Жінка Скорпіон у Шлюбі

Скорпіон-жінка дуже перебірлива у виборі подруг. Вона взагалі не схильна розкривати свій внутрішній світ сторонній, але і просто тісно спілкуватися буде з людиною, тільки внимателно придивившись до нього і ретельно все зваживши.

Чоловіка ця дама, яка народилася під знаком Скорпіона, може довести до межі пристрасті, на гребені якої він буде готовий знехтувати розоренням і навіть життям. Але й для неї самої любов ніколи не є забавою. Світ інтимних відносин для Скорпіона-жінки являє собою якесь таїнство, за допомогою якого вона може відчути очищення і перетворення сомое себе. Любов робить її краще і досконаліше. Якщо вже кого і можна було б з упевненістю назвати фатальною жінкою, так це в першу чергу жінка-Скорпіон.

Пані, чий знак зодіаку Скорпіон, не терпить зради або зневажливого ставлення до своєї особи з боку протилежної статі. До свого чоловіка вона вимоглива, але в скрутну для нього хвилину завжди готова прийти йому на допомогу. Не в її характері бути просто домогосподаркою і берегинею домашнього вогнища, так що на облаштований побут її супутника життя, навряд чи доводиться розраховувати. Однак йому піднятися по службових сходах вона неодмінно допоможе і взагалі зробить в цьому відношенні все, що в її силах. Жінка-Скорпіон, як правило, не просто вірна своєму партнера, але віддана йому. Супутниця життя з неї виходить ідеальна.

Жінці Скорпіон до вподоби сильні, мужні і свавільні чоловіки. Обранець повинен бути вольовим і пробивним чоловіком, який з-під землі дістане те, що потрібно. Та й в інтимних відносинах він повинен перевершувати інших. Жінка-скорпіон – сильна і вольова натура. Вона ставить перед собою чіткі цілі і рухається до них. Ще вона чуттєва і егоїстична.

Жінка цього знаку настільки впевнена у своїх здібностях, що може погодитися на секс з проблемним в сексуальному плані чоловіком. А все тому, що ще раз хоче довести собі, на що вона здатна в ліжку. При цьому вона не поспішає принести задоволення собі, в першу чергу вона думає про партнера. Чоловік для цієї жінки не повинен володіти гарною оболонкою, але повинен вміти подати себе в суспільстві. Він повинен вміти вирішувати проблеми і захищати свою другу половинку. Незважаючи на те, що скорпіон сама може «включити» всередині себе чоловіка, їй необхідно розуміти, що поруч з нею партнер, з яким вона може розслабитися і не думати про проблеми.

Чоловік, який став чоловіком або постійним партнером Скорпионши, може пишатися собою, оскільки догодити цієї вимогливої жінці дуже і дуже непросто. У неї завжди чимало інших претендентів, і йому потрібно зуміти обійти їх у шармі, впевненості в собі, зовнішньої привабливості і внутрішній силі. Характер Скорпіона-жінки непростий, вона сповнена енергії, але їй теж інколи хочеться відчути себе слабкою і беззахисною, і супутник життя повинен вміти задовольняти цю виникає потреба.

Бачачи цілісність і благородство натури обранця, його любов і турботу, Скорпіон-дружина готова подарувати всю себе без залишку. Вона володіє діловою хваткою, допомагає чоловіку зробити хорошу кар’єру, підвищити соціальний статус. Ця жінка буде вірна йому всією душею, але що стосується тіла, тут далеко не все так однозначно. Чоловік може не поступатися їй в сексуальних можливостях, але жага нових вражень здатна штовхати цих жінок на інтимні контакти з іншими представниками сильної статі. При цьому у них не виникає думок про розлучення.

Жінка Скорпіон — Господиня

Скорпіон із задоволенням прикрашає і облагороджує свій будинок, у неї завжди прибрано навіть у тих куточках, куди не заглядають сторонні. Оздоблення житла красномовно свідчить про прекрасний смак його господині, а предмети розкоші, велика кількість побутової техніки та інші атрибути комфортного життя — про прагнення налагодити життя у відповідності зі своїми високими запитами. Жінки цього знака Зодіаку дуже небайдужі до грошей, зокрема, як до інструменту, за допомогою якого можна отримати свободу і владу над людьми.

Жінка Скорпіон — Мати

Матері цього знака не люблять, коли хтось інший, навіть близькі, втручаються в процес виховання їхніх чад. Вони переконані, що знають все краще за всіх. Скорпіони чудово відчувають своїх дітей — як і всіх людей в цілому. Сини і дочки можуть розраховувати на участь у вирішенні їх проблем, на розумні, реалістичні поради. Скорпіони-матері вимогливі, вони вчать дітей життя, готують до зіткнення з несприятливими її сторонами, багато роблять для того, щоб природні таланти отримали розвиток.


Залишити відгук