Жінка Лев у Шлюбі

Лев-жінка палка, пристрасна, вона може впасти в кохання, як у вир, не замислюючись про наслідки і думці оточуючих. Проте вийти заміж не роздумуючи, керуючись миттєвим поривом, не в її правилах. Взагалі шлюб і сім’я для неї більш ніж серйозні поняття, вона дорожить сім’єю. Саме тому жінка-Лев ніколи не дозволить собі зраду чоловікові. Крім цього, відсутність випадкових або свідомо недовговічних романів для заміжньої Левиці питання самоповаги. Такий варіант можливий, тільки якщо вона розчарована у своєму чоловікові і готова до розриву відносин з ним.

Жінка-Лев егоїстична. Вона хоче отримувати подарунки та знаки уваги незалежно від обставин, що оточують її обранця. Крім того, вона віддає перевагу успішних чоловіків, які можуть підвищити її соціальний статус. Сентиментальним «з милим рай і в курені» вона, звичайно ж, знехтує. Правда, романтики і захоплення від чоловіка вона чекає завжди і не дозволить стосункам з чоловіком стати прозаїчно-банальними і рутинними. Якщо ж її обранець не здатний бути вічним романтиком, вона може залишити його без жалю.

В бажанні завоювати обраного нею чоловіка Лев-жінка буде наполегливою і навіть проявить неабиякі акторські здібності, але від свого не відступиться, бо все той же егоїзм не дасть їй примиритися з обставинами. Втім, глибока внутрішня порядність і доброта ніколи не дозволять жінці-Левиці залишити свого чоловіка із-за тимчасових труднощів або невдач, випробовувані їм.

Жінка Лев відчуває тягу до гордим і незалежним чоловікам, у яких начальницький характер і явно лідерська позиція в особистих відносинах. Не зустрівши такого чоловіка, жінка бере на себе в сім’ї чоловічі обов’язки. Жінка-лев – відверта і розкішна. Вона обожнює, коли нею захоплюються, і тому завжди перебуває в центрі уваги. Ця жінка стежить за собою, відвідує салони краси і купує яскраві і дорогі вбрання. Вона любить фліртувати і відмінно вміє це робити. У флірті з нею будь-який чоловік зможе відчути себе героєм.

Левиця рідко любить по-справжньому, але зате часто буває учасницею любовних трикутників, де вона крутить двома чоловіками. Секс для неї – це спектакль, тому світ завжди горить, а пози вона приймає такі, щоб чоловік міг захоплюватися її тілом. Чоловік цієї вогненної жінці потрібен під стать їй – красивий і успішний, який зможе не тільки зовні відповідати їй, але і взяти на себе всі фінансові питання.

Левиця — дружина в кращій своїй іпостасі, вона доброзичлива і спокійна; це м’яка жінка, з якою комфортно спілкуватися, в тому числі завдяки її вроджену готовність до компромісів. Однак, якщо почуття її власної гідності зачіпати регулярно, то з часом чоловік буде бачити поряд з собою постійно роздратований, гнівливість і зарозуміле створення, отруйна йому життя.

Вийшовши заміж і зберігаючи вірність чоловікові, жінка-Левиця не відмовляється від знаків уваги сильної статі, але в цьому більше прагнення покрасуватися, ніж реального бажання зав’язати роман. Леви-жінки не такі легковажні, щоб піти на розвал сім’ї, тим більше, що вони пов’язують долю з людиною, до якої спочатку пред’являють досить високі вимоги.

Жінка Лев — Господиня

Переступаючи поріг власного будинку, Левиця не перестає бути королевою, не втрачає захоплювали публіку лиску. Вона практично завжди виглядає так, як ніби ось-ось збирається вийти «в люди». На курінь з милим жінки цього знака Зодіаку категорично не згодні, вони прагнуть жити в розкоші і комфорті, не шкодують грошей, коли мова йде про побудову житла. Люблять блиск, розкіш, але обстановка їх «палацу» ніколи не буде виглядати вульгарно або кричущо. Жінка-Лев ретельно стежить, щоб її будинок підтримувався в гідному стані і завжди був готовий до прийому гостей. Влаштовані нею прийоми вражають красою і щедрістю, але нежданих гостей Левиця все ж не шанує, оскільки вони наважилися прибути без її на те дозволу.

Жінка Лев — Мати

Жінка-Левиця вміє подивитися на світ очима своєї дитини, вона чудово розуміє його, бачить і розвиває в ньому даровані природою здібності, а також кращі людські якості. Діти такої матері, як правило, мають хороші манери та смаки, але можуть зрости надто розпещеними і марнотратними, беручи приклад з власної сім’ї. Левиця-мама може дозволити дітям дуже багато, інколи навіть занадто, але неповаги до себе не потерпить і тут же поставить на місце.


Залишити відгук