Жінка Водолій у Шлюбі

Ця дама дуже товариська, і необхідність в численних компаніях і спілкуванні (бажано з людьми небанальними) для неї важлива як ні для кого іншого. Вона здатна знехтувати сімейними узами і навіть дуже улюбленим нею людиною, якщо вони стануть на шляху її інтересів. Так що той, хто прийме рішення бути з такою жінкою, повинен розуміти: йому доведеться бути не просто коханцем, добувачем і батьком її дітей, але і товаришем по колу її захоплень та їх шанувальником.

Жінка-Водолій вкрай волелюбна, з нею трапляються внесемейные захоплення і романи. Однак це не заважає їй вимагати стовідсоткової відданості і послідовності у вчинках від свого чоловіка, причому вважаючи такі вимоги цілком справедливими.

Хоча потрібно відзначити, що бажання і потребу сходити «на сторону» в більшості випадків виникають саме при спробах чоловіки обмежити її свободу. Якщо ж Водолій-жінка і її партнер домовилися про взаємній довірі і добрій волі й справді діють по цим правилам, то він цілком може розраховувати на її відданість та послідовність.

Не дивлячись на суперечливість, нерідко проявляють нею у відносинах, безліч чоловіків хотіли б досягти цієї жінки. Але слід пам’ятати, що претендувати на серце жінки-Водолія може тільки цікава особистість. Якщо тільки ця дама зрозуміє, що помилилася в обраному нею чоловікові, вона зникне з його життя назавжди, бо подолати її розчарування практично неможливо.

Жінка Водолій буде прагнути до чоловікам, для яких суспільне життя не менш важлива, ніж особиста. Різнобічні зв’язки, широке коло знайомств, професія, пов’язана з комунікаційними повідомленнями, у цього чоловіка будуть сприяти спільності інтересів у родині. Жінка-водолій – волелюбна і вперта. Якщо вона щось вбила собі в голову, то Ви з неї це ніколи не виб’єте. Рішення приймає сама й змінює теж сама. Але при цьому вона життєрадісна, оптимістична, прекрасна мати подруга і дружина.

Жінка-водолій прийде на допомогу за першим покликом і обов’язково допоможе Вам. У сексі їй потрібна ніжність і ласка, скажений ритм не для неї. Ця жінка не страждає підозрілістю і завжди вірить у те, що їй говорять. Вона полюбляє нові знайомства та все незвичайне. Тому, якщо вона вирішить відправитися в подорож або на чергову вечірку, її чоловік має бути поруч, не змушуючи її сидіти вдома. Цій жінці потрібна романтика і турбота: носіть її на руках, даруйте квіти і говорите теплі слова.

Перед тим як Водолій піде під вінець, вона буде багато і довго думати, чи варто їй вирішуватися на крок, що загрожує відібрати у неї свободу — основну життєву цінність. Ці жінки зазвичай збирають максимум інформації про майбутнього супутника життя, намагаючись зрозуміти, чи буде партія вдалою. Вона може бути такою тільки в тому випадку, якщо чоловік не стане робити спроб не тільки підпорядкувати дружину своєю волею, але і в чим-небудь взагалі її обмежувати. Як попереджає гороскоп Водолій-жінка як і раніше буде проводити час в колі, який склався до заміжжя, не відмовиться від життєвих експериментів і досліджень.

Як би не любила жінка сім’ю, вона буде належати їй не в більшій мірі, ніж усім іншим. Вона націлена на виключно чесні та прозорі стосунки з чоловіком, тому можна не побоюватися за її вірність, а якщо дізнається, що чоловік її зрадив, це означає кінець відносин. У той же час вона не стане мучити його ревнощами і підозрілістю, влаштовувати стеження: безпомилково спрацює її внутрішнє чуття.

Жінка Водолій — Господиня

Роль домогосподарки придумана для кого завгодно, але не для Водоліїв. У таких жінок не буває «пунктиків» щодо стерильної чистоти в будинку і щоденного обіду з трьох страв, хоча вона підтримує житло в порядку хоча б тому, що у неї дуже часто бувають гості, перед якими треба тримати марку. А якщо особливо прискіпливі візитери роздивляться де-небудь невеликі «грішки», вони всі готові пробачити цієї дивовижно привабливою, комунікабельною, доброзичливою господині і цікавою жінці.

Жінка Водолій — Мати

Зазвичай Водолії не стають «божевільними мамашками», не дозволяють собі бурхливих емоцій у зв’язку з появою на світ малюка, демонстративних проявів любові. Однак жінка вкладе в дитини чимало сил, вбачаючи в ньому з пелюшок особистість. Водолії-мами ніколи не опікають дітей надмірно, покарання їх теж не надто суворі. Їх найбільше влаштовує роль подруги своїх дітей, допомагає пізнавати цей дивовижний світ.


Залишити відгук