Жінка Риби Коханка

Жінка-риба дуже чутлива, жіночна і чуйна натура. У неї сильно розвинене почуття інтуїції. Риби-Жінка сумісність в любові буде мати тільки в тому випадку, якщо її не будуть намагатися обдурити. Її здатності бачити правду такою, яка вона є можна тільки позаздрити. Жінку-Рибу зазвичай привертають якісь «мальчиші-кибальтиши». Навіть якщо вона буде щаслива в шлюбі, її сильні інстинкти призведуть до зв’язку на стороні.

Як правило, Жінка-Риба пов’язує своє життя з м’яким і не дуже пристрасним чоловіком, так як відчуває з ним більшу безпеку. Але у своїх фантазіях вона мріє про більш палкому палкого коханця. Хоча і з тим і з тим Риби-Жінка сумісність в любові мають ідеальну.

Жінка, народжена під знаком Риб, дуже жіночна, чуттєва і сприйнятлива. Вона володіє хорошою інтуїцією. У неї незвичайний дар бачити все наскрізь. Атмосфера таємничості, навколишнє її, може бути оманлива. Вона дійсно володіє дивним, привабливим властивістю, що приваблює чоловіків. Проте вона дуже залежна натура і сильно прив’яжеться до людини, який буде грати головну роль в її житті. Їй необхідно постійно повторювати, що вона кохана. Вона, в свою чергу, віддячить партнера відданістю своїй чуттєвої душі.

Вона більше схильна до мріям і надіям, ніж до конкретних дій. У неї надприродне вміння оточувати себе впливовими, потрібними людьми. Оскільки вона виглядає невинною і безпорадною, вона ще більше черпає з них силу. Щоб отримати допомогу і підтримку від чоловіка, вона без вагань спокусить його. Вона надто легко закохується і часто в нерішучості розривається між двома чоловіками. Навіть у щасливому шлюбі її сильні сексуальні нахили змушують її зав’язувати стосунки на стороні.

Зазвичай вона виходить заміж за м’якого і слабо сексуального чоловіка. З ним вона відчуває себе надійніше. Мріє він зовсім про інше коханця — сильний, жорсткий, сексуальне. Риби люблять дражнити і використовують всі жіночі чари, щоб зацікавити нового чоловіка. Це допомагає їй відчувати себе більш впевненою, усвідомлювати, що вона приваблива фізично. Вона буде нещасна, якщо не зуміє якимось чином поєднати свої сексуальні фантазії з реальністю. Шляхи бувають різні. Часто можна побачити жінок Риб в якості оголеної моделі, в танцівницею в стрип-барі, вона виявиться художницею на еротичну тематику або письменницею сексуальних романів.

Проте жінки Риби бувають добрими, люблячими дружинами, вони володіють дивовижним даром робити всіх навколо себе щасливими. Хороша господиня, вона дуже любить дітей. Вона здатна доглядати за хворими, і багато Риби стали прекрасними лікарями та медсестрами. На жаль, щось в її натурі змушує її знову і знову вибирати не того чоловіка. Іноді здається, що їй це призначено долею. Подібні варіанти небезпечні, оскільки її погано збалансована емоційність не дозволяє їй довго перебувати в стані стресу або бути нещасною. Можливий нервовий зрив.

C жінкою, народженої під знаком Риб, легко відчути себе наркоманом. У неї можна зануритися, як в теплу ванну, і забути про все на світі. Це дуже приємно і провокує на зловживання. Втративши почуття міри є ризик прокинутися рано, годині о п’ятій, і опинитися раптом самотнім. У Риб виразні бліді очі, прозора шкіра (чим ближче до Овна — тим рожевий), м’яке і податливе тіло. Специфічна ерогенна зона — стопи. Ініціативу в житті і в сексі Риби схильні віддати партнеру. В цьому не те що б їх доброта або слабкість, а швидше своєрідна «риб’яча» користь — позбавити себе від турбот і турбот, пов’язаних з відповідальністю за ініціативу. Натомість гарантується бездонне море співчуття і співпереживання (не забувайте дати привід), ну і все інше, звичайно.

Жінка, народжена під знаком Риб, прекрасно знає, як вести себе в спальні. Вона добре відчуває еротику, і її бажання догодити рідко дозволяє їй сказати «ні». Вона розкута, отримує задоволення від самих різних сексуальних ігор. Вона швидко збуджується. Еротичні сцени в кіно або читання подібних романів змушує її важко дихати. Іноді вона не проти повторити в спальні акробатику, побачену на екрані, або те, що прочитала в книзі. Безумовно, перший підручник із сексу був написаний кимось, що народилися під знаком Риб.

Її схильність до акторства допомагає їй переконливо скрикувати і стогнати, що підвищує апетит її коханця. Якщо його мрії співпадуть з її, їх чекає «спекотна» ніч. Вона оформить спальню (відповідне освітлення, аромати), одягне шовкову білизну за смаком свого коханця. Як тільки вона дізнається, що він любить, вона використовує всю свою уяву, щоб догодити йому. Вона легко потрапляє у відносини хазяїн — раб. Дійсно, вона рідко говорить партнеру «ні», що б він не пропонував.


Залишити відгук