Жінка Телець у Шлюбі

Тельцю-жінці вдається без особливих зусиль знайти спільну мову майже з будь-яким чоловіком незалежно від його соціального положення. Але, відчуваючи і усвідомлюючи себе справжньою жінкою, вона і шукає чоловіка для себе, що називається, з великої літери. Вона не виносить неохайності, неакуратності, тому чоловік, який побажав завоювати її, повинен враховувати це, оскільки якщо він, приміром, надумає скористатися дешевим, неякісним парфумом, це може навіть призвести до кризи у відносинах.

Чоловік, який доглядає за жінкою-Тельцем, обов’язково повинен надавати їй різноманітні знаки уваги – дарувати цукерки, квіти, ювелірні прикраси, робити компліменти, навіть писати вірші і т. д. Адже Телець-жінка дуже романтична. Насолода в любові для неї теж принципово важливо, тому пасивного або одноманітного партнера вона терпіти не стане.

Жінка Телець буде вірна м’якому по натурі, чутливого, велелюбного чоловіка, який всіма силами прагнутиме забезпечити сім’ї достаток. Ніжність у любові стане запорукою спільного щастя. Жінка-телець консервативна і практична, її точно можна зарахувати до идеалисткам. Вона любить матеріальні цінності, а подарунки їй потрібні такі, які будуть прекрасно на ній виглядати: щось на зразок дорогих хутр і прикрас.

Прояви любові для неї полягають не тільки в ніжних почуттях, але і в пристрасному сексі, який повинен проходити серед розкішних і дорогих декорацій. Заради цього жінка-телець не пожаліє навіть свої улюблені хутра. Вона любить смачно поїсти, а її кулінарні здібності вище всяких похвал. Невимовно пощастить тому чоловікові, якого вона запросить на вечерю. Жінка-телець ненавидить слабкість в будь-якому її прояві, тому їй потрібен надійний чоловік, з яким вона відчує себе, як за кам’яною стіною.

Дуже багато чоловіків мріють про таких супутниць життя, якими бувають у шлюбі жінки-Тельці. Свою життєву місію багато представниць цього зодіакального знака бачать саме в облаштуванні свого сімейного гніздечка. Характер Тільця-жінки не дозволяє їй вийти заміж за кого попало, вона пред’являє до майбутнього дружину високі вимоги, але і сама стає для нього надійним партнером, чудовою матір’ю його дітей і вмілої, дбайливою господинею. Така дружина ніколи не посягне на почуття власної гідності чоловіка, охоче поступиться йому право бути головою сім’ї. У той же час вона веде себе з величезним гідністю і не дозволяє нікому принизити в собі жінку і людини.

Жінка Телець — Господиня

В більшості своїй жінки-Тельці є прекрасними господинями, таких в Зодіаку знайдеться небагато. Будинок у них завжди буквально вилизаний, але і це ще не все: будучи володарками тонкого смаку, Тельці вміють талановито обіграти саму невиграшних планування, створити красивий і затишний інтер’єр, будучи обмежені вельми скромними фінансовими можливостями. Їх оселі завжди приємно пахне, у ньому, швидше за все, буде безліч квітів. Ці жінки економні, не дозволяють собі тринькати гроші і примудряються перетворити будинок у повну чашу, зробивши так, щоб близькі ні в чому не потребували. Вони завжди раді прийняти дорогих гостей, яких неодмінно щедро і смачно пригостять — але тільки в тому випадку, якщо ті не з’явилися на їх запрошення.

Жінка Телець — Мати

Значення материнства для жінок-Тельців складно переоцінити. Саме дітям така мати схильна присвячувати весь свій вільний час. На її допомогу — ділом, порадою, моральною підтримкою — діти можуть розраховувати завжди. Близькість стосунків між матерями і дітьми зберігається і тоді, коли ті підростають. У той же час, жінка-Телець може бути дуже і дуже вимогливою і навіть перетворитися в люблячого тирана. Однак чого у неї не відняти, так це того, що вона на власному прикладі показувати дітям, що таке любов і безмежна відданість родині.


Залишити відгук