Гороскоп Близнюки

Близнюків відрізняє від представників інших знаків особлива подвійність, непостійність у багатьох проявах. Вони здатні оцінювати ситуацію з двох сторін одночасно, відчувати в один і той же момент кохання і ненависть, і іноді навіть самі не розуміють складної природи своїх почуттів.

Близнюки куди переменчивее погоди. Вони могли б вважатися абсолютно нестерпними, якщо б не було так привабливі. Близнюки товариські, вести з ними бесіди надзвичайно приємно, а до того ж цікаво — на їх частку випадає маса пригод. Крім того, Близнюки легко засвоюють знання, які для них практично марні, і охоче ними діляться.

Близнюки наділені спостережливістю, але не вміють видобути з цього користі; гірше того, вони часто стають підозрілими, звертаючи увагу на дрібниці і зовсім неправильно трактуючи їх. Близнюки схильні до заздрості і, до того ж, вважають, що живуть серед заздрісників, і іноді навіть в самих близьких друзів бачать ворогів.

Зрозуміти Близнюків важко, і багато хто підозрює їх у схильності до лицемірства, не підозрюючи, що Близнюки, якщо і обманюють — то в першу чергу себе.

Все в житті Близнюків двояко, навіть ставлення до них зірок: з одного боку, доля наділяє їх мінливістю в намірах, з іншого — без втомилися посилає випробування, в яких Близнюки знаходять, нарешті, завзятість та цілеспрямованість.

Близнюки-чоловіки зазвичай розвивають коло своїх інтересів протягом усього життя, але до поставленої мети йдуть не прямим, але найбільш легким шляхом – це виходить у них само собою. Вони можуть цікавитися різними речами, всерйоз не захоплюючись жодної з них, а також ризикувати, не відчуваючи страху.

Близнюки-жінки дуже розумні та ерудовані. Вони легко навчаються, до того ж відрізняються практичною кмітливістю. Близнюк-дама рідко вміє відрізнити щось справді важливе від другорядного, вона здається розсіяною, але може моментально і без видимого напруги зібратися перед новим ривком.


Залишити відгук