Жінка Козеріг Коханка

Як би не говорили про Жінку-Козерозі, вона все ж є дуже пристрасною натурою. Єдине що їй не вистачає – це безрозсудною хоробрістю. Для того щоб Жінка-Козеріг сумісність в любові отримала вона повинна буде дати волю своїм емоціям. Шановні чоловіки, ви завжди зможе захоплюватися їй, зможете доглядати за нею, але ви ніколи не зможете повністю володіти їй.

Жінка-Козеріг завжди знає, що вам потрібно, але ви ніколи не дізнаєтеся, про що саме думає вона. Після того як одного разу вона вибере для себе супутника життя, вона вже ніколи не змінить свого рішення, так як Жінка-Козеріг відрізняється високою відданістю. І Жінка-Козеріг сумісність в любові зможе отримати, якщо її обранець повністю задовольнить всі її вимоги.

Жінка, народжена під знаком Козерога, занадто стримана в любові, їй не вистачає сміливості переступити моральні заборони. Потрібно сильно постаратися, щоб розкріпачити її. Поки вона не подолає обережного підходу до любові, вона не дізнається її справжніх радощів. Вона здатна захопитися будь-яким чоловіком, але при цьому тримає себе в руках. Її неприступність впаде, як тільки вона стане більш впевненою в собі — і у вас.

Вона з задоволенням сприймає захоплення, залицяння, але ніколи не дозволить володіти собою повністю. Вона знає, що ви хочете, але ви ніколи не знаєте напевно, що вона думає. Багато чоловіків вважають, що її важко зрозуміти. Іншим її стриманість і неприступність здається привабливою, оскільки вони здогадуються, що під цим ховаються надзвичайно сильні емоції. Вона боїться закохатися, бо хоче бути впевнена, що це всерйоз. Насамперед, вона хоче мати почуття безпеки і захищеності.

Одного разу зблизившись з людиною, вона навряд чи піде на розрив. Їй потрібно все або нічого. Вона дуже віддана. Але за це вона повинна бути улюблена і бажана. Саме тому вона неприступна і обережна спочатку; вона прагне виміряти можливості і майбутні небезпеки, перш ніж віддати себе. На жаль, вона не завжди розуміє, коли можна розслабитися. Однак чоловік, який дійсно підкорить її і виявиться гідним її розташування, знайде в ній пристрасного партнера — жінку, яка зробить все для свого коханця.

Якщо вона помиляється у виборі партнера, то це звичайно велика помилка. Однак часто їй вдається звернути помилку в свою користь. Вона володіє необхідним для цього терпінням, життєвою силою і наполегливістю. У змаганні характерів вона найстрашніший ворог. Остерігайтеся серйозно образити її. Вона не забуде і не пробачить. Її помста не знає кордонів.

Вона завжди буде незалежною, самостійною людиною, що прагне жити по-своєму. У шлюбі вона може вимагати власну машину та власний рахунок в банку. Якщо вона працює, то буде користуватися на роботі своїм дівочим прізвищем, і вона зуміє вам сказати: «Я повинна бути самою собою».

Вона вкрай розважлива. Вона намагатиметься керувати чоловіком, щоб використовувати його для досягнення власних планів. Жінки Козероги часто притягують слабких чоловіків. Їй подобається їх увагу, але вона не дозволить їм стати тягарем для себе.

Стримана в юності, з віком вона стає впевненою в собі. Вона зазвичай пізно виходить заміж, після численних зв’язків. Але вона не сексуальна іграшка в руках чоловіка. Вона занадто розумна для цього. Її пристрасть має глибоке коріння, і без любові вона може фізично або емоційно захворіти, але вона не допустить, щоб рядовий коханець став її партнером на все життя. Їй потрібен чоловік, здатний задовольнити всі її потреби. Проблема в тому, що вона ніколи не буває задоволена до кінця.

Вона поважає людей, які досягли успіху, і готова вислухати їхні поради. Вона обожнює авторитети і підпорядковується їм. Є простий спосіб обійти її схильність до снобізму — робити їй компліменти. Впевнена, що її взяли і оцінили, вона стає набагато більш людяною.

В ранній молодості Кози дещо сухуваті. Щоб зажити повноцінним еротичної життям, їм потрібно нагуляти жирку, подорослішати і набратися досвіду. Для тих, кому за 35, така подруга життя може виявитися досить привабливим варіантом. Для одруження, звичайно, може підійти і юна Коза, але від зрілої ви отримаєте більше задоволення. У зрілої Кози крім сексуальної привабливості є ще одна унікальна перевага, особливо цінне для домашніх і вразливих чоловіків — її плече завжди можна використовувати як надійну опору в різних життєвих колотнечах. Незадоволена Коза може терпляче приховувати свою незадоволеність до пори, поки їй не трапиться хто-небудь дійсно підходящий. Коли він втрапить, вона виявить наполегливість. Прийоми зваблювання в її виконанні не завжди витончено витончені, зате підкріплені матеріально і добре розраховані за місцем і часу.

Жінка Козеріг може здатися холодною, але це лише маска. Зірвавши її, ви знайдете безліч сюрпризів. Вона не потребує тривалих попередніх ласках, оскільки вкрай швидко збуджується. У ліжку вона хоче відігравати провідну роль. Вона може почати займатися любов’ю в душі або ванні. Не намагайтеся здивувати її. Вона постійно хоче знати, що буде наступним кроком.

З-за своїх великих сексуальних можливостей вона припускає, що коханець буде в змозі підтримати гру досить довго. Її не цікавить екзотика, а лише сам процес. Вона досягає чудових результатів і традиційними методами. Їй незрозуміло, до чого вся ця акробатика, якщо є більш прямий шлях до отримання задоволення.


Залишити відгук