Жінка Близнюки в Шлюбі

Близнюк-жінка ставиться до пошуку супутника життя з величезною ретельністю і неодмінно шукає власний ідеал. Тому іноді створюється враження, що вона влюблива і непостійна прихильностях. Між тим, навіть в її помилках і непостійність немає ні тіні підступства або нещирості.

Жінка-Близнюки благородна у відносинах зі своїм партнером і ніколи не кине його в скрутну хвилину. Однак на беззастережну вірність і довіра може розраховувати тільки цікава та неординарна особистість, адже Близнюк-жінка не стане терпіти нецікавого чоловіка з, скажімо, меркантильних міркувань. Чоловік, обираючи для себе подругу-Близнюка, повинен бути готовий до того, що вона нерідко буває марнотратна, бо відсутність ощадливості проявляється у неї також і небажанні скрупульозно планувати сімейний бюджет.

Знак зодіаку Близнюки зазвичай нагороджує жінку добре вираженим почуттям материнства. Правда, їй не завжди вдається реалізувати себе в цьому плані, але якщо вона стає матір’ю, то вже буває відмінною матір’ю. Причому вона має щасливою здатністю не розчинятися в дітях до залишку, скаржачись згодом на особисту нереалізованість, і вміє поєднувати вирішення питань виховання дітей з власним особистісним зростанням.

Жінка Близнюки воліє тип підприємливих чоловіків, які вміють вести одночасно купу справ. Тут будуть цінуватися комунікабельність, товариськість, уміння подати себе в суспільстві, а також здатність перевести будь-які проблеми в площину обговорення. Жінка-близнюки подобається всім. Вона прекрасно вміє слухати і давати поради. Якщо Вас хтось не вислухав, то вона все виправить, поспівчуває і проаналізують проблему. Жінка-близнюки, як вітер змін, сьогодні вона тут, завтра там. Їй складно довести до кінця будь-яку справу, адже в неї стільки ідей, які потрібно перевірити на практиці.

Що стосується сексу, то жінка цього знаку не потребує в ліжку, вона любить експерименти. Тому буде згодна робити це на задньому сидінні автомобіля або на місцях для поцілунків в кінотеатрі. Головне, щоб все було розмірено, в цій справі вона не любить поспіху. Над цією жінкою ніхто не владний, навіть вона сама. Їй необхідний терплячий і люблячий чоловік, який зможе подати їй чашку гарячої кави в п’ять ранку, коли вона прийде з вечірки, і при цьому не влаштує скандал.

Як попереджає гороскоп Близнюки-жінка не підходить чоловікові, який мріє про спокійне сімейне життя. Одного разу зробивши майже неможливе — завоювавши Близнюків, в такому ж напруженому ритмі доведеться прожити решту життя, тому що така жінка постійно потребує підтвердження того, що з нею поруч дійсно гідний її обранець, кращий з кращих. Крім того, багато Близнюки спочатку не налаштовані на те, щоб вся їх життя була присвячена єдиного супутника. Вони ніколи не нехтують можливістю пофліртувати: їм постійно потрібно отримувати підтвердження привабливості в очах чоловічої статі.

З іншого боку, щиро люблячі жінки-Близнюки перетворюються в прекрасного друга, помічника свого чоловіка, беруть активну участь у його житті, справах, кар’єрі. Незважаючи на всі проблеми сімейного життя, Близнюки залишають після себе у разі розставання теплі, приємні спогади. Як мінімум ніхто з «колишніх» не зможе просто так забути про час, проведений з представницею цього дивного знака. Якщо ж Близнюки і залишаться в лоні сім’ї, то не стануть повністю присвячувати себе тільки їй.

Жінка Близнюки — Господиня

Як виглядає житло, в якому господарюють Близнюки, — це залежить від їхнього настрою. З властивою їм швидкістю жінки цього знака можуть за лічені години привести будинок в ідеальний стан, перетворити навіть саму стандартну квартиру в затишний чарівний куточок. З іншого боку, така дама може не брати в руки ганчірку і швабру тижнями, для неї цілком природно, махнувши на господарство рукою, привести його в запустіння. Її зовсім не радує перспектива займатися всією цією домашньої рутини. Навіть у повсякденному житті Близнюки-жінка завжди намагається внести в побут щось нове, змінити, переставити меблі, елементи декору і періодично подумує про чергову зміну житла.

Жінка Близнюки — Мати

Близнюки люблять дітей, але не вважають, що зобов’язані присвячувати їм всю свою життя і вільний час. Такої матері представляється досить стомлюючої перспектива наглядати за нащадками вдень і вночі. Вона зазвичай з раннього дитинства прагне розвивати дітей інтелектуально, купує цілий арсенал навчальних і розвиваючих іграшок і чимало в цьому процвітає. Жінка із задоволенням розважається з дітьми, цікавиться їх хобі, хоча може і суворо покарати в разі непослуху. Однак найчастіше Близнюки влаштовують дітям справжню вольницю, з-за чого ті виростають розпещеними, не знаючими, що таке самодисципліна, людьми.


Залишити відгук