Жінка Овен в Шлюбі

Якщо чоловік вирішив зав’язати серйозні стосунки з жінкою-Овном, він повинен намагатися бути бездоганною в плані манер, зовнішнього вигляду та інтелекту. Його обраниця, як правило, дуже цікава, різнобічна людина, то є чоловікові з нею нудно і бути не може. Однак чоловікові ще треба «посидіти» над собою, щоб здатися настільки ж цікавим і своїй дамі серця.

З жінкою-Овном потрібно намагатися бути максимально щирим, так як вона відчує фальш неодмінно. У цьому випадку чоловіка чекає ціла лавина емоцій, яка, втім, швидко вичерпається. Чоловік чи наречений пані, яка народилася під знаком Овна, повинен чітко усвідомлювати: якщо у неї одного разу виникли підозри у брехні з боку свого обранця, його чекає чи не тотальний контроль.

Тим не менш, жінка-Овен зі свого боку вимагає сліпої віри по відношенню до себе. Вона не дозволить чоловікові демонструвати ревнощі і в будь-якій формі висловлювати власне невдоволення. Між тим, вона і не стане у чомусь обмежувати себе тільки з-за того, щоб не дати йому приводу для тієї самої горезвісної ревнощів або сумнівів.

Будучи сама цілеспрямованою, жінка-Овен стане всіляко допомагати робити кар’єру і своєму чоловікові або молодій людині. Якщо у нього виникли тимчасові труднощі, вона охоче надасть йому моральну, так і матеріальну підтримку. Розмір його заробітку в момент життєвих труднощів жодним чином не вплине на її ставлення до нього. Однак як тільки вона зрозуміє, що він не намагається піднятися, так би мовити, на більш високий якісний рівень, подолати смугу невдач, вона відразу ж втратить до нього інтерес і повагу.

Можливо, у чоловіка, що живе поруч з жінкою-Овном, складеться враження, що вона «залізна» леді. В деякій мірі це вірно, адже навіть якщо вона, наприклад, захворіє, то у неї не виникне бажання перейти на постільний режим. Але й не зовсім вірно, адже якщо в подібній ситуації чоловік наполягатиме на цьому самому постільному режимі або змусить її піти до лікаря й взагалі оточить усіляким увагою і турботою, жінка-Овен буде йому за це безмежно вдячна.

Жінка Овен віддає перевагу чоловіків порывистых і зухвалих, з вогнем в очах, які проявляють пристрасність і натиск не тільки в боях, але і в любові. Вони повинні бути чужі будь-якої сентиментальності, і вміти щось робити практично. Жінка-овен – натура діяльна, емоційна і незалежна. Поруч з нею повинен бути чоловік сильний і настільки ж самостійний. Жінка цього вогняного знаку любить романтику і чекає її від свого партнера. Вона обожнює подарунки, але як знак уваги, а не задля практичності.

Її незалежна особа не потерпить стеження і контролю, вона сама буде вирішувати, коли і що їй робити. І до речі, Ви ніколи не побачите її ліниво розваленої на дивані, вона завжди чимось зайнята. У ліжку вона буде прагнути принести задоволення перш за все собі, а потім вже чоловікові, адже їй так подобається бути першою. Тому, якщо Ви хочете завоювати жінку-овна, просто дайте їй перемагати скрізь і у всьому. А вона, у свою чергу, подарує Вам турботу і вірність на все життя.

Овни-жінки потребують тривалих стабільних відносинах з коханою людиною. Вони перетворюються в надійних союзників, які ніколи не засумніваються в перевагах обранця. Їх честолюбство допомагає чоловікові робити кар’єру, просуватися до соціальних вершин. В особі жінки-Овна чоловік знайде не тільки розумного і відданого помічника, але й сердечну, часом сентиментальну подругу, готову розділити з нею всі радощі й прикрощі.

У той же час характер Овна-жінки робить спільне життя з нею непростий. За цією енергійною жінкою важко встигати, життя в тому ж темпі вимагає великих енергетичних витрат. Чоловік повинен бути готовий до того, що його дружина буде прагнути до незалежності і домінування над ним. Овен ніколи не усамітнитися в чотирьох стінах, навколо неї постійно будуть якісь люди, в тому числі і захоплені чоловіки. Чоловікові доведеться тримати оборону у спорах, долати її напади поганого настрою і терпіти її запальність.

Жінка Овен — Господиня

Одним з каменів спотикання в сімейному житті може стати схильність жінки, народженої під знаком Овна, до марнотратства. Вона не замислюється про те, якою ціною дістаються родині гроші, витрачає їх з легкістю, не обтяжуючи себе думками про завтрашній день. Вона здатна влаштувати щедру вечірку, з-за якої завтра родині доведеться сидіти на хлібі і воді. Овнів не можна дорікнути в тому, що вони погані господині: їжа приготовлена, в будинку чисто (правда, в основному у самих видних місцях). Вони справляються зі всією домашньою роботою, але не люблять її. І вже ніколи вони не стануть займатися одним тільки сімейним вогнищем: світ навколо занадто цікавий, щоб присвячувати себе господарським клопотам.

Жінка Овен — Мати

Народилися під цим сузір’ям дами люблять дітей, але до певного віку більше чужих, ніж своїх. Вони не поспішають народжувати, чекаючи, коли будуть до цього морально і фізично готові. Тонкі натяки близьких на те, що пора б завести дитинку, жінка-Овен сприймає як зазіхання на особисту свободу. Вона бурхливо реагує, не допускаючи тиску на себе в цьому питанні. Коли ж у Овнів з’являються діти, ці жінки стають хорошими матерями, діти отримують від них все, що їм потрібно — і з матеріальної, і з емоційної точки зору. Овни не стануть з ними сюсюкати, але познайомлять з казками і покажуть, що і в реальному світі повно чарівництва. Такі жінки і самі-то недалеко пішли від дітей, тому завжди можуть зрозуміти, чим живе молодше покоління. Вони з задоволенням проводять час разом з дітьми, і, швидше за все, їх спільний дозвілля буде активним і веселим.


Залишити відгук