Жінка Риби в Шлюбі

Сімейне щастя жінок-Риб – питання спірне. Постійно вита в хмарах і мріючи про ідеал, вони втрачають реальні моменти щастя, виявляють невдоволення недосконалістю свого партнера. Недовірливість змушує їх бачити здається негатив, висувати необґрунтовані претензії. Багато чоловіки здатні витримати це і не змінитися в гіршу сторону!

Змусити його змінитися вкрай важко, оскільки з нею марно сперечатися. Ви швидше загрузнете в демагогії і риторики, ніж зумієте переконати її в чомусь. Так як аналіз в міркуваннях не її коник, ви навіть не завжди зумієте зрозуміти, що вона хоче вам сказати. Між тим вона, будучи прекрасним психологом, буде бачити вас наскрізь і зачепить найбільш проблемні місця, в яких вам нічим крити.

Можна сміливо стверджувати, що Риба-жінка може бути дійсно щаслива і задоволена своїм чоловіком або коханим, тільки якщо він є для неї незаперечним авторитетом, і вона при цьому відчуває в ньому витонченість і благородство. В цьому випадку вона стане чудовою дружиною та творчої, духовної подругою.

Шлюб ж, укладений в молодості, коли обидва партнери починають з нуля і ще тільки напрацьовують вплив один на одного і життєвий досвід і вимагають притирання та налагодження стосунків, далеко не завжди має позитивні, тривалі перспективи. Втім, жінка-Риба як ніхто інший вміє пристосовуватися до різних умов і може в силу власної пасивності все життя тягнути тягар невдалого шлюбу.

Жінка Риби подарує свою любов емоційного чоловікові, який на ділі весь час готовий доводити, що вона – єдина, призначена йому долею. Правда, не виключено, що перший рішучий крок доведеться зробити самій жінці. Жінка-риби – вразлива, романтична і м’яка натура. Її настрій часто змінюється, а сентиментальність не знає кордонів. Подивившись сумний фільм, вона може плакати годинами. Вона любить мріяти і ідеалізувати, навіть, якщо це нездійсненно. Жінка-риби – турботлива мати і дружина, своїй сім’ї, вона віддасть свою любов до останньої частинки.

Жінку цього знака легко завести – досить дотику руки. У сексі вона готова виконати все, що захоче її партнер. Ця особа неймовірно жіночна, витончена і привабливою в очах чоловічої статі, а її розкутість дасть фору багатьом жінкам. Незважаючи на це, жінка-риби наївна і беззахисна, вона хоче любити і бути коханій. І потребує в такому чоловікові, який підставить своє плече у скрутну хвилину і захистить її від усього на світі.

Для шлюбу ці жінки вибирають м’які за характером і не надто сексуально привабливих зовні чоловіків — так їм легше забезпечити собі необхідну їм відчуття безпеки. Однак у мріях їх хвилює зовсім інший образ — чоловік, в якому романтизм і благородство поєднуються з видатними фізичними перевагами, помірної зовнішньої недбалістю і навмисною грубістю манер.

Їх фантазія нерідко малює романтичну картину втечі з таким палким шанувальником, тим не менш, Риби продовжують жити своїм звичайним колишнім життям, демонструючи всі необхідні якості, щоб відповідати статусу зразкової дружини. І все ж обручка на пальці нічого не може вдіяти з явно вираженими сексуальними інстинктами цих жінок, які здатні спровокувати Рибу на позашлюбні стосунки навіть при цілком щасливого і гармонійного сімейного життя.

Жінка Риби — Господиня

Риби вміють створювати домашній вогнище, що радує теплом і затишком. В той же час їх не можна назвати занадто великими аккуратистками: такі жінки будуть спокійно спати в той час, коли у них не выстирана гора білизни або товстим шаром лежить пил. Характер Риб-жінки такий, що вона з великим задоволенням запросить і нагодує гостей, ніж спрямує весь свій господарський та кулінарний запал виключно на домочадців. Представниці цього знака Зодіаку обожнюють розкішне життя, але рішення фінансових питань вони воліють перекладати на чужі плечі. Вони не спроможні заощаджувати і цілком здатні віддати останні гроші на щось непотрібне.

Жінка Риби — Мати

Особливим предметом турботи такої мами стане опіка над внутрішнім світом дитини, його духовним розвитком. Риби ні до чого не примушують своїх дітей, часто надаючи їм повну свободу, якої ті зовсім не вміють користуватися. Сувора, принципова вихователька, яка вміє домагатися слухняності і дисципліни — це не про Риб, але ці жінки здатні істотно збагатити внутрішній світ дитини, розвинути багатогранні сторони його особистості. Діти шалено люблять маму цього знака Зодіаку, вона стає для них довіреною особою доброю подругою.


Залишити відгук