Жінка Овен Коханка

Жінку-Овна іноді буває дуже важко зрозуміти. Навіть якщо вона по відношенню до вас поводиться холодно і бездушно, це зовсім не означає, що ви їй не подобаєтеся. Справа все в тому, що Жінка-Овен навмисне змушує оточуючих так думати про себе. Тому Овен-жінка сумісність в любові отримує тільки з тими, хто зуміє її розгадати.

Вона чудова актриса, мінлива, темпераментна і владна натура. Її швидкої здатності переходити від одного емоційного стану до іншого можна тільки позаздрити. Для того щоб Овен-жінка сумісність в любові отримала ідеальну, її партнер повинен навчитися миритися з її бажаннями, які в силу її характеру будуть постійно змінюватися.

Жінка-Овен чарівна, суперечлива і темпераментна. Вона здатна перемикати емоцій так стрімко, що тугодум протилежної статі дуже швидко опиниться далеко позаду в хмарі пилу. Чоловік повинен миритися з її бажаннями, які різко змінюються. Вона імпульсивна у висловлюваннях і часто, здається, байдужа до того, що сама говорить. Її невгамовність змусить ворушитися будь-якого чоловіка. У неї яскраво виражена тенденція до панування, вона прагне нав’язати свою думку іншим. Вона постарається зневажати вами, і її агресивність може звести нанівець ваш успіх.

Вона закохана в любов, романтик, сприймає секс як одне з життєвих задоволень. Але вона хоче саме сексуальних відносин, жінка Овен шукає коханця, а не батька. Як партнер вона палка, сентиментальна, віддана і цілком земна. Саме з-за того, що вона здається непередбачуваною, заповзятливої, азартною, немає ніяких підстав вважати, що жінка Овен легковажна. Часто вона виявляється ідеалістом і мислителем, але не чекайте від неї «розумності» і не припускайте, що вона буде щось обмірковувати. Коли вона каже «іди», вона це і має на увазі. Тому жінки знака Овен приваблюють чоловіків.

Багато заслуговує в ній захоплення, і їй дуже подобається, коли нею захоплюються. Лестощами ви зможете домогтися багато чого. Їй приємно слухати, яке у неї гарне тіло, вона не може спокійно пройти повз дзеркала без того, щоб не зупинитися і з задоволенням не подивитися в нього. Ваш подарунок повинен бути не практичним, а збудливим. Ви можете піднести їй спокусливе білизна або прозору нічну сорочку, хоч вона і воліє спати взагалі без одягу. Їй подобається чуттєве сприйняття її власного тіла.

Жінка Овен отримує задоволення від натовпу, яку вона приваблює. Тільки неабиякий чоловік зуміє оволодіти такою жінкою. Від нього буде потрібно зусилля, якщо він захоче йти з нею в ногу. Той, хто одружується на ній або вступить з нею в зв’язок, змушений буде визнати її верховенство, інакше життя перетвориться на суцільні сварки.

Жінки, народжені під цим знаком, не втрачають своєї яскравості з роками. Вони можуть реагувати трохи повільніше, звичайно, але вони завжди попереду своїх сестер, народжених під іншими знаками. Вони невиліковно романтичні і, поки дозволяє їм вік, завжди готові йти вперед. Вони передчувають завтра і досить оптимістичні — наступний день буде краще сьогоднішнього.

Чоловік, який пов’яже себе з нею, може придбати спори, витрати, активне сексуальне життя, ревнощі, зради, нетерпіння, егоцентризм і поганий характер. Однак, оскільки жінка Овен знаходиться в залежності від інших планет, вона може виявитися межею, мрією жіночності. До того, як ви всерйоз захочете зв’язати своє життя з жінкою Овна, вам необхідно знати її натальну карту. Але головне, це зробити до того, як вона серйозно зацікавиться вами.

Спокушати Вівцю треба напористо і швидко. Або вона віддасть усе відразу, або нічого ніколи. Кращий спосіб спокушання полягає в тому, щоб зробити який-небудь видатний подвиг. Жінки-Овни самі по собі дуже гарячі і пристрасні, тому воліють тямущих і поступливих партнерів. Може здатися, що вони абсолютно позбавлені кокетства і байдужі до проявів галантності в свою адресу. Наприклад, не вимагають подавати пальто і запобігливо відкривати двері. Але! Пам’ятайте, що все це не обов’язково тільки тому, що від вас чекають чогось більшого. Тіло Вівці на дотик нагадує теплий пружний м’ячик, волосся у них, зазвичай, з темним відливом, а шкіра — зі смаглявим відтінком. Навіть якщо в родині немає південних предків.

Жінка Овен не з тих, хто буде приховувати від вас свої наміри, а в темряві вони просто чудові. Саме тоді її заповітні сексуальні мрії перетворюються в еротичний захват. Вона дуже чуттєва, жіночна і пристрасна. Вона віддається більше заради свого задоволення, ніж вашого. Вона готова займатися любов’ю буквально скрізь, де їй заманеться. Заднє сидіння автомобіля, диван в офісі або номер в мотелі — все підійде. Коли вона сповнена бажань, не звертайте уваги на деталі оточення. Ця жінка не тільки знає, що вона хоче, але і як це отримати.

Поводитися з нею треба досить твердо, впевнено відображати її агресивність. Не дозволяйте їй зневажати собою. Якщо вам вдасться взяти ініціативу в свої руки, намагайтеся не втратити її. Вона ненаситна, і їй необхідний відповідний партнер. Якщо жінка Овен не отримає достатню задоволення, вона піде. Чоловік або коханець, не відчуває настільки часто бажання, буде бачити її все рідше і рідше. У неї дуже багато можливостей для задоволення її сексуальних потреб, щоб турбуватися про апатичному коханця.

Вона любить повністю все контролювати і сама подає сигнали до подальших дій. Хоча жінкам Овнам властива невелика ревнощі, вона результат ущемленою гордості, а не почуття власника. У неї вірогідні численні короткі, але інтенсивні зв’язки, вона дуже нещасна, коли в її житті відсутній чоловік, або коли вона тільки що посварилася з коханою людиною. Свариться вона часто, оскільки, як уже говорилося, ця жінка дуже темпераментна і винна в поспішних судженнях. Знак Овен управляє пристрастями, і в сексуальному сп’янінні вона здатна абсолютно на все.


Залишити відгук