Жінка Ваги Коханка

Жінки-Терези відрізняються витонченістю і красою. У них сильно розвинене почуття прекрасного, вони добре розбираються в моді і мають хороший смак. Вони завжди прагнуть оточити себе розкішшю, так як люблять коштовності і дорогі речі. У зв’язку з цим Ваги-Жінка сумісність в любові отримає тільки з тими, хто зможе їй це дати.

Жінка-Терези дуже розбірлива у відносинах, вона буде підбирати для себе кавалера, порівняй з діамантом на руку. Крім цього, вона здатна до самокритики, так як хоче, щоб її імідж повністю відповідав світовим стандартам. Одночасно з цим Жінка-Терези дуже непостійна і чертовски приваблива. Ваги-Жінка сумісність в любові отримає тільки з тим партнером, хто зможе зрозуміти її і прийняти такою, якою вона є.

Жінки, що народилися під знаком Терезів, відомі своєю привабливістю і витонченими манерами. Оскільки її знаком управляє Венера, жінка знаку Терези дуже вправна в любові. Вона одягається вишукано, користується хорошими і дорогими парфумами, любить гарні прикраси і намагається оточити себе розкішшю. Такий самий витончений підхід відноситься і до чоловіків. Якщо її партнер на це не здатний, то краще надалі йому триматися від неї подалі.

не Можна заперечувати її схильність до непостійності. Вона намагається фліртувати з будь-яким привабливим чоловіком на своєму шляху, але дуже швидко переходить від одного до іншого, намагаючись підкорити його. В основному вона просто хоче, щоб нею захоплювалися. За винятком рідкісних випадків, її прихильність неглибока й нетривала.

Якщо справа йде не так, як їй подобається, вона може стати дріб’язковою і прискіпливою. Вона шукає досконалості і готова перебільшувати чужі помилки і недоліки, які заважають їй досягти його. Особливо її дратує чоловік, що говорить про гроші. Вона вважає, що гроші призначені для витрат і покупок, а не розмов.

Не намагайтеся нею командувати. Вона не стане слухати. Якщо ви будете наполягати, то натрапите на ще більшу впертість. Чим сильніше тиск, тим впертіше вона стає. Ласкаві слова і м’яке переконання — єдиний спосіб подолати її негативне ставлення.

Будучи надзвичайно жіночною, вона в той же час розумна, красномовна, активна. Потрапивши в скрутне становище, вона може стати абсолютно безпорадною і буде пасивно сидіти, чекаючи допомоги з боку. Вона чарівна, багатогранна і дуже чарівна.

Жінка, народжена під знаком Терезів, хоче подобатися всім. Перебуваючи поруч з нею важливо розуміти, що секс і флірт — дві великі різниці. Інакше можна безславно зачахнути від еротичних страждань. У виборі постійного партнера Ваги дуже розбірливі та для прийняття доленосного рішення повинні ну, не те що б докладно все зважити, але, напевно, відчути щось дуже важливе. За великим рахунком представниці цього знака хочеться чоловіка, який би вів його за собою; причому не тільки її саму, а й всіх інших теж. По маленькому — такого партнера, від якого немає незручностей при спілкуванні з оточуючими. Жити з Вагами треба красиво, в комфорті, час від часу даруючи квіти і подаючи каву в ліжко. Мужній темперамент своєї половини вони цінують не менше, ніж компліменти і вишуканість в поведінці.

Жінка, народжена під знаком Терезів, готова надати увагу чоловікові, який оцінить її красу. Вона любить своє тіло і думає, що воно створено для того, щоб його бачили і захоплювалися. Вона ретельно підготує обстановку для занять любов’ю. Жінка знаку Терези любить спостерігати за реакцією свого коханця. І після цього вона хоче знати і чути, як вам сподобалося бути з нею.

Вона воліє, щоб все відбувалося повільно. Їй подобаються всі попередні ласки, включаючи ніжні слова. Вона розуміє, що спокушання — це мистецтво, а не фізична атака. По-справжньому успішна зустріч в ліжку повинна бути тріумфом для обох. Вона не фортеця, яку треба брати силою. Вона впевнена у своїй сексуальності і буде часто намагатися підкреслити це і провокувати партнера несподіваним чином.


Залишити відгук