Жінка Телець Коханка

У Жінки-Телеца сильно розвинена інтуїція, вона практична, але далеко не ідеалістка. Вона ніколи не буде мріяти про який-небудь героя фільму, в той час коли поряд з нею буде знаходитися цілком доступний для неї чоловік. Жінка-Телець сумісність з любові отримує з кожним своїм партнером, хто, як і вона не вірить в платонічну любов.

Жінка-Телець любить одягатися зі смаком, вона знає, як витратити кошти з сімейного бюджету, так щоб отримати від цього задоволення по максимуму. Так як самими чутливими місцями на її тілі є шия і горло, носіння прикрас на цих місцях приносить їй задоволення. Тому жінка-Телець сумісність у любові може отримати тільки з тим партнером, який буде обдаровувати її коштовними подарунками.

Її повелителька — Венера, тому вона знає всі прийоми спокушання без допомоги підручників. Будучи дуже чуттєвою, вона незрівнянна в мистецтві притягнення чоловіків. Але, притягаючи багатьох, вона вибирає лише обраних. Вона покладається на свою інтуїцію щодо свого потенційного коханця.

Справжня любов з нею не буде протікати гладко. Вона від народження ревнива і здатна влаштовувати досить галасливі сцени. Якщо вона вважає, що нею нехтують, вона не буде наполягати на своєму за допомогою непрямих або штучних засобів. Вона скаже прямо все, що в неї на думці.

Жінка Телець знає, що вона хоче, і у своїй упертості здатна здаватися нерозумним. Якщо вона чогось домагається, вона йде до мети напролом, навіть якщо для цього потрібно вдатися до сліз, погроз або биттям посуду. Якщо ви пов’язані з жінкою Тельцем, будьте готові або поступитися, або вийти з гри.

Вона готова в рівній мірі давати і брати. Вона дуже привязчива, але володіє вродженим здоровим глуздом. Вона швидко виявляє обман, але інстинктивно відповідає взаємністю на щирість партнера. Вона покладається на свої емоції. Деякі роблять помилку, недооцінюючи її інтелект, оскільки вона не схильна демонструвати свою дотепність у суспільстві. У неї рідкісна форма інтелекту — вона знає, що для розуміння правди потрібно довіряти інтуїції.

Вона практична, не схильна до ідеалізму. Вона не буде зітхати з-за героя на кіноекрані, коли набагато більш доступний людина сидить поруч з нею. Вона не вірить в платонічну любов для неї любов існує тільки разом з фізичним потягом.

В молодості жінка Телець прагне краще пізнати життя, і чоловік, здатний навчити її, має найкращі шанси завоювати її серце. Однак, чим більше вона дізнається чоловіків, тим більше вимог вона пред’являє при підборі коханця. Вона визначає для себе набір вимог і не зайде далеко з чоловіком, який їм не задовольняє. Вона цінує розкіш. Чоловік, здатний забезпечити її хутром і смарагдами, оточити видимим багатством, надовго залишиться володарем її серця.

Їй потрібен об’єкт прихильності, але через вродженого консерватизму вона швидше буде розраховувати на шлюб, а не на зв’язок. Їй потрібно бути пов’язаною з кимось, хто знаходиться поруч з нею. Однак вона схильна ставитися до нього як до власності і нічого не робить, щоб гарантувати його вірність. Вона добре готує, чудова коханка і може стати гарною дружиною, оскільки вона дуже віддана і любляча натура. Однак — слово попередження: вона ніколи не прощає зради. Вона — квінтесенція жінки.

Коли у жінки цього знака є думка, вона думає, роблячи це досить докладно. Інша характерна особливість: статевозріла жінка-Телець обов’язково повинна бути «в тілі». Якщо вона «не в тілі», це значить, що тут щось не так. Щоб все було як треба, її треба правильно пестити. Годувати слід снікерсами і м’ясом, поїти найкраще солодкими лікерами. Одночасно пестити в ерогенних зонах. Якщо жінка-Телець цього позбавлена — вона нещасна і сильно страждає. Якщо у неї є, вона щаслива і велелюбна. В паузах можна розповідати еротичні анекдоти, читати вголос що-небудь цікаве і співати пісні. Найбільші шанси на успіх у бізнесменів і військових.

Жінка, народжена під знаком Тельця, чекає, що ви будете добрі і терплячі і займетеся любов’ю, як радять в книгах. Вона сподівається отримати задоволення, її не цікавлять незвичайні ідеї. Якщо ви хочете розробити нові методи, ви повинні робити це дуже поступово, після того, як вона буде впевнена у вас. Хоча у неї величезний потенціал для сексуальних експериментів, вона вірна своїм пристрастям і з легкістю їх не змінить.

Жінка Телець вимоглива коханка. Так чи інакше рано чи пізно потрапите в ліжко. Партнерка залишить вас бездиханним. Зрештою, на цьому майданчику вона виступає краще всіх. Кожна її зв’язок напружена, як корида. Її поведінка в спальні глибоко романтично. Вона завжди буде максимально спокуслива. Коли вона увійде в спальню, несучи на собі лише парфуми і прикраси, ви зрозумієте, що час настав. Вогонь цього тигра горить яскравіше всього в спальні.

Вона любить втілювати свої сексуальні фантазії. Щоб посилити еротичність, вона розіграє опір, звичайно, якщо ви подыграете їй в ролі безжального, неотвязчивого коханця. Або вона накинеться на вас, як вампір на сплячу жертву. Всі її дії — дуже достовірне, здорове вираз справжньої пристрасті. Вона дуже чуттєва, і, якщо ви не можете її задовольнити, вона без докорів совісті знайде іншого.


Залишити відгук