Сумісність Жінка Риби Чоловік Овен в Любові

Чоловік-Овен і жінка-Риба, це неперевершені коханці, їх почуття на заздрість оточуючих, вони ставляться один до одного трепетно і ніжно. Союз двох сердець, явно не без вищих сил. Молода жінка-Риба справжня серцеїдка. Її шанувальники оббивають пороги будинку, закидають квітами, оточують подарунками і всіляко потурають. Якщо на горизонті з’являється він, Овен – чоловік, кардинально нічого не змінюється, вона все одно намагається утримувати шанувальників на відстані, на дружній дистанції. Ревнивець Овен, приходить в сказ від невгамовності своєї подруги. Всім вимагається Риба, інакше не проживе, її життєво важливо бути потрібною.

Жінка-Риба жіночна, артистична, завжди слідує моді, веде правильний спосіб життя, розуміючи, жаліслива, любить виглядати жертвою. Обожнює подарунки, приємні дрібниці, несподівані і спонтанні поїздки. Риба терпляча, вміє чекати, слухати співрозмовника, надто переймається чужі проблеми.

Чоловік-Овен егоїст, і така доброта і милосердя жінки-Риби, приділяє більше увагу стороннім людям, дратує і уражає самолюбство Овна. Він стає прискіпливий, грубий, по відношенню до Риби. Після примирень поспішає згладжувати обстановку дорогими подарунками й обіцянками бути стриманим.

Постійно жінка-Риба буде вимагати від Овна чуттєвості, дбайливості до її тонкої душі, поблажливості до її численним друзям. Овен змириться, але якщо встигне переступити тридцятирічний рубіж, до цього запальний чоловік-Овен може «нарубати дров». Саме тому нерідко вважається, що сумісність чоловіка-Овна і жінки-Риби досить умовна. Чоловік-Овен пристрасний, його любов гаряча, всепоглинаюча. Його приваблює щирість, великодушність і шляхетність жінки-Риби.

Зовні жінка-Риба симпатична, стильна красуня. Любить міняти імідж, подобається витрачати гроші і довго розмовляти по дрібницях. За милою зовнішністю ховається витривала, і сильна натура. Деколи її рішучість може дивувати оточуючих, вона здатна надихати людей на зміни, напучувати в починаннях.

Чоловік-Овен приваблює Рибу своєю харизматичністю, ерудованістю, підвищений ентузіазм, невгамовною енергією. Якщо роман заходить у глухий кут, як правило, жінка-Риба ставить питання руба, заводячи мову про заміжжя. Овна дратують умовності і межі.

У шлюбі гарно уживаються, але почуття поступово байдужіють. Відносини залишаються міцні, завдяки прекрасній сумісності в плані близьких відносин, вони вміють насолоджуватися і дарувати партнеру саме те, чого він чекає. Для обох важливі сімейні узи, вони рідко вирішуються зруйнувати шлюб.

Успішна сумісність жінки Риби і чоловіка Овна перебуває під досить великим питанням. Вона – цікава мрійниця, любляча пропадати в своїх мріях, він діловито йде вперед, не озираючись на перешкоди. Без сумнівів, стосунки представників знаків Води і Вогню обіцяють безліч цікавих миттєвостей. Але настільки сильна несхожість часто викликає безліч конфліктів, можливий навіть важкий розрив.

Прямолінійна активність Овна може призвести до виникнення дискомфорту у його партнерки, бо народжена під знаком Риб більше любить ненав’язливі залицяння, незвичайні романтичні вчинки з присмаком якоїсь загадки. Оскільки сумісність такої пари досить низька, то кожному з партнерів доведеться потрудитися для створення необхідного психологічного комфорту і гармонії.

Ось деякі рекомендації для досягнення щасливих і міцних відносин:

Чоловік Овен повинен розвивати вміння в потрібний момент йти на поступки, щоб не шокувати партнерку своєю впертістю і недостатньою гнучкістю, через яких часто звинувачується в егоїзмі. Жінка Риби, в свою чергу, повинна вжити свої творчі здібності та любов до мрій на те, щоб привнести в життя Овна якомога більше різноманітності, припадає до душі Вогненному упертюху.

Сумісність партнерів підвищиться, якщо кожен візьме до відома, що ідеальних людей у нашому світі немає, і перестане знаходити вади в іншому. У разі виникнення конфлікту (а вони неминучі) жінка Риби може скористатися спокоєм і плинністю Води, щоб охолодити запал свого вибухового обранця.


Залишити відгук