Горобина — Гороскоп Друїдів

Дати Горобини: 1 квітня — 10 квітня; 4 жовтня — 13 жовтня.

Риси народжених під знаком Горобини: чуйність розуму, фантазія, схильність до синтезу, інтуїція, уява.

Сумісність: з Вербою, Липою та Кленом.

Несумісність: з Дубом, Ялицею, Горіхом.

Тендітна зовнішність Рябін дуже оманлива: за нею ховається стійкий характер, на який завжди можна покластися. Люди цього знака лояльні до оточуючих, привітні, чутливі до зовнішніх впливів, люблять все прекрасне. Їх часто можна побачити з посмішкою на обличчі. Пояснюється це більшою мірою вмінням себе контролювати, ніж внутрішньої веселістю. Горобини вважають своїм обов’язком нести людям радість, навіть якщо цим може бути завдано шкоди їм самим. В цілому вони не егоїсти, але певну частку егоцентризму періодично все ж демонструють. В любовних відносинах Горобина здатна багато віддавати, але в той же час схильна постійно перевіряти почуття коханої людини. Одягаються вони зі смаком (а він у них просто чудовий) і задоволенням, так і в цілому вміють майстерно підкреслювати достоїнства зовнішності.

Посмішка майже не залишає її обличчя, не стільки через внутрішню веселості, скільки завдяки самоконтролю. Уміє підкреслити власну гідність, любить добре вдягатися. Володіє гарним смаком. Швидко звикає до зміни обстановки. Любить доставляти людям радість, навіть на шкоду собі. Не егоїстична, але трохи егоцентрична. Її відрізняє чутливість до зовнішніх впливів, любов до прекрасного, лояльність і привітність.

Чоловіки Горобини

З Ряботиння досить важко спілкуватися, оскільки в натурі цих людей явно не вистачає простоти. Але на них покладатися можна без всяких сумнівів, оскільки вони відрізняються чесністю, порядністю і терпимістю. Чоловіки-Горобини мріють жити власним життям, але часто не можуть собі цього дозволити: вони вважають себе не має права кинути людей, за яких несуть відповідальність.

Жінки Горобини

Представниці цього знака досить честолюбні і розумні, але, як це ні парадоксально, їм досить рідко вдається зробити кар’єру. Горобини — прекрасні господині, що дуже подобається чоловікам, налаштованим на сімейне життя. Жінки цього знаку завжди думають про завтрашній день і піклуються про те, щоб у майбутньому все було добре.

Любов і шлюб

Віддаючи дуже багато, Горобини стільки ж вимагають взамін. Ці люди досить часто влаштовують перевірку власних почуттів, але партнерам зради ніколи не пробачать.


Залишити відгук