Жінки за Знаком Зодіаку в шлюбі

Хто така ідеальна жінка за знаком Зодіаку? Хороша господиня, турботлива дружина, вірна супутниця, неперевершена коханка, відмінний компаньйон? Напевно, хоча б раз будь-який чоловік замислювався про це. І у кожного з чоловіків є свій список вимог, яким повинна відповідати його ідеальна жінка. Овен, Скорпіон, Діва, Лев, Риби, Водолій, Близнюки, Рак – кожна жінка має свої сильні і слабкі сторони і, вивчивши характеристику по знаку Зодіаку, можна буде сказати, чи підходить вона вам і буде вам цікаво і добре.

Що означає поняття «ідеальна дружина»? Напевно, кожен чоловік включає в нього різний зміст. З одного боку, прагнення до ідеальності – похвально. З іншого – ідеальних людей не буває. Як би там не було, кожен чоловік мріє про свій ідеал жінки, яка б стала його дружиною. Але як дізнатися, яка жінка вам підходять для шлюбу? Для цього можна скористатися астрологією. Дізнавшись знак Зодіаку своєї обраниці, ви легко можете з’ясувати, якою вона буде в шлюбі.

Жінки-Овни можуть стати відмінними супутницями на все життя. Іншими словами, вони можуть зробити з будь-якого чоловіка-невдахи успішної людини. Завдяки своїм амбіціям, жінки-Овни направляють своїх чоловіків в потрібне русло і роблять все, щоб ті домоглися успіху. Вони надають підтримку, дають добрі поради і не схильні до зради. Правда, багато дружини-Овни нерідко можуть вступити в змагання зі своєю другою половинкою за лідерство в сім’ї. Тоді шлюб перетворюється в спорт, в якому рано чи пізно виявляється лише один переможець.

Жінки-Тельці – чудові господині і турботливі дружини. Вони зроблять все, щоб їх чоловік відчував себе добре поруч з ними. Вони облаштують сімейне гніздечко з максимальним комфортом, стануть шеф-кухарями на кухні і пристрасними коханцями в ліжку. Але все це буде лише за однієї умови – якщо чоловік буде їх повністю забезпечувати. Матеріальна сторона сімейного життя для них дуже важлива. Жінки-Тельці практично ніколи не влаштовують сцен ревнощів і не схильні провокувати свого чоловіка на скандали. Спокій, затишок і стабільність – все це вони і чекають від сімейного життя.

Жінки-Близнюки нерідко хочуть все і відразу, так що якщо їм попадеться в чоловіки чоловік відбувся у життя, то цілком можливо, що їх любов швидко охолоне. Їм слід навчитися терпінню і витримці. Незважаючи на це, жінки-Близнюки – це добрі і гостинні господині, але такими вони бувають лише під настрій. Облаштування будинку для них не головне. Вони більше цінують почуття, красу і матеріальну стабільність.

Жінки-Раки – ідеальні жінки для тих чоловіків, які хочуть забезпечити свій тил. Вони і привітні господині, дбайливі матері, і уважні дружини, і пристрасні коханки. Жінка-Рак докладе всі зусилля, щоб її чоловік ні на хвилину не пошкодував про те, що одружився на ній. Єдине, що може в них бентежити – це їх почуття власництва. Жінки-Раки дуже ревниві і ніколи не змиряться навіть з легким фліртом свого чоловіка на стороні.

Жінки-Леви – це пристрасні жінки, що вимагають підвищеної уваги до своєї персони. Вони люблять дорогі подарунки, похвалу і фінансову стабільність. Якщо все це у неї є в шлюбі, то вони стають хорошими господинями і вірними супутницями життя. Жінки-Леви у шлюбі можуть бути відмінними однодумницями для свого чоловіка. Вони зможуть надати підтримку в потрібний момент і дати слушну пораду.

Жінки-Діви – дуже практичні і раціональні. Вони економні, акуратні і відповідальні. У чоловіка може скластися враження, що дружину-Діву найбільше турбує затишок і чистота в хаті, ніж він сам. Але це не так. Просто жінки-Діви намагаються максимально забезпечити своїй родині комфорт і створити гарну атмосферу в домі. У побуті з такою дружиною доведеться несолодко: вона обов’язково буде психувати з приводу розкиданих шкарпеток і відкритого тюбика зубної пасти у ванній кімнаті. Зате кожен день буде порядок в будинку, а вечорами – смачний вечерю.

Жінки-Терези цінують в сім’ї фінансову стабільність. Крім того, вони налаштовані на те, щоб їх гідності завжди звеличувалися чоловіками. Вони дуже ревниві, хоча іноді самі провокують ревнощі у партнера. Нерідко для них домашній затишок і комфорт стоїть на першому місці, а стосунки і почуття залишаються позаду. Як і всі жінки, жінки-Терези люблять увагу і дорогі подарунки.

Жінки-Скорпіони створять затишок і стануть вірними супутницями на все життя. Але при одній умові: якщо їх чоловік також активно, як і вони, буде проявляти себе в шлюбі. Жінка-Скорпіон готова проявляти свої почуття, нерідко буває ревнива і завжди намагається чимось приємно здивувати чоловіка. Не терпить одноманітною сімейного життя і битовухи.

Жінки-Стрільці в шлюбі не здатні проявляти себе як романтичні натури. Для них саме головне в сім’ї – це взаємна підтримка і розуміння. Вони зроблять все, щоб їх чоловік не відчував себе самотнім і пригніченим. Щоб не трапилося, вони завжди стануть на захист інтересів свого чоловіка. Натомість дружини-Стрільці вимагають не обмежувати їх свободу і не проявляти ревнощі.

Жінки-Козероги – вірні і господарські дружини. Не виносять критики, але самі бувають не проти вказати своєму чоловікові на його помилки. Створення домашнього затишку часто вони сприймають як головний доказ своєї вірності й любові. Цілком можуть спровокувати сімейні скандали і конфлікти. Жінкам-Козерогам варто бути більш стриманими і терплячими.

Жінки-Водолії цінують в сім’ї фінансову стабільність і яскраві почуття. Якщо всього цього їм не вистачає в шлюбі, то вони швидко в’януть, як осінній квітка. Вони абсолютно не ревниві, і самі не виносять нападів ревнощів з боку свого чоловіка. Цінують свободу у відносинах, легкість і різноманітність. Жінки-Водолії цілком можуть стати надійними однодумницями у справі свого чоловіка, надати підтримку і підтримати в скрутну хвилину.

Жінки-Риби – спокійні і віддані дружини. Їх головні переваги полягають у тому. Що вони готові повністю віддати себе любові і сім’ї. Це турботливі й уважні жінки, які зроблять все для зміцнення відносин. Однак якщо чоловік не буде цінувати те, що жінки-Риби вони роблять для сім’ї, то це може вилитися в страшну депресію.


Залишити відгук