Жінка Лев Коханка

Для Жінки-Лева вкрай важливо, коли її цінує, бажає і захоплюється їй протилежну стать, що вона сама буде при цьому випробовувати для неї не так важливо. Жінка-Лев сумісність в любові отримає, якщо вона для свого партнера буде багато значити, і бути єдиною. Але така умова не можна віднести до неї самої.

Вона бажає бути вільною, гуляти сама по собі в пошуках нової жертви. Іноді в таких пошуках їй доводиться заходити дуже далеко адже її жертва не завжди побажає бути знайденим. Левиця є найпопулярнішим мисливцем в степу, і якщо її партнер це зрозуміє, то Жінка-Лев сумісність в любові отримає з ним ідеальну.

Для жінки, народженої під знаком Лева, немає нічого важливіше чоловіків, захоплених нею і висловлюють своє захоплення. Сама вона при цьому не обов’язково закохана. У певному сенсі вона виставляє секс на продаж, а її плата — задоволення, яке вона відчуває від думки, що її так високо цінують.

Вона не тільки повинна займати важливе місце в житті партнера, але і бути єдиною для нього. До неї самої, проте, подібні обмеження не відносяться. Вона хоче залишатися абсолютно вільною у виборі нової жертви. Зазвичай це не віднімає у неї багато часу, жертва сама охоче йде назустріч. Жінки Леви найвідоміші «мисливиці». Вона віддана тим, хто любить її, якщо ж прихильність до неї зникає, вона йде. Вона часто може виявитися замішаної в «любовному трикутнику», зіштовхуючи двох чоловіків лобами. Вона щаслива, тільки коли вона в центрі уваги.

Емоції її зазвичай поверхові. Вона часто відчуває закоханість, але не завжди здатна по-справжньому любити. Вона рідко буває в поганому настрої, якщо закохана. Вона оптимістична, життєрадісна, не любить зосереджуватися на самій собі. Вона не відчуває особливих мук щодо своїх бажань. Що Левиця хоче, те й отримує.

Якщо любовний зв’язок стає надто зручною, вона починає лінуватися і сприймає все, що відбувається в ліжку як належне. В результаті той вогонь, який вона запалила у коханця, затухає. А без необхідного їй обожнювання її власні сексуальні бажання поступово вмирають.

Якщо коханець її розчарував, вона не віддається просторікування. Її мовчазне презирство — зброя значно сильніший. Не потрібні слова для вираження невдоволення королеви. Не один чоловік знищений зневажливим ставленням Левиці, і лише деякі наважилися на відновлення відносин. Більшість зібрали залишки самолюбства і з болем відійшли в бік.

Вона безтурботно ставиться до грошей. Любить їх витрачати, і в основному на себе. Ця жінка, що любить розкіш, тому воліє партнера, здатного забезпечити її. Завжди потурає власним слабкостям. Часто буває в салонах краси, купує яскравий одяг, обожнює коштовності та хутра.

Інші жінки заздрять їй, тому що всі привабливі чоловіки будуть витися біля неї. Вона притягує чоловіків, можливо, тому, що вона вважає справедливим те, що вони віддають їй належне. Якщо вона посміхається чоловікові, це може бути оманливим, оскільки далеко не завжди означає, що він їй сподобався. Вона постійно потребує захопленні і буде фліртувати з будь-яким, щоб домогтися його. Супроводжуючий її чоловік, однак, ні на секунду не повинен дати їй можливість засумніватися в тому, що вона Сонце на його небі. І партнер, що має до неї почуття, повинен навчитися жити за такими правилами.

Оскільки торг тут не доречний, право на доступ до тіла доведеться довести по повній програмі. У обранця повинна бути мужня фігура, престижний автомобіль і яскрава репутація в суспільстві. Не обійтися без серенад під балконом і поєдинку з суперником. Завжди спокійне і впевнена в собі Левиця найбільше любить, щоб все було ефектно і драматично, як в кіно. І її партнер повинен бути головним предметом її гордості. Принаймні на перших порах. Гідність Левиць у тому, що вони рідко «пиляють» сильна стать і взагалі зазвичай не набридають по дрібницях, вважаючи за краще проявляти себе крупним планом. Недолік — їх слабкість до всього яскравого і блискучого. Цим часто користуються шлюбні аферисти і спортсмени від сексу.

Жінка, народжена під знаком Лева, сексуально приваблива, хтиво і лінива. Створюється враження, що вона інстинктивно відчуває, як емоційно реагують на неї чоловіка. Вони поспішають коритися їй, варто їй поворухнути пальцем. Причому з її боку це наказ, а не прохання, вона навіть уявити не може, що якийсь чоловік наважиться їй відмовити. Вона любить те, що в її уяві є невинним фліртом, вираженням її лібідо. Вона ретельно вибирає собі нижню білизну, намагаючись купити найспокусливіше. Вона не буде пристрасно заманювати жодного чоловіка, оскільки вона надто самовдоволено для того, щоб бути сексуально агресивною. Її мета — просто бути бажаною.

Якщо чоловік займає важливе місце в її житті, він може розраховувати на королівське ставлення. Незважаючи на те, що вона схильна одягатися досить провокаційно, вона не намагається спокусити цим коханця, а лише хоче керувати ним, і в цьому полягає велика різниця. Коли настане момент використати свої чари, вона не буде поспішати, і не для того, щоб доставити йому задоволення, а з тим, щоб встигнути насолодитися його захопленням.

У неї немає необхідності бути оригінальною в ліжку. Вона інстинктивно схильна до традиційного і безпосереднього вираження почуттів. Їй все здається дуже простим і ясним. Збудившись, вона виявиться дуже чуйним партнером, і знайдеться чимало партнерів зі шрамами, доводять це. Вона намагається домінувати, але зазвичай погоджується на рівність у відносинах. Захоплення і поклоніння партнера — для неї найважливіша частина процесу.


Залишити відгук