закоханих. Причому їхні почуття найчастіше спалахують з самого першого погляду. І тому, і іншому комфортно в такому союзі, адже вони чудово підходять один одному. Схожий характер, поступливість, здатність знаходити компроміс роблять їх зв’язок міцною і гармонійною. Щоб надовго зберегти свій союз цим знакам Зодіаку, потрібно лише вчасно вирішувати всі розбіжності.

Як правило, жінка Риба і чоловік Рак проживають разом довге безхмарне життя. Ці знаки ніби створені один для одного. Часто їм не потрібні слова, щоб зрозуміти партнера. Зовні обидва нечутні і витримані, в суспільстві найчастіше тримаються відокремлено. Вони зосереджено слухають, не втручаючись при цьому в бесіду, лише іноді, посилаючи один одному усмішки. Однак найчастіше їх можна застати наодинці один з одним – жінка Риби і чоловік Рак – невиправні романтики. Вони сентиментальні, обожнюють власний будинок і спокійні прогулянки за містом.

Цієї подружжям править пристрасть і теплота. Зв’язок з Рибкою дуже значна для Раку. Цей чоловік понад усе цінує сім’ю, хоча і не проти, часом, подивитися на іншу. Риби – це та єдина жінка, змінювати якої він не стане. З нею неможливо розглядати житло виключно «жіночої територією», куди він повертається в ролі господаря будинку. Рибам як повітря необхідні його рекомендації і опора в будь-яких побутових турботах.

Більш того, ніяка інша жінка не може настільки тонко відчувати Раку. Швидше за все, чоловік навіть не помітить, як стане зразковим головою сімейства. А жінка в такому альянсі здобуде вірного, надійного і добре розуміє її чоловіка. Рак буде лідером в їх любові, адже на відміну від гнучкою і м’якою Рибки, він має рішучим характером.

Жінці Риби для завоювання серця чоловіка Раку навіть не потрібно докладати особливих зусиль. Ці знаки Зодіаку народжені одне для одного. Раку з першої секунди потягне до Риб. Чоловік інтуїтивно відчуває, що їх сумісність бездоганна. Вона обеззброїть його своїм теплом, чутливістю і романтичністю. Зазвичай закритий, Рак з легкістю відкриється перед Рибкою, почавши ділитися всіма своїми думками і тривогами. Риба ж зможе вислухати і підбадьорити його.

Жінки, що з’явилися під знаком Риб, частіше перебувають у своєму власному світі ілюзій та мрій, тому вразити їх набагато важче. Грубість і іронія в їх адресу залишаються непоміченими. Саме тому вдачу Рибки, більш ясний і повітряний, подарує спокій Раку. Після спілкування з жінкою Рибою, він буде простіше і набагато добріші ставитися до навколишнього світу.

Сумісність цих знаків настільки хороша, що труднощів у відносинах у них практично не буває.

Головним ворогом пари є взаємні образи. Підвищена чутливість обох зазвичай допомагає їм налаштуватися на партнера, розпізнавши всі його слабкі сторони. Але різні негаразди часом змушують їх, забувши про обережність, наговорити зайвого. А образи і Риби, і Рак запам’ятовують надовго. Ревнощі чоловіка Раку також може затьмарити життя подружжя. Причому він не ревнує до інших представників чоловічої статі, а до мрійливості Риб, занурившись в яку вони можуть проводити години безперервно.

Рак жадає уваги з боку коханої і при мінімальному підозру, що він не володіє її думками цілком, починає психологічний тиск на дружину. Тому, якщо ваш чоловік, з’явився на світ під знаком зодіаку Рак, раптово замкнулося і віддалився від вас, а ви при тому постійно відчуваєте, що в чомусь винні, бережіться: Рак застосовує психологічний тиск.

Як зберегти відносини між жінкою Риби та чоловіком Рак

Побороти образи допоможе самовідданість Рибки. Ця жінка простить всі образи коханому, поклавши всю провину на себе. Набагато гірше, якщо Рак образився. Він не здатний прощати і дуже злопам’ятний. Поліпшити його настрій, розвеселити не складе труднощів, але нанесену образу він може пригадати навіть кілька років тому. Краще всього, якщо пара навчиться обговорювати трапився конфлікт. Їм звичніше відчувати один одного без слів, але як раз з’ясування стосунків допоможе врятувати їх шлюб. Рибі необхідно навчити чоловіка ділитися своїми образами, щоб вона не звинувачувала себе у всіх смертних гріхах. Точно знаючи причини невдоволення, вона зі своїм м’яким характером легко відшукає потрібні теплі слова. Рак буде менше ображатися на брак уваги до його проблем, якщо пара почне фантазувати спільно. У них спільні інтереси, тому обидва залишаться задоволені прогулянкою по парку, відвідуванням кінотеатру. Це стане відправною точкою для уяви Риби, а для чоловіка Раку достовірним фактом, що, мріючи, його улюблена пам’ятає про нього. Також Рибам потрібно спостерігати за тим, щоб, з головою занурившись у вигаданий світ, в дійсності не віддалитися від чоловіка.

Вже перша зустріч народжує між представниками цих знаків Зодіаку хвилю симпатії. А перекинувшись парою фраз, вони усвідомлюють, що не зможуть розлучитися. Саме так раптово, подібно стихії, між ними зароджується любов. Їх почуття дуже глибокі і сильні, їм легко і приємно знаходитися разом, вони розуміють один одного з одного лише погляду. Хоча і труднощі неминучі. Особливо якщо Риба і Рак дадуть волю всім негативним рисам свого характеру.

Жінці Рибі необхідно приборкати свою ревнощі і відчуття власництва. Її рак готовий бути завжди поруч з нею, але іноді і йому необхідно особистий простір. Найголовніше, потрібно стежити, щоб стосунки пари не зайшли в глухий кут, де кохання вже не буде місця.

Їх близькість подібна естафеті, коли один віддає тепло, а інший повертає його назад, причому в багаторазовому розмірі. Таке явище досить рідко зустрічається серед пар, але в їх союзі все саме так. Вони подібно телепатам відчувають, що необхідно партнеру саме зараз і наскільки він потребує їх теплі і ласці. Завдяки цьому їх близькість дає їм не тільки захоплення, але і енергію. Обидва знака Зодіаку люблять фантазувати, що робить їх інтимні відносини яскравими та різноманітними.

Пристрасть в їх парі здатна протриматися протягом усього життя, що досить рідко трапляється серед будь-якого іншого союзу. Навіть, якщо вона переросте у шанобливе ставлення один до одного, любов все одно залишиться з ними назавжди.


Залишити відгук