Жінка Діва Коханка

Серед представниць цього знака зодіаку високий відсоток старих дів, так як Жінка-Діва сумісність в любові не має з усіма знаками зодіаку. Їй дуже важко знайти для себе супутника життя, щоб він відповідав її стандартам. Вона може бути не просто великодушною, доброї, але ще і дуже холодною і рішучою.

Її серцем завжди керує розум. Її розважливість і розумність і є перешкодою для неї у любовних стосунках. У зв’язку з цим Жінка-Діва сумісність в любові отримує не завжди. Жінка-діва схильна ставиться до предмету свого обожнювання як до якоїсь незайманої території, яку їй належить досліджувати і облагородити.

Статистика свідчить, що серед жінок, народжених під знаком Діви, більше старих дів, ніж в будь-якому іншому знаку зодіаку. Проблема в тому, що вона не може знайти чоловіка, що відповідає її високим вимогам. Вона схильна до поверхневих суджень про людей, і нерідко робить висновки на підставі лише зовнішнього вигляду. В результаті вона втрачає можливість зустріти сумісного з нею чоловіка.

Ключ до розуміння її натури полягає в тому, що вона занадто контролює себе. Вона настільки ж емоційна, як і інші жінки, але занадто добре управляє своїми почуттями. Її внутрішні прагнення майже завжди залишаються в таємниці. Вона тримається серйозно і з гідністю. Скромність — її вроджена якість, і вона ніколи не хвалиться своїми досягненнями.

Вона здатна бути терплячою і доброї, але при цьому вона залишається цілеспрямованою, холодної і підпорядковується завжди розуму, а не серцю. Якщо вона вибрала якийсь шлях, ніщо не змусить її звернути з нього. Якщо вона виходить заміж, то зазвичай це відбувається пізно. Вона прекрасна господиня і мати (хоча, можливо, дещо сувора), цікава супутниця чоловіка. Секс швидше цікавить її з точки зору продовження роду, ніж задоволення. Як правило, вона добре виглядає аж до немолодих років.

Вона знає, чого хоче чоловік. Якщо він сам не розуміє, вона допоможе йому проаналізувати ситуацію. Вона прекрасний аналітик. Вона знає психологічно розрахований шлях до чоловіка і може стати господинею положення. Цілі її практичні і реальні при правильному підході.

Об’єктивні і неемоційні судження про людей підводять її лише в одному — коли справа стосується її коханця. Вона не бачить його недоліків і слабкостей. Вона віддана того ідеалізованому образу, який сама ж і створює, і вона чутлива, хоча, можливо, відкрито не виражає свої емоції і відчуття.

Любов з Дівами зміцнює здоров’я і розширює кругозір. Жінки цього знаку дуже цікаві. Вони добре знають правила. І також добре знають, як правильно їх порушувати. Найпотаємніші бажання викладайте Діві не закоханими поглядами і боязкими натяками, а прямим текстом. Після деякого роздуми вам буде надано обґрунтовану відповідь — може, позитивний, а може і нецензурний. Характерною для деяких юних Дів непорочно-манірною зовнішністю обманюватися не варто. Іноді буває, юні Діви соромляться своєї еротичної недосвідченість. Зате зрілі Діви позбавлені комплексів і нічого не соромляться. Вони краще всіх володіють різноманітними сексуальними техніками.

Вона не любить чоловіків — швидких завойовників. Вона воліє тих, хто володіє достатньою самодисципліною і здатний чекати, поки зв’язок логічно не призведе до неминучості сексуальних відносин. Вона вважає, що романтика дуже важлива, і той, хто чекає лише фізичних проявів любові, не розуміє і не цінує істинного сенсу заняття любов’ю. У неї немає ілюзій щодо сексу або неймовірних бажань. Якщо у неї буде можливість, вона наповнить свою спальню швидше ароматом квітів, а не провокують духів. Вона також не схильна до появи в спальні в екстравагантному напівоголеному вигляді. Адже це життя, а не кіно.

Вирішивши віддатися, вона не розчарується. Її жіноча грація і скромність, ніжне очікування тепла порушить партнера. Будь старатиметься, щоб задовольнити її. Умови такого побачення, швидше за все, будуть обговорені заздалегідь, включаючи такі деталі, як місце зустрічі. Вона воліє власну квартиру, оскільки там вона краще контролює ситуацію. Не дивуйтеся, якщо вона запропонує вам прийняти спочатку разом душ або ванну. Це дозволяє провести легше «підготовчу частину» і, крім того, задовольняє її вічну потребу в чистоті.

Жінка Діва завжди сама встановлює необхідні межі. Але в межах цих кордонів вона здатна на багато що. Вона в змозі перетворити поцілунок в щось незабутнє. Вона отримує найвищу насолоду, коли партнер щасливий. Якщо ви хочете чогось отримати від неї, треба це їй заздалегідь пояснити. Вона постарається зробити все можливе. Відносини для неї має щось спільне з приготуванням кави вранці і подачею його на стіл. Вона не буде задоволена, поки не зробить це так, як необхідно.


Залишити відгук