Сумісність Жінка Ваги Чоловік Риби в Любові

Зустріч чоловіки Риби і жінки Ваги можна вважати доленосною, тому що така миттєва магія почуттів не виникає випадково. Відносини їх не прості, далекі від класичних і звичних для людей. Любов може наздогнати зненацька, коли її зовсім не чекаєш, це саме про цю парочку.

Їхні взаємини можуть слугувати фоном для спільного вивчення, яких наукових питань, пошуку ідеалу або досконалості в чому б то не було. Це може бути і уфологія, і танці, література і живопис, або бізнес і творчість. Де завгодно, але вони кинуться за пошуком досконалості і визнання. Чоловік Риба шукає супутницю щирість, простоту, ясність, надійність. Жінка Ваги шукає впевненого, відповідального чоловіка.

Чоловік Риба часто пропадає в своїх мріях, уявляючи себе сильним, сміливим, відважним воїном. На ділі ж це так і залишається в думках і фантазіях, тому що він не звик піддавати себе небезпеки або простим авантюр. Чоловік Риба просто знаходить спільну мову з будь-якою жінкою, тому у нього їх багато навіть просто в друзях. Шлюб він набуває, як правило, у зрілому віці, не поспіхом, а довго обдумуючи цей крок. Жінка Ваги господарська, жіночна, вірна натура. Володіє силою переконання, навіювання, тому питання про весілля не буде довго відкладатися. В житті жінка Ваги схильна вічним коливань. Однак, впоравшись з власними емоціями, навчиться швидше і впевненіше робити рішучі кроки.

Ваги завжди прагнуть до порядку в усьому, в будинку, у відносинах, в роботі. Їй це надає впевненість, ясність, гармонію в собі. Сімейне життя чоловіка Риби і жінки Ваги буде послідовна, размерена, всі зміни, великі покупки, і подібне буде довго зважується і обмірковується. Чоловік Риба у цьому шлюбі захищений від неприємних несподіванок і сюрпризів. Чоловік Риба схильний до пасивного праці, фізична робота його швидко стомлює, вимотує. Він натура ніжна, потребує опіки і уваги. Обов’язки по дому, побуті покласти на нього так само не вийде. Проблеми можуть виникнути тільки з-за грошей і фінансових труднощів. Ваги, вимагаючи від чоловіка Риби матеріального забезпечення, не буде знаходити підтримки.

У підсумку можлива тупикова ситуація. У відносини між ними потрібно внести ясність і розділити обов’язки чітко, виконуючи їх бездоганно. Чоловікові Рибі слід бути відповідальніше, активніше мислити і діяти в інтересах сім’ї. Жінці Терезам нагороджувати похвалами і ласками свого коханого. Кращим виходом стане обопільний, цікавий для обох бізнес проект, так як сімейне комерційне підприємство зможе розкрити в кожному величезні професійні потенціали, підвищити самооцінку і стати стимулом для руху вперед. Пройти по життю просто і бути щасливим, вдається одиницям, тому парі доведеться докласти максимум зусиль для набуття спокою і стабільності в сім’ї.

По сумісності жінки-Ваг і Риби-чоловіки — відносини в цій парі можуть скластися непогано. Обох партнерів об’єднує любов до прекрасного. Жінка-Терези в цьому союзі отримує від чоловіка-Риби так багато теплоти і ніжності, ласкавих слів і уваги, як, мабуть, ні від кого іншого з усіх знаків Зодіаку. А чоловік-Риби в союзі з жінкою-Ваги набуває тиху, затишну гавань.

Сварки в парі Ваги Риби починаються з-за грошей. Чоловік-Риби зазвичай не вміє заробляти гроші. Виняток становлять лише ті, які знайшли своє покликання. А жінка-Терези звикла жити з комфортом, і не готова обмежуватися малим. У стабільній обстановці вона сама вміє непогано заробляти. Але, якщо сталася криза — вона безпорадна. І, крім цього, ще й чоловік-Риби не може виявитися їй підтримку. Тому часто пари жінка-Терези і чоловік-Риби розпадаються в період фінансових криз.

