Сумісність Жінка Ваги Чоловік Скорпіон в Любові

Чоловік Скорпіон і жінка Ваги по праву можуть вважатися однією з найбільш дивних, і в теж час дуже вдалих спілок. Саме їх відмінності і є основою для початку любовних відносин. Незважаючи на суперечливість поглядів, як на життя, так і на побут, кожен з партнерів прагне, тим не менш, до свого обранця, щоб вивчити його, як невідому книгу. Чоловік Скорпіон може стати «вчителем» в житті жінки Ваги.

Чоловік Скорпіон ерудит, дотепник, його мова може захлеснути і захопити. Правильні манери, вихованість, чоловіча постава і сила так і віють від нього. Він волею-неволею вселяє довіру, твердість, незалежність. Часто ці чоловіки досить заможні та впливові люди. Для оточуючих вони можуть бути авторитетом, людиною, на якого варто рівнятися.

Жінка Ваги навпаки трохи невпевнена, слабка і тендітна жінка. Зустрівши на життєвому шляху Скорпіона піде за ним не роздумуючи. Їй імпонує його мужність, значна сила характеру, богатирський типаж. Обом властиво грати на людях, демонструвати свою персону, у них схожі біоритми життя. Чоловік Скорпіон може бути дуже небезпечний в гніві, і в люті. Проте така поведінка може стати рідкістю з жінкою Ваги. Вона вміє обходити теми, що викликають негатив Скорпіона.

Жінка Ваги вражаюче розумна, прониклива, це м’яка натура. Їй притаманна відданість одній людині на все життя. Вона часто однолюбка. Ця пара знайде багато цікавого для себе у відносинах. Обидва люблять розмовляти наодинці, говорити, мріяти, щось придумувати разом. Ідеально для них буде, якщо вони вирішать створити спільну справу, проявивши всю свою творчу та ділову жилку. Чоловікові Скорпіону необхідно контролювати свої емоційні сплески гніву, приборкати запал.

Вразлива жінка Ваги приймає всі слова близько до серця, внаслідок чого схильна нервовим захворюванням. Створивши сім’ю, пара набере обертів у розвитку та процвітанні у фінансовому плані. Такі пари успішні в бізнесі. Домашня обстановка і побут ляже на плечі тендітної жінки Ваги. У її будинку завжди затишно, ситно, комфортно. Вона чудова мати, любляча дружина. Ваги цілком може довгий час бути домогосподаркою, однак, спробувавши себе в бізнесі, досягне успіху. Астрологічна сумісність партнерів каже, що спільне дружне існування можливе при стриманості чоловіка Скорпіона. Від його вибору та життєвого орієнтира на користь сім’ї і залежить щастя пари.

По сумісності жінки-Ваг і Скорпіона-чоловіки – цей союз нагадує битву льоду і полум’я. Витончена, світська жінка-Терези неймовірна, бажана для темпераментного, сильного і чуттєвого чоловіка-Скорпіона. В парі Ваги-Скорпіон постійно вирує загострення пристрастей. І жінка-Терези і чоловік-Скорпіон вміють контролювати себе, обидва – успішні маніпулятори, а взаємне тяжіння перетворює їх боротьбу в вишукане еротичне дійство.

Ідеальна пара жінки-Ваг і чоловіка-Скорпіона притягує до себе погляди і заворожує. Ніжна і витончена жінка-Терези дуже вигідно виглядає поряд з сильним і мужнім чоловіком-Скорпіоном. Перебуваючи разом, вони тільки підкреслюють достоїнства один одного і ніякі суперники і суперниці навіть не подумають розбивати цю пару.

Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон живуть цікаво, хоча не можна сказати, що легко. Чоловік-Скорпіон здатний захистити свою половинку від усіх життєвих тривог і проблем. Причому, він помічає не тільки матеріальні або фізичні складнощі, але і ті, які перебувають у сфері почуттів і можуть доставити жінці-Терезам дискомфорт. А Терези, в свою чергу, виводять чоловіка-Скорпіона з стану самоїдства. Така взаємна підтримка в Терезах-Скорпіоні сумісності не заважає грати один з одним, як кішка з мишкою, причому в ролі кішки і в ролі мишки вони виступають по черзі.

