Жінка Діва в Шлюбі

Чоловікові, який обрав собі в супутниці життя Діву, слід пам’ятати, що для неї в першу чергу має значення духовний аспект відносин. При великій пристрасті душі вона досить спокійно ставиться до усладам і пристрастям фізичної любові. Так що ні в якому разі не пропонуйте їй секс. Такий грубості і безпардонності вона вам не пробачить.

Пані-Діва не приймає відсутність хороших манер. Якщо вона помітить, особливо на етапі знайомства і початкового зав’язування відносин, що чоловік неохайний, голосно їсть, у розмові застосовує сленг або жаргон, користується дешевим парфумом, на тривалі відносини він може навіть не розраховувати.

Якщо у вас вийшла з Дівою сварка, і навіть якщо ви вважаєте її винуватою, запасіться букетом квітів і йдіть миритися першим. Критики Діва-жінка не сприймає. До неї, як ні до якої іншої пані, застосовне твердження «якщо жінка винна, піди і вибачся перед нею». Та й якщо бути справедливими, то необхідно визнати, що помиляється Діва дуже рідко. Запорукою тому – її глибокий розум і притаманна їй жіноча інтуїція.

Вроджена моральна охайність ніколи не дозволить Діві опуститися до інтрижки. Тому її чоловік може бути спокійний: змінювати Діва-дружина йому не буде. Хоча, звичайно, з кожного правила можуть бути винятки. Але в цьому випадку роман на стороні буде організовано так красиво і продумано, що, як кажуть, комар носа не підточить. А, як відомо, якщо ви не знаєте про обман, то й обману для вас немає.

Жінка Діва — тут будуть кращі чоловіки – патріоти роботи, можливо військові. Віддаючи багато сил службі, такий чоловік повинен самостійно створювати домашній вогнище, забезпечуючи жінці спокійне життя. Правда, на тривалу пристрасть сил вже може не вистачити. Жінка-діва – акуратна, практична і працелюбна. Якщо Ви зайдете до неї в хату, то навряд чи повірите, що там хтось живе. Всі речі діви лежать на своїх місцях, адже інакше і бути не може. Вона любить безпеку, тому завжди дбайливо ставиться до грошей, але також вміє їх заробляти, так як володіє величезною працьовитістю.

Діва розумна і цікава, тому її вибір зупиниться на тому чоловікові, який буде інтелектуально розвинений і зможе підтримати бесіду. Секс вона вважає більше зобов’язанням, а не задоволенням, але все ж вона вміє порадувати свого партнера. Чоловік поряд з дівою повинен володіти високою ерудицією і знати ціну грошима, але при цьому бути добрим і ніжним зі своєю другою половинкою. Наявність таких вимог ніколи не змусить діву одружитися з розрахунку, її шлюб буде тільки по любові.

Серед таких жінок можна виявити чимало старих дів, оскільки вибір супутника життя у них відрізняється особливою тривалістю і скрупульозністю. Але якщо Діва вирішила кого-небудь всім іншим чоловікам і власного самотності, вона здатна зробити людину по-справжньому щасливою, віддається йому усією душею і тілом. Вона здатна фліртувати з чоловіками, не виходячи, проте, за певні рамки, причому досить суворі, вона завжди засуджує жінок, що змінюють своїм чоловікам.

Діва «приземлює» дружина, не дає йому встряти в яку-небудь авантюру, але при цьому заохочує прагнення просуватися по професійній і соціальній драбині. В її особі чоловік набуває відмінного порадника, але, в той же час, і дотепного критика. У її другої половини не буде приводів для ревнощів, так і саму Діву складно уявити закатывающей подібну сцену. За своєю природою вона ревнива менше представниць багатьох інших знаків і до того ж потайлива.

Жінка Діва — Господиня

Її можна назвати чудовою господинею, в чиєму домі панує незмінна чистота. Всі речі лежать строго на відведених їм місцях, з-за чого житло Діви часом справляє враження нежитлового. У ньому навряд чи можна знайти предмети розкоші, красиві дрібнички, але навіть з найпростіших і звичайних предметів така жінка може створити цілком затишний інтер’єр. Крім цього, вона намагається влаштувати побут сім’ї так, щоб все було максимально зручно, корисно, не завдавало шкоди здоров’ю. До самопочуття — своєму і домочадців — жінкам-Дівам властиво ставитися з особливим трепетом, тому вони намагаються готувати не просто смачну, але і корисну їжу. В будинку Діви-жінки завжди приємно пахне приготовленою їжею, квітами і т. п., так і в цілому її оселі виробляє надзвичайно сприятливе враження.

Жінка Діва — Мати

Материнський інстинкт у жінки-Діви не настільки розвинений, як у представниць багатьох інших знаків. Зазвичай вона обмежується народженням однієї дитини, рідше двома виховання відноситься з надзвичайною відповідальністю. Характер Діви-жінки змушує її настільки серйозно підходити до батьківських обов’язків, що вона відчуває постійне занепокоєння, у тому числі з приводів, за яким не властиво хвилюватися батькам інших знаків Зодіаку. Діви роблять акцент на виховання працьовитості, корисних звичок, на інтелектуальному розвитку дітей, надають велике значення їх успішності. Дитина буде оточена турботою, причому, можливо, зайвою, але його емоційні запити навряд чи виявляться повністю задоволеними. Діви часом банально не розуміють своїх дітей, тому у них нерідкі взаємні складності у відносинах.


Залишити відгук