Жінка Риби – Характеристика знака Зодіаку

Жінка-Риба природна, нехитра, щира натура. Ця жінка відрізняються особливим шармом і чарівністю — витончена, тонка, сучасна, її по-дитячому грайливі очі і посмішка заворожують чоловіків. На неї звертають уваги сильні, міцні, впевнені молоді люди, тобто ті, кому близький образ захисника, воїна, добувача, спасителя. Внутрішній світ жінок-Риб, схожий на казку, де правлять ілюзії, вічні надії, романтичні мрії. Астрологічна характеристика Риб сповнена протиріч і дивацтв, від яких найчастіше страждає сам знак.

Астрологічна характеристика представниці цього астрологічного періоду відзначає такі риси: мрійливість і романтичність, побоювання конфліктів і неприємних ситуацій, інтелігентність і тактовність, доброта і сострадательность. Багато астрологів відзначають залежність поведінки жінки Риби від фаз Місяця. При повному Місяці вона радіє життю і іскриться оптимізмом, молодик її стан близький до депресивного.

До недоліків характеру представниць знака відносяться плаксивість і схильність до песимізму. Жінка Риба любить згущувати фарби, навіть невелику проблему вона може перетворити у вселенську катастрофу. Свою беззахисність знак часто використовує собі на благо, вона не соромиться приймати допомогу з боку. Завдяки цьому вона часто досягає більшого, ніж більш наполегливі і пробивні знаки Зодіаку.

Жінка Риба намагається з усіма знайти спільну мову, при цьому часто страждають її власні інтереси. Причиною цього є її страх посваритися з ким-то. Вона намагатиметься ухилитися від конфлікту, перевести все в жарт або піде на будь-які поступки. Риби люблять тишу, знак нудьгує на гучних вечірках, але приховує свою невпевненість за награним веселощами. У деяких випадках представниця цього астрологічного періоду може прикинутися хворий, щоб уникнути неприємностей. Настали проблеми і труднощі можуть її струсити, тоді вона проявить витривалість, терпіння, розсудливість.

Опис зовнішнього виду Риби зазначає, насамперед, великі глибокі очі. Жінка цього знаку Зодіаку володіє м’якими рисами обличчя і ніжною блідою шкірою. Фігура залежить від того, яка планета має більший вплив на Рибу. Астрологи вважають, що у підопічних Нептуна струнка фігурка, а Юпітер робить знак високим і схильним до повноти.

Хода, рухи і міміка у жінки Риби плавні, кілька повільні. Флегматичність характеру виявляється в зовнішності представниці цього знака Зодіаку. Краса її неявна, вона приваблює своєю невинністю і чистотою.

Здоров’я Риб багато в чому залежить від астрологічної декади: чим ближче дата народження до кінця періоду, тим чутливіше знак як у фізичному плані, так і в моральному. Вразливими місцями є імунітет, органи травлення і лімфатична система. Риби часто страждають від хвороб, які виникли на нервовому грунті. Жінка цього знаку Зодіаку схильна до неврозів і може сама собі придумувати хвороби.

Риби в роботі можуть поводитися по-різному. Одна категорія представниць цього знака Зодіаку цілком комфортно почуває себе в ролі домогосподарки, інша — прагне до кар’єрних вершин, рухома честолюбством і бажанням матеріального благополуччя. Дуже часто жінка Риба знаходить своє покликання в професіях, пов’язаних з допомогою людям. Професійна характеристика говорить про те, що вона може стати доглядальницею, соціальним працівником, педагогом, медсестрою або лікарем.

Багато Риби прагнуть повністю опинитися на забезпеченні чоловіка, свої професійні амбіції вони задовольняють за рахунок турбот про дім і сім’ю. Знак відрізняється артистичністю, тому може виступати на сцені або заробляти на життя іншими видами творчості. Тонка натура і розвинена інтуїція можуть допомогти Рибі стати психологом, астрологом і навіть медіумом.

Жінка цього знаку часто звалює на себе велику відповідальність, але рідко досягає великих кар’єрних висот. Вона з тих людей, які ніколи не кине справу на півдорозі, навіть коли всі інші вже опустили руки. Риба може стати трудоголіком, проводять на роботі дні і ночі. Представниці цього астрологічного періоду важко керувати людьми. Вона боїться образити підлеглих, тому нерідкі випадки, коли Риба сама робить їх роботу.

В бізнесі знак рідко досягає великого успіху. Незважаючи на інтуїцію, Рибі не вистачає нахабності, впевненості, сміливості та швидкості прийняття рішень. На думку астрологів, максимум якого вдасться досягти жінки цього знака — невелику власну справу, пов’язане з творчістю або подорожами.

Дівчина Риба нагадує сумну принцесу, мечтающую про прекрасного принца. Вона не розмінюється на порожні інтрижки, очікуючи справжню любов. Її обранець може бути далекий від ідеалу, але для неї він буде найкращим. Чоловікові треба бути готовим до захопленому обожнення і яскравим емоціям. У сексі для представниць цього знака важлива романтична обстановка і тривала прелюдія.

Риба потребує моральної та фізичної підтримки, тому вибирає надійного і сильного чоловіка. Але трапляються і протилежні випадки, коли дівчина цього знака Зодіаку виходить заміж за слабкого або непривабливого чоловіка, щоб бути впевненою в його вірності. Іноді Риба продовжує жити у шлюбі без любові, співчуття до чоловіка або, боячись осуду оточуючих.

Жінки, народжені в цей астрологічний період, схильні до марнотратства і імпульсивних покупок. Їм важко планувати свій бюджет і збирати гроші. Рішення фінансових проблем вона воліє перекладати на плечі чоловіка. В будинку Риби не буває ідеального порядку, замість прибирання вона віддасть перевагу зайнятися роботою або поспілкується з сім’єю.

Мама Риба стає подругою для своїх дітей і зберігає довірчі відносини на довгі роки. Вона багато дозволяє дітям, що не завжди призводить до позитивних результатів: вони можуть рости неслухняними і розбещеними. Риби дбають, насамперед, про духовний розвиток своєї дитини.

Риби — дружній знак. Жінка особливо тягнеться до тих, хто має які-небудь труднощі. Вона готова вислухати та дати пораду, у відповідь їй потрібно те ж саме. Риба шукає психолога в особі своєї подруги, тому часто дзвонить їй просто «поскаржитися на життя». Жінці важливо відчувати свою потрібність та регулярно отримувати знаки уваги і схвалення.


Залишити відгук