Сумісність Жінка Ваги Чоловік Стрілець в Любові

Про парі чоловік – Стрілець і жінка – Терези можна сказати, що це «люди з одного тіста», вони схожі характерними рисами, обидва володіють креативним мисленням, нестандартним підходом до життєвим рішенням. Серед безлічі людей їх погляди неодмінно зустрінуться, і спалахне високе почуття любові. Бурю їх внутрішніх емоцій важко передати слова, їх любов схожа на романтичну історію зі щасливим фіналом у рагсі.

Чоловік – Стрілець схильний до різкої зміни настрою, непередбачувана його реакція на одні й ті ж речі. Вгадати його неможливо, відчути та зрозуміти більш реально. Легко ставляться до змін, іноді підштовхуючи події для нових життєвих витків. Стрілець і Терези, натури волелюбні, тому на цьому ґрунті обмеження волі партнера не буде. До питання шлюбу підходять з ясною головою, з усією притаманною обом відповідальністю, готовністю розпочати сімейне життя з міцної любові і поваги до обранця.

Жінка – Терези віддана, по-дитячому наївна, довірлива жінка. Її коливання, зважування всіх «за» і «проти» перед прийняттям особливо важливих рішень, трохи дратують Стрільця. Чоловік – Стрілець підкорить жінку – Ваг силою, твердістю духу і, так не хватає їй, упевненістю, рішучістю. У ньому розвинена допитливість, потяг до точних наук, вміє тверезо мислити, вправно обходити «гострі кути у відносинах. Не відданий до одного місця, за життя не раз змінить місце проживання, місце роботи, рід захоплень.

Виключенням є супутниця життя. Можливо, в ньому виявиться полігамність, але на розлучення не вирішиться. Суть чоловіка – Стрільця невловима, він хвацько змінює позиції, у нього постійно переважають то одні риси характеру, то інші. Для збереження відносин жінці — Терезам слід завжди бути привабливою, трохи недоступною, нерозгаданою, незбагненною до кінця. В її арсеналі за обезоруживанию Стрільця є головна перевага: вона чудово готує, уміє подавати і правильно урізноманітнити кулінарні шедеври. Стрілець рідкісний гурман, любитель смачно поїсти.

Чоловік – Стрілець, повинен бути акуратніше зі своїми амбіціями, так як це може дико зачіпати жінку — Ваги і конфлікт в такому випадку неминучий. Парі варто більше приділяти уваги своєму супутнику, не вимагати, не тиснути на недоліки і залишити причіпки, давати розкриватися особистості і волі в повній мірі. Шлюб по праву можна назвати щасливим, їм судилося пройти чимало випробувань, але й моря любові і насолоди теж вистачить з лишком.

По сумісності жінки-Ваг і Стрільця-чоловіки — вони утворюють чудову пару. Їх відносини наповнені гармонією, порозумінням і любов’ю один до одного. Чоловік-Стрілець самий ідеальний партнер для жінки-Ваг з усього Знака Зодіаку. Те ж саме можна сказати і про жінку-Вагах для чоловіка-Стрільця. Разом вони можуть досягти приголомшливих результатів і підкорити не одну вершину.

Емоційність жінок-Терезів і темперамент чоловіка-Стрільця дають цій парі чудову сумісність в сексуальних відносинах. В інших сферах життя партнери, як правило, теж добре знаходять спільну мову: мінлива жінка-Терези, як ніхто, здатна зрозуміти непостійного чоловіка-Стрільця, він же в свою чергу не тисне на неї, чому жінка-Терези дуже вдячна. Пара Ваги-Стрілець чудово розуміють один одного, вміють поступатися і знаходити компроміси, особливо яскраво це виражається в зрілих парах.

Жінка-Терези і чоловік-Стрілець складають ідеальну пару у всіх відносинах. Навколишні відразу відзначають у них життєрадісний настрій і щасливий погляд. Від них буквально віє гармонією і оптимізмом. Чоловік-Стрілець і жінка-Терези – дуже красива пара, в якій панує повне взаєморозуміння. Вони обидва люблять ходити в походи з рюкзами, і відвідувати дорогі курорти.

Жінка-Ваги набуває в цьому союзі впевненість у щасливому майбутньому. Причому, в цьому союзі вона розуміє щастя як щось більше, ніж розуміла його до зустрічі з чоловіком-Стрільцем. Якщо між цими партнерами існує справжня щира любов, то ніякі життєві труднощі їм не страшні.

В парі Ваги-Стрілець сумісності немає «домашніх війн» навіть локального характеру, бо партнери розуміють один одного з півслова, а на дрібні грішки не звертають ані найменшої уваги. Крім того, немає такого чоловіка-Стрільця, якого жінка-Терези не змогла б зачарувати і ощасливити. Вони разом задумують і загальні плани, і програму соціального підйому, свого майбутнього. А в тому, як вони здійснюються в життя, чималу роль грають дипломатичні здібності, такт і ввічливість Ваг, її здатність згладжувати гострі кути, ідеалістичні побудови і мрії свого чоловіка-Стрільця ставити на реалістичні рейки.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Терези-Стрілець, з якою може зіткнутися ця пара — це невиправдання чоловіком-Стрільцем очікувань жінки-Ваг. Чоловік-Стрілець щасливчик і йому часто щастить у житті. Але він ніколи не буде докладати зусиль, щоб домогтися бажаного, якщо виникли якісь труднощі. Згодом, жінка-Терези розуміє, що чоловік-Стрілець пливе за течією і легко відмовляється від своїх задумів, як тільки остигне, зустріне перешкода чи знайде нове захоплення.

Ще одна складність може полягати в тому, що між щирою симпатією або навіть любов’ю і питаннями престижу жінка-Терези вибере престиж, в той час, як для Стрільця важливі природні, а не схвалені громадською системою цінностей відносини і почуття. Для Терезів дуже важливо громадську думку і схвалення.

За гороскопів сумісності Ваг і Стрільця, якщо жінка-Терези хоче щоб у сім’ї була гармонія і чоловік-Стрілець досягав високих результатів у кар’єрі, то їй треба йому в цьому допомогти. Чоловік-Стрілець байдужіє до справи, як тільки з’являються які-небудь труднощі. Ось у цей момент жінці-Терезам і варто взяти лідерство в свої руки. Вона досить сильна, незважаючи на зовнішню м’якість і цілком здатна керувати. М’яко і ненав’язливо направляючи чоловіка-Стрільця в потрібну сторону, ви допоможете йому досягти великих результатів у кар’єрі.

Але часто, і жінка-Терези і чоловік-Стрілець воліють менше досягнень і більше комфорту. Тому, жінка-Терези може забути про своє розчарування і відмовляється від занадто високих домагань. Чоловік-Стрілець щасливий і цілком може забезпечити своїй сім’ї безбідне існування. Ну а щоб примирити різні системи цінностей: свою і чоловіка-Стрільця – жінці-Терезам доведеться шукати компроміс. Але тільки не переробляйте і не переучивайте свого партнера. Шукати відповідне рішення для обох доведеться в кожному конкретному випадку.


Залишити відгук