Жінка Стрілець у Шлюбі

Цю даму вкрай складно змусити бути банальною домогосподаркою. Занадто велика соціальна активність не дає їй можливості і сил зосередитися на думках про обідньому меню і своєчасної генерального прибирання. Однак іноді сім’я все-таки стає її сутністю, але в цьому випадку жінка-Стрілець знову ж таки не обмежується приготуванням їжі, а перетворюється в стовп та основа для решти членів сім’ї. Але в будь-якому випадку, швидше до її потреб будуть пристосовуватися домочадці, ніж вона до їх потребами.

Стрілець-жінка дуже вимоглива до своїх шанувальників. Вона бажає отримувати не просто знаки уваги, але оригінальні компліменти, незвичайні подарунки і т. д. Чоловік такої жінки теж не повинен дозволяти собі розслаблятися. Втратити її інтерес і прихильність нескладно, от повернути їх назад складе чималих зусиль. Утримати ж цю даму може лише людина небанальний, з широким колом інтересів і постійно рухається вперед у всіх відносинах – кар’єрі, особистісному самовдосконаленні, набутті нових умінь.

Жінка-Стрілець вміє розмежувати любов і дружбу. Далеко не у всіх чоловіках вона бачить потенційних сексуальних партнерів. Якщо хтось із них раптом вирішить перейти грань встановлених відносин, то буде тут же без натяків поставлений на місце.

Жінка Стрілець полюбить чоловіка, який не хоче обмежуватися повсякденністю. У нього великі ідеалістичні плани, здійснення яких він прагне і втягує в це подругу. З таким чоловіком ніколи не нудно, його різнобічні інтереси будуть урізноманітнити сімейне життя. Жінка-стрілець – емоційна і незалежна. Щоб вона не робила – раділа, сумувала чи любила вона робить все від душі, нічого не приховуючи. Вона любить свободу і потребує відносинах, які б її не обмежували.

Жінка-стрілець – такий собі джерело енергії, вона жива і оптимістична, стан депресії їй чуже. Чоловікові-песимісту і меланхолікові з нею не по дорозі. Вона любить секс, їй не потрібні попередні ласки, а займатися їм зовсім необов’язково в ліжку. Жінка цього знаку приваблива для чоловічої статі і їй багато надають знаки уваги, а вона чудово вміє це приймати. Ось тільки свій вибір вона буде робити ретельно. Виняткова любов до свободи змушує її шукати такого чоловіка, який буде просто поруч, не контролюючи її і не ревнуючи.

На відміну від представниць багатьох інших знаків, жінки-Стрільці не прагнуть до заміжжя, вони дорожать своєю особистою незалежністю. Звання старої діви не лякає їх і не викликає жаху, вони із задоволенням живуть одні, не відчуваючи при цьому ніякого негативу до чоловічої статі. Характер Стрільця-жінки такий, що доведеться чимало постаратися, щоб повести її під вінець. До неї важливо донести думку, що ніхто не збирається підкоряти її волю, позбавляти права розпоряджатися своєю долею і можливості займатися улюбленими справами.

У сімейних відносинах Стрілець прагне до повної ясності, відвертості, чистосердечности, намагається швидко купірувати конфлікти і вирішувати непорозуміння на стадії їх виникнення. Чоловік може повністю їй довіряти, хоча вона ще не раз може здивувати його досить екстравагантними для заміжньої жінки вчинками.

Жінка Стрілець — Господиня

Вийшовши заміж, жінка-Стрілець направляє свою бурхливу енергію в русло творення сімейного побуту. Рутинна робота по дому її не надихає, і, щоб хоч якось скрасити її, жінка-Стрілець намагається надати побутовій обстановці нові, більш яскраві фарби, застосовуючи творчий підхід до звичайним домашнім справам і експериментуючи. Жінкам цього знака Зодіаку властиво часто міняти інтер’єр. Стрільці люблять витрачати гроші, і заміжжя не викорінює цю звичку, лише пріоритети у них стають іншими — спрямованими на будинок і сім’ю.

Жінка Стрілець — Мати

Стрілець ніколи не перестає бути цікавим для спілкування людиною, вона життєрадісна, частіше перебуває в гарному настрої, у неї чудова фантазія, вона мудра і тямущий, тому дітям з нею дуже комфортно. Між тим, такі мами можуть бути дуже вимогливими, завжди знаходять для своїх дітей масу занять, щоб якомога повніше розкрити їх потенціал, правда, при цьому найчастіше беруть за орієнтир власні нереалізовані мрії. Якщо підростаюча дитина збунтується проти нав’язуваних йому занять, така мати не стане упиратися, а займеться пошуком компромісних варіантів.


Залишити відгук