В парі жінка-Терези і чоловік-Риби завжди лідером виступає жінка-Терези. Це спокійна, доброзичлива пара. На їх обличчях завжди спокійна, мила усмішка. Жінка-Терези і чоловік-Риби ніколи не конфліктують і не сваряться з оточуючими людьми. Крім того, вони не дають приводу пустити про себе різні чутки. Найчастіше, обидва або хоча б один з партнерів – творча особистість. Обидва небайдужі до мистецтва, до творчості і всього прекрасного (хоча їх смаки можуть розходяться).

В ідеальній парі Ваги Риби сумісності практично не буває скандалів. За нетривалий час спільного проживання вони виробляють спільну мову, свою манеру спілкування один з одним, свої, тільки їм зрозумілі жарти та натяки. Сексуальна сумісність у пари жінка-Терези і чоловік-Риби – хороша. Правда, іноді Терезам хочеться від свого коханого більше вогню і темпераменту, але їй навряд чи прийде в голову змінити: занадто багато значать для неї ніжність, флірт, красиві слова, які з надлишком дарує їй чоловік-Риби.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Риб у тому, що їх союз складний для обох партнерів. Їм складно зрозуміти один одного. Жінка-Терези постійно незадоволена непрактичностью чоловіки-Риби і його небажанням ставити цілі і їх досягати. Жінка-Терези відноситься до тієї категорії жінок, у яких часто буває поганий настрій. І в цьому стані вона висловлює своє невдоволення чоловіка-Риби з усією властивою їй прямотою прямо в очі. А у відповідь чоловік-Риби лише мовчки вислуховує її тираду і мовчки проковтнув образу, заганяючи її глибоко всередину.

Проте навіть якщо стосунки чоловіка-Риби і жінки-Терези опиняються на межі розлучення, ні один із партнерів не вирішується розірвати їх, в силу того, що не люблять різкі зміни у своєму житті. Тому союз, приносить страждання обом може тривати довгі роки, лише тому, що партнери звикли жити один з одним.

Щоб союз був благополучним жінці-Терезам варто попрацювати над своїм характером і прибрати запальність. Адже і жінка-Терези, і чоловік-Риби цілком можуть бути щасливі один з одним, якщо будуть акцентувати свою увагу на тому, що їх об’єднує. А саме: гарна сексуальна сумісність і справжній талант відчувати прекрасне, у всіх проявах. Разом вони чудово проводять час на природі, на виставках, у театрах.

Але, все ж, головна проблема сумісності цих партнерів може відображатися в приказці: «Злодій у злодія кийок вкрав». Ні від чоловіка-Риби, ні від жінки-Терези правди ніколи не дочекаєшся. Відмінність лише в тому, що жінка-Терези знає правду чи має тверду думку, але не говорить його, а Риби часто і сам не знає, що буде робити або думати через хвилину. Зате кожен з них при цьому буде вимагати від партнера точності, визначеності і обов’язковості! Не зумівши домовитися, вони часто везуть воза в різні сторони, адже їм невідомі плани один одного!

За гороскопів сумісності Ваг і Риб, для того, щоб у родині був мир і гармонія, жінці-Терезам доведеться взяти лідерство у парі і м’яко направляти чоловіка-Риби в потрібний напрямок. Чоловік-Риби дуже легко підпорядковується, а у жінки-Терези є лидерсткие якості. Головне, жінці-Ваги необхідно дуже тактовно й делікатно керувати чоловіком-Риби, щоб не зруйнувати той чарівний світ, яким він себе оточив.

Для того, щоб не було сварок через гроші, необхідно щомісяця відкладати певну суму про запас. Або мати рахунок у банку, де гроші лежать під відсотки. У разі кризи, жінці-Ваги варто зменшити свої вимоги до життя і витримати режим жорсткої економії. Якщо жінка-Терези почне пред’являти претензії до чоловіка-Риби і вимагати від нього великих заробітків, він, швидше за все, піде в запій. В такі моменти часто пари розпадаються. Тому в період грошових труднощів жінки-Терези та чоловіка-Риби потрібно згуртуватися. А жінки-Терези – урізати свої потреби і чекати, поки фортуна повернеться до них, і життя увійде у звичне русло.

1 комментар к “Сумісність Жінка Ваги Чоловік Риби в Любові”


  1. Михайло:

    Дуже рідко пишу відгуки. Та такий розгогрнутий варіант змісту — стиль його написання, про сумісність пар мені дуже сподобався. При потребі тепер буду завжди звертатися до цього сайту: вніс його до закладок.


Залишити відгук