Жінка Рак у Шлюбі

Якщо ви збираєтеся пов’язати своє життя з жінкою-Рак, знайте, що вона абсолютно не скандальна, більше того, вам дісталася інтелігентна супутниця життя. Ви завжди будете вислухані, але при цьому жінка-Рак не обтяжити вас нудними розмовами про свої проблеми.

Її обранець буде, що називається, як сир у маслі кататися. Правда, оточивши його турботою, вона мимоволі спробує відняти і його самостійність і свободу. До цього слід додати ще і виражене почуття власності. У підсумку ви отримаєте жінку, яка не прощає зради і образи, так що, обдуривши її раз, ви ризикуєте втратити її назавжди. Але в будь-якому випадку, навіть якщо між вами вийшла звичайна сварка, перший крок повинен зробити чоловік, не чекаючи цього від жінки-Раку. Розраховувати на це не представляється можливим.

Даму-Раку вивести зі стану рівноваги нескладно, значно важче відновити втрачений оптимізм. Для таких жінок часті депресії, відхід у себе. Тут не обійтися без допомоги близької людини, так як самостійно з цього виру низки поганих і дуже поганих настроїв, відсутності життєствердної енергії їй навряд чи вдасться. У такі моменти жінка-Рак стає сущим дитиною, якій здається, що світ суворий, недружелюбний і чужий.

Рак-жінка – дама компанійська, комунікабельна, вміє знайти спільну мову практично з будь-яким чоловіком. І хоча її взаємини, як правило, більш ніж невинні, у чоловіка або молоду людину така поведінка нерідко викликає почуття ревнощів.

Жінка Рак буде любити «домашнього», скромного чоловіка, який з чуйністю і ніжністю поставиться до дружини, всі зароблені кошти вкладе в сім’ю. При цьому такий чоловік буде мати потребу в опіці, але навіть потенційно можлива позашлюбний зв’язок загрожує зруйнувати шлюб. Жінка-рак – справжня берегиня домашнього вогнища. У її будинку Ви ніколи не побачите розкидані шкарпетки або брудний посуд, все буде прибрано і вимито. Вона сильно прив’язана до сім’ї, про що будуть свідчити сімейні фотографії в рамках.

Жінки цього знака необхідна стабільність і безпеку, тому вона не дозволить собі вийти з дому голодною, а в її схованці будуть відкладені гроші на чорний день. В її ліжку виявиться тільки той чоловік, з яким вона буде будувати майбутнє. Випадковий секс в невідомому місці – не для неї. Так як жінка-рак скромна, їй необхідно чути компліменти, і тоді вона зможе розкритися і зробити з свого партнера самого кращого коханця. Вона не терпить сварки, тому поруч з нею повинен бути добрий і ласкавий чоловік, який зможе мирно вирішити будь-які питання.

Заміж жінки такого знака Зодіаку виходять досить пізно з-за сильної прихильності до батьків і рідного дому. Отримавши в розпорядження коханого чоловіка, жінка-Рак вважає його своєю власністю, при цьому панічно боячись його втратити. Їй необхідно відчуття тепла, надійності і захисту. При цьому Раки терплячі по відношенню до коханої людини.

Якщо у чоловіка виникнуть проблеми, дружина не стане нагнітати обстановку, не піде на зраду, у важкій ситуації завжди стане на захист родинного щастя. Характер Раку-жінки не дозволить їй піти на зраду — такі розваги, як, наприклад, флірт з чоловіками на грані фолу, її зовсім не приваблюють. Більшість жінок цього знака не схильна порушувати клятву подружньої вірності.

Жінка Рак — Господиня

Жінки цього знаку дуже люблять свій дім, це головне місце в їхньому житті, і вони постараються зробити все, щоб воно було надійним, затишним і красивим. Рак-жінка багато часу присвячує прикраси свого житла, і робить це зі смаком, хоча нерідко її інтер’єр виглядає дещо старомодно. Будинок представниці цього знака Зодіаку підкорює гостей своїм затишком і теплотою панує тут атмосфери. Як господиня, жінка-Рак рачительна і запаслива, вона любить, щоб у хаті всього було вдосталь, постійно створює всілякі запаси. Вона не тільки не марнотратна, але і, навпаки, схильна до накопичення.

У жінки-Раку знайдеться цілий склад старих речей, які перетворилися в реліквію. В більшості своїй ці дами вміють дуже смачно готувати, займаються цим докладно, в кожне приготоване блюдо вкладають частинку любові до близьких. Не можна сказати, що домашні роботи є для них джерелом задоволення, але господинями вони є, безсумнівно, одними з кращих.

Жінка Рак — Мати

Жінка-Рак — це втілення материнства, інстинкт «матері-квочки» розвинений у неї надзвичайно сильно. Вона неймовірно прив’язується до своїх дітей, підтримує їх у всьому, невпинно піклується. Слід сказати, що і до чужих дітей вона ставиться дуже по-доброму. Їй близькі їхні думки і почуття, тому що в певному сенсі така жінка і сама залишається дитиною в душі. Мама-Рак не дозволить своїм дітям пов’язати свою долю з ким попало, дуже ревно і навіть підозріло ставлячись до їх обранцям. Нерідкі ситуації, коли діти цих жінок з-за цього досить пізно обзаводяться власним сімейством, але навіть і тоді жінки-Раки реагують на цей факт дуже болісно, оскільки чекають від них вічної любові.


Залишити відгук