Сумісність Жінка Ваги Чоловік Тілець в Любові

Упертюх чоловік-Телець неодмінно зацікавиться жінкою — Терезами. Не проста пара, настільки різна за поглядами на життя, і на уявлення про стосунки між чоловіком і жінкою. Чоловік-Телець активний, господар життя, з непохитною волею, впевненістю у своїй незаперечній правоті.

Жінка — Терези добра душа, приємної зовнішності. Вона товариська, цікава, вміє нехай напустити на себе важливість, трохи пограти на публіку. В ній присутня тяга до спонтанних і неадекватним рішенням, непередбачуваність «шалений» дівчата Ваги лякає. Чоловік-Телець у висловлюваннях чесний, говорить що думає, незважаючи на тактовність. Дії і думки Тельця, жінки — Терези зрозумілі, вона все чітко прораховує.

Делікатна жінка-Терези, перед глобальним вирішенням проблем чи змінами, наприклад, заміжжям, винищить всіх нестримним красномовством, обговорення питання для неї деколи важливіше, ніж кінцевий результат. Чоловік-Телець вдумливий, не виносить на суд оточуючих свої думки, сумніви, намагається самостійно дозволити.

Відповідальний Телець не завжди бачить в своїй обраниці Ваги практичну і розсудливу жінку. Емоційну дівчину бентежить холоднокровність Тільця. В інтимній сфері, вони досягають обопільної насолоди. Не рідкість, коли розвиток відносин починається після бурхливої ночі.

Жінка-Терези схильна коливатися, довго шукати вихід, часом заходячи просто в глухий кут. Від безвиході і власної невпевненості часом панікує. Якщо в житті жінки-Терези з’являється чоловік-Телець, їй пощастило, твердий і розумний партнер готовий поставити «крапку» над рішенням її проблем. Взагалі сумісність чоловіка — Тельця і жінки — Ваг досить висока. Незважаючи на деякі розбіжності, вони рідко доводять відношення до розриву і уникають бурхливих з’ясувань відносин.

За «товстою шкірою» Тільця прихована сприйнятлива і вразлива натура. У періоди зневіри і песимізму, падає духом. Промениста красуня, жінка — Терези легко може вивести з апатії, лише ласкавим словом і теплим поглядом. Їй вдається швидко повернути загубленный оптимізм Тельцю.

Чоловік-Телець не з тих, хто визнають чужі перемоги і досягнення, а жінці необхідна підтвердження словами улюбленого, яка вона розумна, спритна, їй хочеться викликати у чоловіка гордість і повагу до неї. На жаль, доведеться жінці — Ваги з цим змириться, він скупий на добрі слова на її адресу.

Чільна роль чоловіка-Тельця, ніколи не перейде в руки жінки-Ваг. Мудрість і розуміння допоможуть їй, непомітно для нього коригувати життєвий шлях згідно з її уявленнями. Пара цілком може опинитися в числі щасливих спілок, завдяки сумісності цих знаків у шлюбі. Стримавши свою вимогливість до партнера, вони проживуть довге сімейне життя.

По сумісності жінки-Ваг і Тельця-чоловіки – ця пара нагадує несхожих один на одного дітей-двійнят: такі різні, але такі рідні і невловимо схожі. Їх союз можна назвати об’єднанням двох справжніх естетів і гурманів. Любов до комфорту і задоволень зближує чоловіка-Тельця і чуттєву жінку-Ваги, у спільному житті проявляючись буквально у всьому — від їх загальної любові смачно поїсти до бажання володіти гарними речами і вміння доставляти один одному задоволення в ліжку. Все це сприяє створенню міцних і довготривалих, гармонійних відносин, адже так приємно, коли з близькою людиною пов’язує не тільки вирішення нагальних проблем, але і вміння отримувати від життя радість навіть у дрібницях.

Ваги-Телець являють собою одну з найміцніших пар, особливо якщо любов до них прийшла не в ранній юності. В ідеальній парі жінки-Ваг і чоловіка-Тельця немає місця скандалів і сварок. Обидва партнера отримали те, чого хотіли. Чоловік-Телець — спокійне і комфортне життя поруч з красивою жінкою, а жінка-Терези – надійного захисника і опору, ту «кам’яну стіну», за якою її повітряним замках не страшні життєві бурі.

Як правило, Ваги дуже цінує працьовитого чоловіка-Тельця. Їй потрібна комфортна життя, дорогі речі і вишукані прикраси. На все це потрібні гроші. А чоловік-Телець, як ніхто інший може їй все це забезпечити. Причому, в процесі заробляння грошей, він ще й ремонт у квартирі зробить, і горох в городі посадить.

В парі Ваги-Телець сумісності – вони обидва не люблять бурхливого з’ясування відносин, скандалів і сварок. Жінка-Терези вміло згладжує напружені відносини, вміє вести себе тактовно і створює заспокійливу обстановку в будинку. Для цього у неї є всі необхідні жіночі якості: хороший смак, дипломатичність, вміння поступатися.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Терези-Тілець в тому, що у них різні погляди на схожі речі. Жінка-Терези живе в світі ідей, а чоловік-Телець – у світі форм. Їм складно зрозуміти один одного, так як жінка-Терези цінує нематеріальні естетичні задоволення, а чоловік-Телець – те, що можна помацати руками. Простіше кажучи, Телець — це скульптор, а Ваги — поет. Тому, дуже часто чоловік-Телець, повітряної жінці-Терезам, здається нудним і занадто заземленим.

Друга проблема, з якою стикаються представники цих двох знаків – погана сексуальна сумісність. Чоловік-Телець дуже любить секс, адже цей знак Зодіаку відноситься до стихії Землі, пов’язаної з родючістю і всієї тілесної стороною життя. Але його мало цікавить романтична сторона сексуальних відносин. А жінка-Терези, навпаки, хоче, щоб все було «як у кіно». Їй потрібна прелюдія, флірт, романтична обстановка, причому сексуальний апетит у неї слабший, ніж у чоловіка-Тельця. Тому в сексі чоловік-Телець здається їй, занадто нудним і «фізіологічним».

За гороскопів сумісності Ваг і Тельця, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Терезам необхідно визнати свого чоловіка як рівного інтелектуального партнера, але, при цьому не чекати, що він буде дивитися на світ так само, як і ви. З-за того, що у цієї пари різний світогляд, в молодому віці виникають тертя, і тільки з віком, у Терезів і Тільця складаються міцні відносини. Це обумовлено тим, що жінка-Терези, набравшись мудрості, починає шукати інтелектуальних співрозмовників серед подруг, а не призначає на цю роль чоловіка.

Проживши якийсь час з чоловіком-Тельцем, жінка-Терези починає розуміти, що будь-яка ідея заслуговує того, щоб прийняти форму. А втілює ідеї у форму саме чоловік-Телець. І як тільки жінка-Терези «доходить» до цього, у неї зникає інтелектуальний снобізм стосовно чоловіка і починає новий медовий місяць. Через деякий час, у неї виходить побачити в чоловікові-Тільце рівного інтелектуального партнера, хоча і не схожого на неї саму. З цього часу вона починає захоплюватися і поважати чоловіка-Тельця як сильної людини, здатного забезпечити свою сім’ю.

Щоб налагодити сексуальні відносини, жінці-Терезам теж доведеться постаратися. Треба пояснити і наочно продемонструвати, що палітра почуттів стане багатшою, якщо сексу буде передувати романтичний настрій, обстановка і відповідна прелюдія. Але, крім того, жінці-Терезам варто навчитися забувати про зовнішню естетику і віддаватися на волю інстинктів.


Залишити відгук