Сумісність Жінка Ваги Чоловік Діва в Любові

Між чоловіком Дівою і жінкою Ваги цілком імовірний вдалий союз. На користь тривалих відносин є цілий арсенал позитивних якостей, таких як схоже сприйняття життя, однакова позиція стосовно шлюбу, побуту, дітей. На першому місці в обох варто духовна сумісність, проникливість душ, незримий зв’язок. Пройшовши шлях випробувань і перешкод, притирань і пристосування до партнера, вони здатні прожити разом щасливе і довге життя.

Чоловік-Діва в міру активний, спрямований людина. Його цілком влаштовує середній достаток, він не тягнеться за розкішшю, не стане «орати» заради забезпеченого майбутнього. У цьому їх погляди схожі, жінка-Терези, не лінива, але трудягою теж не назвеш. Ваги з радістю задовольнятися середнім бюджетом. Обом куди цікавіше розвиватися в інтелектуальному плані, пізнавати незвідане, занурюватися в наукову діяльність, бути першовідкривачами в області мистецтва, творчості, науки чи літератури.

Правда в плані фінансів у них є відмінності. Чоловік-Діва схильний хоч до грошових накопичень, жінка ж, не замислюючись про завтрашній день, буде витрачати виключно на себе, або сім’ю, всю наявну суму. В цьому союзі роль керівника фінансовими засобами доведеться взяти на себе чоловікові-Діві. Діва більш розумний, не імпульсивний, зуміє розподілити, розпланувати бюджет. Хоч Діві і не властиво брати на себе відповідальність, але в даному випадку це необхідно.

Чоловік-Діва домосід і самітник, не любить пишних урочистостей, гучних вечірок. Йому по душі тихий сімейний вечір, книжка і теплий плед. Жінка Терези не зможе довго утримуватися на одному місці, їй необхідна аудиторія, шлейф фаворитів і шанувальників. Вона повинна чути про себе, отримувати компліменти і викликати захоплення не одного чоловіка, а як можна більше. Чоловікові Діві буде важко стримувати емоції, адже він ревнивий, вразливий, підозрілий. Вимоги уваги, закиди в надмірній любові до суспільства, від чоловіка Діви, то і справа будуть розпалювати вогнище сварок і розбіжностей.

Бажання пари створити міцну і дружну сім’ю, цілком ймовірно посуне їх на взаємні поступки, лояльність до партнера. Зрозумівши, що їх покликання бути сім’єю, ростити дітей, жити в радості, спокою та поваги один до одного, вони отримають в нагороду щасливе умиротворення в сімейному житті.

По сумісності жінки-Ваг і Діви-чоловіки — у цієї пари не дуже хороша сумісність і найчастіше їх об’єднує різниця в характерах та здібності: у одного є те, чого не вистачає другого. Вони доповнюють один одного і вчаться один у одного.

Жінка-Терези занадто незалежна, її почуття дуже суперечливі, і з часом вона нерідко починає перейматися сімейними узами з передбачуваним і надто раціональним чоловіком-Дівою. З іншого боку, розлучення для жінки-Ваг — дуже серйозний крок, на який вона, в силу свого характеру, може так ніколи і не зважитися. З-за цього бувають ситуації, коли шлюб Діви і Терезів існує лише в силу інерції і звички.

Щоб цього не сталося, чоловікові-Діві і жінці-Терезам необхідно вносити у своє сімейне життя побільше елементів різноманітності. Чоловік-Діва повинен пам’ятати про те, що для тонкої натури жінки-Ваг, його надійності і вірності мало. Вона, як прекрасна квітка, чекає його захоплення і прояви почуттів, інакше її любов ризикує зів’янути.

Пара жінка-Терези і чоловік-Діва рідко з’являються в компаніях, взагалі на будь-яких заходах, разом. Удвох вони воліють бути тільки наодинці, а основну частину часу проводять по окремості. Жінка-Терези любить товариство, а чоловік-Діва соромиться малознайомих людей і вважає за краще проводити час вдома, займаючись домашніми справами. В ідеальній парі Ваги ведуть себе так, що чоловік-Діва не відчуває ревнощів і з радістю відпускає свою дружину в гості.

Пара жінка-Терези і чоловік-Діва буває дуже міцною, тільки якщо обидва партнери не соромляться вчитися один у одного. Жінка-Терези мріє стати такою ж логічною як чоловік-Діва і перестати коливатися, все зважувати і бути схильною почуттів. А чоловік-Діви не проти навчитися жити комфортно і отримувати від життя задоволення. В ідеальній парі Ваги і Діва сумісності — вони прислухаються один до одного в цих питаннях, а з часом і самі виробляють у себе бажані риси. Чоловік-Діва дає своїй партнерці розумні поради і допомагає неупереджено оцінити інформацію, а жінка-Терези розважає дружина, не дозволяє йому хвилюватися через дрібниці, і додає різноманітність і вишуканість в його нудний і холодний побут.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Діви виникає з-за того, що чоловік-Діва дуже любить критикувати і підколювати. Він постійно робить зауваження, причому навіть у зовсім не «чоловічих» сферах – про те, як жінка веде господарство, про її одяг, косметику та інше. Жінка-Терези делікатна і завжди намагається знайти компроміс. Обидва буде намагатися враховувати все, що говорить їй чоловік-Діва, але марно. Діва все одно знайде за що покритикувати і з якого приводу зробити зауваження. Тому, живучи з чоловіком-Дівою, жінці-Терезам доведеться нескінченний шлях самовдосконалення, але і в підсумку тільки можна придбати тільки зіпсовані нерви.

Ще одна проблема, з якою стикається дана пара – це гроші. У чоловіка-Діви частенько викликає заздрість і неприйняття те, з якою легкістю жінка-Терези може заробляти гроші. Для чоловіка-Діви заробляти гроші – це значить працювати так, щоб піт йшов градом. А жінка-Терези заробляє гроші так само красиво, як і відпочиває.

Також труднощі, а то і розрив відносин у цій парі відбувається не тільки з-за критики чоловіки-Діви, і як наслідок цього сильних конфліктів, але і з-за сильного егоїзму обох. У цьому шлюбному союзі, кожен з партнерів тягне ковдру лише на свою сторону, думає тільки про себе і своїх інтересах.

За гороскопів сумісності Ваг і Діви, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Терезам треба зрозуміти, що її чоловік критикує і робить уїдливі коментарі не тому, що йому щось не подобається, а тому, що це його природна манера поведінки. Коли жінка-Терези перестане звертати увагу на критику, пропускати її повз вуха (а її характер дозволяє їй зробити це легко), то конфлікт буде вичерпано. Чоловік-Діва критикує, жінка-Терези не помічає критику – і всі задоволені і щасливі.

Щоб вирішити проблему заробляння грошей, то ідеальним варіантом буде, якщо жінка-Терези стане домогосподаркою. Чоловік-Діва ніколи не попрекнет в дармоїдство, йому сподобається піклуватися про кого-то. Якщо ж жінка-Терези не може з якоїсь причини сидіти вдома, то їй необхідно частіше говорити своєму чоловікові про те, що вона жінка, і їй начальство йде на поступки і платить трохи більше. Не варто доводити чоловікові-Діві, що робота жінки-Терези так само важлива і серйозна, як у нього. Чоловік-Діва вважав, і завжди буде вважати, що по-справжньому вміє працювати тільки одна людина – він сам.


Залишити відгук