Сумісність Жінка Риби Чоловік Водолій в Любові

Зустріч жінки Риби і чоловіка Водолія може відбутися на тлі спільних інтересів і захоплень. Уявлення один про одного у них дещо завищена, не відповідає дійсності. Обидва схили перебільшувати, надавати ті якості обранця, яких насправді у нього немає. Чоловік Водолій і жінка Риба можуть захопитися езотерикою, окультними науками і магією. Їх зблизить тяга до незвіданого в світі, непізнаного людством.

Багато фантазій і уяви несуть ілюзорне уявлення про реальність. Оптимізм, безтурботність, довірливість до зовнішнього світу надто зашкалює. Один для одного вони більше співробітники, йдучи разом за життя, мало звертають уваги на почуття, бачачи свого партнера надійним другом. Буває й інакше, але рідше. В парі можуть виникнути бурхливі любовні стосунки, бажання належати тільки одній людині, моторошно побоюючись при цьому контролю, обмежень з боку партнера.

Жінка Риба ніколи не стане для своєї коханої людини відкритою книгою, завжди буде присутній таємничість і загадка. Спільне життя, обопільне ведення домашніх справ, побут, все це здатне зруйнувати шлюб. На жаль, ці люди не пристосовані до реалій сімейного існування, створення домашнього вогнища і затишку. Проблеми побутового характеру, якщо їх вчасно не вирішити, можуть поставити під загрозу союз.

Взаємні докори і вимоги матеріального достатку, комфортних умов будуть сипатися на адресу кожного по черзі. При цьому глибоко переконана у своєму призначенні Риба здатна лише відпочивати і займатися своїми інтересами. На щастя беззавітна любов може врятувати стосунки. Чоловік Водолій, більш приземлений і відповідальна людина. В даній парі його завдання оточити улюблену турботою, увагою і достатком. В подяку вона завжди буде йому відданою, ніжною і люблячою дружиною.

В його силах узяти на себе роль ведучого, стати впевненим, самостійною людиною. Вирішити питання, пов’язані з домашніми справами і побутовими проблемами. При такій картині пара проживе в шлюбі все життя. Обидва повинні дорожити своїм обранцем, оскільки їм важко буде знайти такий собі підходящу кандидатуру. Чоловікові Водолію в цьому союзі властиво зміниться, стати домашньою людиною, захисником і годувальником своєї родини. Що зовсім не в його дусі і характер будь він з іншою жінкою.

Бережна любов, теплі почуття, прихильність, борг перед своїм обранцем буде утримувати і зміцнювати сімейні узи цієї пари.

Обидва знака зодіаку незвичайні і трохи неземні. Риби не створена для земних мирських задоволень, а Водолій – для простих радощів і сім’ї. Їх інтереси такі різні, що, здається, сумісність цих знаків майже нульова. Але якщо проаналізувати їх природні потреби, то ситуація може дуже сильно змінитися. Водолій любить жінок, і особливо таких, як Риби – ніжних, витончених, милих, жіночних. Він обожнює бути в центрі уваги, йому дуже важливо, щоб про нього ретельно дбали.

А це якраз те, що може щедро дати жінка Риби. Йому буде дуже комфортно і затишно з такою супутницею, але чи надовго? Що стосується цієї леді, то якщо вже вона закохалася в Водолія, то її розуму і мудрості неодмінно вистачить на те, щоб зачарувати його. Складність полягає саме в тому, щоб міцно утримати цього шибеника поруч надовго. Адже він так і хоче куди-небудь вислизнути. Він не потерпить нудьги і не побажає бути чиєюсь власністю. Як же бути?

Сумісність Риб і Водолія може бути непоганий, якщо ретельно продумати вірне поведінку. Для того, щоб зачарувати кавалера Водолія, жінці Рибам не знадобиться надто мудрувати: її природного чарівності і скромності цілком вистачить, щоб він закохався з першого погляду. Але от щоб він не пішов на ранок – доведеться постаратися…

Йому потрібна яскрава і примхлива, непересічна дівчина, цікава, творча. Нудна – йде повз. Побут його відлякує. Бажання мати – відвертає. Він вільний і примхливий, і дівчина повинна доповнювати його, а не пригнічувати! Якщо дівчина Риби спробує приручити, прив’язати чоловіка Водолія, обмежувати його свободу – вона дуже скоро залишиться зовсім одна, розчарована і ображена. Цей чоловік не такий – він цінує свободу і намагається отримати від життя все. І якщо і захоче одружитися або просто будувати тривалі стосунки, то з такою партнеркою, яка його доповнить.

Водолій і риби можуть бути дуже гармонійною парою. Але така незвичайна пара буде здаватися оточуючим трохи «дивною». Але ж для щасливих закоханих абсолютно неважливо, що про них думають обивателі – якщо вони щиро щасливі, то весь світ залишається за бортом! Чоловік і жінка цих астрологічних знаків можуть скласти дивовижний, унікальний союз. І з’явиться повна сумісність, абсолютна гармонія, чиста любов.

Для цього жінка повинна зрозуміти його, Водолія, надзвичайну натуру. Він не поганий, не гулящий і не вітряний! Чоловік Водолій творчий, яскравий, прагне пізнати і пережити всі самі соковиті фарби світу! Спробуйте стати такою ж! І вирушайте в дивовижну, повне переживань і радощів подорож разом!

Поряд з водолієм повинна бути жінка, яка не буде зациклена на любові і побудові сім’ї. Побут відштовхує його, і всі стабільне просто пригнічує. Тому намагайтеся всіма силами відволіктися від ідеї побудови «осередку суспільства» і не «грузіть» його розмовами про вічної любові.

Водолій не романтик, не вміє доглядати, але зате подарує вам такі переживання і покаже стільки нового, що жоден інший чоловік не зможе. Ви будете вражені, коли побачите глибину його внутрішнього світу, його жагу до знань і вражень! І водолій візьме вас з собою – якщо тільки ви не будете тягарем. Жінка Риби м’яка і лагідна, і цілком впорається з місією вірної супутниці.

Якщо він відправляється в Гімалаї, або в плавання по океану, або ж в джунглі – справжня супутниця не стане голосити, а збере теплі речі і відправиться тихенько з ним. В дорозі вона не буде скиглити, і Водолій майже не буде помічати її присутності. Але коли він захворіє, саме вона подбає про нього. Це аналогія, яка дуже точно відображає життя Водолія. Якщо ви зможете бути лагідною і терплячою ангелом-охоронцем для цього неординарного чоловіка, то дуже скоро він усвідомлює, що без вас не може. І не хоче…

Та що з вами йому комфортно і здорово! А значить, чому б не продовжити цю дивовижну подорож під назвою «життя» вдвох, рука в руку… Сила любові і відданості творить дива!

Сумісність цих знаків низька, але якщо ви полюбіть і прийміть Водолія таким, який він є, з усіма його особливостями і примхами – сила вашої світлої і щирої любові створить справжнє диво! Ні один чоловік – неважливо, якого знака – не зможе противитися цій могутній силі. Такому чоловікові варто пам’ятати, що рано чи пізно навіть його бунтівне серце захоче спокою і ласки. І якщо в цей момент з ним здається жінка Риби, йому пощастить. Тому що вона, на відміну від інших знаків, вміє бути терплячою, нічого не вимагати і просто дарувати любов і турботу. А це багато коштує…


Залишити відгук