Жінка Скорпіон Коханка

В душі Жінки-Скорпіона дрімає вулкан пристрасті, вибухова енергія якого спрямована тільки на угамування її бажань. Жінка-Скорпіон сумісність в любові отримає з тим, хто не зможе встояти перед її чуттєвої магією голосу і очей.

Варто тільки на її шляху з’явитися привабливому чоловікові, так вона відразу приступить до активного процесу його завоювання. І незабаром він буде настільки зачарований нею, що перестане помічати навколо себе інших жінок. Проти натиску Жінки-Скорпіона йому не встояти, так що нехай навіть не пручається, він все одно приречений. Жінка-Скорпіон сумісність в любові отримає тільки з тим, хто не стане виявляти своє невдоволення щодо її ставлення до грошей.

Жінка, народжена під знаком Скорпіона, дуже сексуальна. Тільки зовсім байдужий до сексу чоловік не відреагує на пристрасть у її очах, жестах і голосі. Коли вона зустрічає привабливого чоловіка, вона знає, як виділити його з натовпу, і це відбувається задовго до того, як він встигне помітити якусь іншу жінку. Йому немає сенсу чинити опір. Вибору не залишиться — незборима сила діє на дуже податливий об’єкт. Навіть якщо вона не дуже гарна, її великі гіпнотичні очі задушать волю до опору.

Її енергії вистачить на кількох жінок. Вона любить добре працювати і добре розважатися. Чим би вона не займалася, вона схильна до надмірностей. Це може чарувати, але стомлює. З неї ви ніколи не нудьгуватимете, але вам захочеться більш спокійною, врівноваженою життя. До любові вона ставиться серйозно. Так само як і чоловік цього знака, вона плід власних пристрастей. Але це не завжди відноситься до сексу; її пристрасть до життя існує незалежно від чоловіків. Тому вони не в змозі чинити їй опір, вони прагнуть підпорядкувати її собі. Але навіть якщо це їм вдається, вони, навряд чи можуть проникнути в таємні глибини її прихованої чуттєвості.

Вона обдарована гострим розумом і чудовою інтуїцією. Надмірно критична, вона піддає потенційних коханців тривалого вивчення, перш ніж допустити їх у своє життя. Вона глибоко вдивляється в інших людей, залишаючись при цьому непроникною для чужих поглядів. Її справжній характер нелегко зрозуміти, і він назавжди може залишатися таємницею для оточуючих. Її вкрай емоційна натура в разі розчарування може стати мстивою і руйнівною. Якщо її зрадять, вона перетворитися в самого небезпечного ворога. Вона не зупиниться ні перед чим, намагаючись помститися тому, хто не виправдав її довіри.

Ревнощі — її головний недолік. Вона вважає, що коханець повинен віддати їй все своє захоплення, вона шукає суперниць і інтриги там, де їх навіть не може бути. Якщо на вечірці її партнер кілька хвилин поговорить з симпатичною жінкою, їй здається, що він призначає таємне побачення, і діє відповідно. Вона не з тих, хто стоїть тихенько в куточку, прикинувшись меблями. Вона обрушить всю свою лють на кривдника. В доброму гуморі вона відноситься до коханця по-королівськи. Але якщо її настрій зміниться (а воно змінюється обов’язково), вона розкриє йому всі мізки. Спори з нею завжди будуть на високих тонах.

Жінка Скорпіон глибоко емоційна, чутлива і пристрасно віддана того, кого вона любить. Вона готова на величезні жертви заради того, кому вона дійсно прив’язана. Вона може бути вірною коханкою, яка буде захищати вас перед іншими, боротися за вас в найважчих умовах. Не відступайте і не здавайтеся, інакше її енергія звернеться проти вас. Цей знак більше за інших схильний до крайнощів у всьому Зодіаку. Це небезпечна жінка, особливо для слабовольних чоловіків.

Піднесений скорпионский дух бореться з хтивим скорпионским тілом. З-за цього від Скорпіон виходить одночасно і потужна фізична привабливість, і жорстка аура строгості, як би говорить про те, що якщо займатися любов’ю, по серйозного приводу. Знак Скорпіона відрізняють такі якості як жадібність і бажання все робити по-справжньому. Тому Скопионши найбільше люблять сильних чоловіків — у всіх сенсах.

В еротичних іграх вони дуже пристрасні і не нехтують елементами здорового садомозахизма. Жінку, народжену під цим знаком, потрібно вміти любити довго і багато, на худий кінець — дорого. Оцініть свої сили і фінансові можливості. Романтикам-вегетаріанцям, не здатним за пацифістським переконанням перерізати горло курці, турбуватися не слід. Жити з жінкою Скорпіоном треба красиво, в комфорті, час від часу даруючи квіти і подаючи каву в ліжко. Мужній темперамент своєї половини вони цінують не менше, ніж компліменти і вишуканість в поведінці.

Жінка Скорпіон винахідлива і любить експерименти. Як би освічені ви не були в області сексу, дещо вас здивує. Вона зробить все, щоб ніч запам’яталася. Вона хоче, щоб ви насолоджувалися процесом, як і вона, а її насолоду наближається до екстазу. Еротична, вимоглива, вона хоче від партнера такої ж повної віддачі любові. Це найсексуальніший знак Зодіаку.

Її увагу лестить чоловічому самолюбству. Вона не приховує свого фізичного збудження, і це, в свою чергу, запалює пристрасть партнера. Вона любить займатися любов’ю довго і вміє нав’язувати свої бажання чоловікам, які інакше були б надто квапливі. Вона знає, що еротика набагато більше, ніж просто фізичний акт любові. Важливі найдрібніші деталі, і вона дає йому зрозуміти їх важливість.

Вона вимоглива в спальні, і деякі чоловіки в змозі задовольнити її потреби. Вона нетерпима до тих, хто їй не підходить. З іншого боку, вона дуже хороша для тих, хто просто схильний психологічним забобонам. З її боку це не прояв альтруїзму. На її погляд, вона робить все необхідне, щоб допомогти йому задовольнити її. Вона дуже засмучується, якщо ви не хочете виконати якийсь її задум. Жінки цього знаку хочуть домінувати над партнером.


Залишити відгук