Союз жінки-Терези і чоловіка-Скорпіона може виявитися досить складним і для чоловіка-Скорпіона, і для жінок-Терезів. З одного боку, у них гарна сексуальна сумісність, з іншого ж — тонко відчуває жінці-Ваги буває дуже непросто ужитися з різким, часом навіть буйним чоловіком-Скорпіоном. Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Скорпіона в тому, що труднощі в цій парі виникають із-за різної емоційності партнерів.

Чоловік-Скорпіон живе у світі емоцій. Він прекрасно відчуває і розуміє мотиви людських вчинків. Його цікавить практична психологія і глибокий внутрішній світ навколишніх його людей. А жінка-Терези спокійна, холодна, не приймає близько до серця різні життєві негаразди. У зв’язку з цим, чоловікові-Скорпіону така партнерка здається занадто сухою, холодною і байдужої.

Також у жінки-Терези і чоловіка-Скорпіона зовсім різне ставлення до сексу. В цьому плані чоловік-Скорпіон також вважає жінку-Ваги холодною. Для нього характерно те, що для жінки-Терези неприйнятно: сильні пристрасті, ревнощі і навіть садизм.

Чоловік-Скорпіон, з його їдким гумором, ревнощами і неконтрольованими спалахами гніву, може змушувати чуйну жінку-Ваги страждати, і нерідко це виявляється причиною їх розставання. Якщо чоловік-Скорпіон має намір зберегти їх відносини, йому необхідно навчитися згладжувати свій емоційний характер. У цьому випадку на перший план вийдуть його численні переваги — відповідальність, рішучість, чесність, — зробивши його в очах жінки-Ваг практично ідеальним чоловіком.

Чоловік-Скорпіон звик виховувати знаходяться поруч людей. І до жінці-Терезам у нього безліч претензій (до речі, сказати справедливих). Частенько жінка-Терези запрошується на «збори» без оголошення порядку денного, де при чашці кави влаштовується «шмагання з промиванням мізків», коли бідним Терезам доводиться вислуховувати перерахування їх помилок від самих пелюшок і до останнього дня. Так, на цих «освітніх» вечорах проводяться досить довгі і тривалі розмови «по душах», від яких Ваги ще довго не можуть оговтатися, прийти в себе.

Чоловік-Скорпіон, тип складний, все життя не знімає маски. В глибині душі він містить «марсіанський» вогонь, силу волі і енергію, перемішану з усіма «плутоновскими» властивостями і якостями. Тут зі сторони жінки-Терези потрібна велика пильність і обережність, бо з займистими почуттями Скорпіона жарти погані. У цьому сімейному союзі, все може складатися добре, якщо жінка-Терези вчасно зрозуміє, що вона в змозі впоратися з цим чоловіком. З чоловіком-Скорпіоном можна буде ужитися, якщо застосовувати його ж «зброя» — хитрість і лукавство.

За гороскопів сумісності Ваг і Скорпіона в емоційній сфері, жінці-Терезам необхідно навчитися витягувати чоловіка-Скорпіона з депресії, при цьому обов’язково його треба вислухати і проявити розуміння. З плином часу, чоловік-Скорпіон навчиться цінувати в своїй партнерці це якість – допомагати йому долати внутрішні проблеми.

Що стосується сексуальних відносин, то, ні в якому разі не можна прикидатися більш пристрасною, ніж є насправді. По–перше, чоловік-Скорпіон дуже інтуїтивний і миттєво розпізнає «гру», до того ж насильство над власним темпераментом не дуже добре позначиться на здоров’ї. Щоб налагодити цю сферу відносин, необхідно давати чоловікові-Скорпіону книги з психології (цю науку він дуже поважає), де розписується різниця в темпераментах жінки-Терези і чоловіка-Скорпіона. Треба донести до свого партнера, що гідність цієї жінки в скромності і стриманості, то він значно легше перенесе брак пристрасті. Але, ні в якому разі не маніпулюйте сексом і не відлучайте від тіла» за проступки в інших сферах життя. Чоловік-Скорпіон сприйме це дуже болісно.


Залишити відгук