Верба — Гороскоп Друїдів

Дати Верби: 1 березня — 10 березня; 3 вересня — 12 вересня.

Риси народжених під знаком Верби: інтуїція, багата уява.

Сумісність: з Яблунею, Горобиною, Жасмином, Інжиром, Березою.

Несумісність: з Дубом, В’язом, Кедром, Каштаном.

Люди, що народилися під знаком Верби, меланхолійно, лагідні і злегка таємничі. В душі такої людини завжди стоять якісь несвідомі бажання і смутні надії, які не завжди можуть бути втілені у словесну форму. Втім, в той же час Верби рішучі й діловиті і в більшості випадків прекрасно знають, чого хочуть. Їх анітрохи не приваблює управління іншими людьми і нав’язування їм своєї думки, оскільки Верби дуже шанобливо ставляться до чужого світогляду. Щоб розважитися або витягти особисту вигоду, представники цього знака іноді талановито видають себе за слабких, беззахисних створінь. Насправді вони цілком здатні постояти за себе і за свої інтереси. Верби частенько користуються у повсякденному житті своїми артистичними здібностями, так само як і багатою уявою і розвиненою інтуїцією. Особливістю людей цього знака є і те, що для них життєво важливі сонячний світло, тепло і вода.

Верба дуже чуттєва, любить сонячне тепло, перебування біля води. Реагує на всі запахи і смаки. Як ніхто інший, може використовувати хвилинні радості і не відмовляти собі в жодній з них. Не слід вірити зовнішній лагідності Верби. Всупереч їй, вона деловита і рішуча, добре знає, чого хоче. Ніколи нікому нічого не нав’язує, оскільки в ній розвите почуття поваги і немає бажання командувати. Вона володіє відмінною інтуїцією і багатою уявою. Іноді буває непоганим психологом, що при визначеній проникливості дозволяє їй угадувати чужі думки і бажання.

Чоловіки Верби

Представникам сильної статі, які народилися під знаком Верби, складно переносити сірість буднів. У них багата уява, розвинене художнє чуття. Верби-чоловіки романтичні та чуттєві, що, втім, не заважає їм заради якихось своїх цілей або просто заради жарту зображати з себе безпорадних людей, що потребують підтримки.

Жінки Верби

Вони справляють враження лагідних і злегка замислених, але в дійсності володіють достатньою рішучістю. Навіть у низці найбільш похмурих буднів вони вміють знаходити привід для радості і неодмінно їм скористатися.

Любов і шлюб

Верби не мислять собі кохання без страждань. З їх точки зору, це занадто прісно, нецікаво і непривабливо.


Залишити відгук