Жінка Стрілець Коханка

Жінка-Стрілець сумісність в любові отримає тільки з тим чоловіком, який зможе залучити її якою-небудь особливою рисою свого характеру. Жінка-Стрілець безтурботно може переходити від одного любовного подвигу до іншого. Але також вона здатна на глибоку прихильність. Для неї кожен новий коханець є фішкою в грі, яку вона може кинути в надії на те, що для неї випаде інший щасливий номер.

Навіть якщо в якийсь момент вона зрозуміє, що гра не варта свічок, вона все одно не буде засмучуватися, адже через якийсь час у її житті обов’язково з’явитися новий коханий. Тому можна сказати, що Жінка-Стрілець сумісність в любові отримує з будь-яким знаком зодіаку.

Жінка, народжена під знаком Стрільця, — спокусниця і невиправна кокетка. Вона любить флірт і азартна в любовних іграх. Вона буде експериментувати в сексі з легким відчуттям так, щоб її партнери залишилися друзями. Вона не здатна на глибоке емоційне потяг і більш схильна дотримуватися примх романтичних настроїв. Якщо зв’язок зійде нанівець, вона поставиться до цього філософськи. Через деякий час у неї з’явиться новий коханець.

Жінка, народжена під цим знаком, не проти займатися сексом з партнером, але набагато більше її цікавлять дружба, обмін ідеями і романтичні пригоди. Вона може бути дуже привабливою, і чоловікові часом важко зрозуміти, почала вона сексуальну гру або просто шукає друга.

Її ентузіазм, готовність йти назустріч, почуття гумору і дотепність порадують будь-якого чоловіка. Вона хороший слухач, хороший товариш для чоловіка, який любить спорт і пригоди, і прекрасна господиня, здатна оживити будь-яку вечірку, до неї завжди тягнуться цікаві люди.

Вона любить свою свободу, і ніщо не повинно заважати її волелюбною вдачею. Їй не сидиться на місці, вона обожнює подорожувати. Вона любить різноманітність і готова швидко розлучитися з чоловіком, який її більше не цікавить. Її відвертість у сердечних справах вводить їх в оману. Вона не прагне стримувати своє бажання говорити про інших чоловіків, яких вона знала, і, якщо коханець її розчарував, вона не посоромиться сказати про це.

Чутлива й уразлива, вона любить лестощі. Людина з добре підвішеним язиком легко може завоювати її серце. В результаті вона часто стає жертвою непорядних чоловіків, поки поруч немає справжньої людини. Самолюбна, мінлива і вітряна, вона важко піддається розумінню і майже зовсім неконтрольована.

Найбільша трудність у її нездатності віддати себе цілком чоловікові. Вона нерозбірливо переходить від одного до іншого, не надаючи ніколи великого опору, але й не відчуваючи особливого задоволення. У неї великий досвід, але мало справжнього почуття.

Жінка-Стрілець дивиться не прямо на «мета», а як би трохи вдалину. І якщо в тій дали, яка видніється за вами, їй нічого цікавого не світить, ніякого ентузіазму у спілкуванні у неї не буде. Це кентаврическая помісь гордої панянки зі спортсменкою і комсомолкою. Аристократичне благородство природно уживається з простакуватою грубістю. Щоб постійно мати поруч із собою таку амазонку, потрібен безперервний політ духу і спрямоване куди-небудь рух тіла. Найкраще займатися любов’ю на кіпрських пляжах, у перервах між доповідями на науковому симпозіумі, а також на риболовлі чи полюванні. Найбільше її збуджує полювання за партнером. А після досягнення мети відчуває бажання переключитися на щось більш важкодоступне.

Жінка, народжена під знаком Стрільця, любить секс, але не прагне продовжити підготовчу стадію. Найбільше її цікавить власне задоволення. Вона не заперечує проти попередніх ласк, але воліє швидше перейти до основного заняття. Їй подобається дражнити партнера, поки він не втратить контроль над собою. Деякі чоловіки вважають її поведінка в ліжку нетактовним, і вона дійсно може бути дуже неуважна до свого коханця.

Вона любить хвилини після інтимної близькості, коли вона може лежати зі своїм коханцем і говорити про задоволення, яке вони тільки що випробували. Ліжко — це акт дружби, і їй не подобаються коханці, ведуть себе так, ніби весь світ перевернувся. На відміну від чоловіків жінка Стрілець не схильна до експериментів. Вона не цінитель еротики. Вона виразно віддає перевагу перевірені і природні форми сексуальної гри і не надає значення варіацій, які здаються їй звичайним надмірністю.


Залишити відгук