Жінка Козеріг у Шлюбі

Для цієї пані зовсім не характерна вітряна або подвійність. Навпаки, її серйозність часом не зрозуміла чоловікам. Багато з них не бачать нічого поганого в необязывающем флірті. Однак для жінки-Козерога невинні залицяння вже є чи не обіцянкою одружитися.

Таку жінку ніякий чоловік не зможе змусити бути домогосподаркою. Вона просто потребує і в кар’єрі та соціальної активності. Якщо чоловік буде намагатися підрізати їй крила, вона піде не роздумуючи, і почне життя спочатку, адже йдучи захопить з собою лише сумку з особистими речами і не стане всіма правдами і неправдами «вигризати» з нього половину нажитого майна.

Козеріг-жінка не надасть можливості своєму чоловікові влаштовувати з їх будинку прохідний будинок, а розважальні заходи зведе до мінімуму. Однак навіть при розміреному і спокійному плині життя їй потрібен у будинку куточок, де вона могла б закритися від усього світу, в тому числі і від домочадців, і провести деякий час наодинці з собою. Якщо ця нагальна для неї потреба буде зрозуміла усіма і періодично реалізована, то і чоловік, і діти можуть розраховувати, що в інший час їх дружина і мама буде уважною, дбайливою, люблячою.

Свого чоловіка жінка-Козеріг шукає з тією ж ретельністю, з якою ставитися до всього в житті взагалі. Вона високої думки про свої здібності і достоїнства і буде прагнути заволодіти тим, хто максимально близько наблизить її до п’єдесталу, якого вона заслуговує.

Жінка Козеріг віддасть перевагу програмованого у своїй поведінці, твердо стоїть на ногах партнера. Бажано, щоб він був перспективний у плані кар’єри і вмів, насамперед, добре подбати про свою сім’ю. Але занадто прагматичний підхід до життя іноді не залишає місця для глибоких почуттів. Жінка-козеріг – практична і послідовна. Все, що вона робить, має під собою чітке пояснення. Якщо кому-то її дії здадуться несподіваними, то це всього лише видимість, вона вже давно все продумала.

Серед її речей Ви не побачите дрібничок. Якщо Ви хочете зробити подарунок жінці-козерогові, то він повинен бути практичним – вона не бачить сенсу в тому, що буде лежати без діла. Ця особа цінує захищеність, тому гроші завжди витрачає з розумом, вміє економити. Вона любить тривалий секс і вміє отримувати оргазм, але без жодних імпровізацій. Щоб отримати задоволення, зовсім не потрібно приймати неприродні положення. Чоловік жінці-козерогові потрібен сильний, який твердо стоїть на ногах, вміє заробляти і розважливо витрачати гроші.

Козеріг-дама потребує сім’ї, хоче простого жіночого щастя, але це поняття наповнене для неї дещо іншим змістом. Найчастіше вона зупиняє вибір на солідних, добре забезпечених матеріально, надійних чоловіків, що вже мають в суспільстві певну вагу. Для неї важливо, щоб супутник поділяв її амбіції і плани, сприяв її професійному і соціальному зростанню. Жінка намагається, щоб не тільки вона, але і всі члени її родини були успішні і постійно рухалися вперед.

У шлюбі жінка-Козеріг залишається закритою і замкнутою, схильною до песимізму навіть при відсутності певних об’єктивних причин. Характер Козерога-жінки такий, що навіть з найближчою людиною вона може триматися відсторонено і емоційно холодно, з-за чого сімейне життя часто супроводжується відсутністю душевного комфорту. Вона з величезним трудом приймає рішення про розлучення, але, якщо волею долі ця жінка залишиться одна, то вважатиме подібний статус для себе непристойним і обов’язково замислюється новими пошуками супутника життя, не забуваючи пред’являти до нього як і раніше високі вимоги.

Жінка Козеріг — Господиня

Головні зусилля Козерога-жінки зосереджені на кар’єрі, досягненні успіху, але домочадці не можуть поскаржитися на відсутність уваги і турботи. Серйозно і відповідально ставлячись до ролі берегині домашнього вогнища, вона буде підтримувати його в ідеальному стані, адже в успішної людини, якою вона хоче стати або вже стала, неодмінно повинен бути красивий і доглянутий будинок.

Жінка Козеріг — Мати

Матері цього знака Зодіаку схильні виховувати дітей в дусі суворої дисципліни, вони завжди визначають для них чіткий розпорядок дня, наділяють великою кількістю обов’язків, прагнучи виховати працелюбних та відповідальних людей. Козероги-жінки воліють традиційні методи виховання дітей, дотримуються звичаїв, прийнятих у батьківському домі. Дітям у відносинах з такою матір’ю може не вистачати емоційності, жвавості, відчуття душевної близькості та повного взаєморозуміння.


Залишити відгук