Сумісність Жінка Ваги Чоловік Лев в Любові

Чоловік Лев і жінка-Терези неймовірно красива пара, їх ідилія заражає позитивом всіх навколо. Вона прекрасна, ніжна, чуйна, він герой її мрій, казковий могутній лицар. Їх перша зустріч, залицяння, побачення просочені загадковістю, якоїсь таємної любові. Чоловік-Лев спритний, гнучкий, йому не страшні конкуренти, а дух суперництва його лише розохочує.

Чоловік-Лев, визнаний в суспільстві, його чудова стати, граціозність, манірність розбурхує жіночі серця. В його життєвій позиції повна прозорість, все підпорядковано порядку, визначеності, немає місця невпевненості, недбалості, безвідповідальності. Любить філософствувати, міркувати про вселенському значенні, про кохання, про стосунки між чоловіком і жінкою. У його мріях присутній реальність, якщо він ставить перед собою мету, то точно знає, як її досягти, складе план дій. Лев дуже активний, не рідко прихильник спорту, любить різні змагання, конкурси, змагання.

Жінка — Терези жіночна, добра, м’яка, відкрита вдача. В її скромності немає сумнівів, виглядає стримано, розбирається в стилях, напрямах моди. Її кредо життя – не залежати від чоловіків і обставин. Цінує свободу, легко звикає і адаптується до змін. Віддає багато часу приділяти близьким і друзям, не любить самотності. У неї бувають, хоч і рідко, напади меланхолії. У таких випадках вона намагається усамітнитися.

Жінці — Терезам і чоловіка-Лева необхідно прислухатися до слів партнера, бути більш чуйними і двері довіри відкриються в душі кожного. Ваги, шукають партнера твердості, рішучості, вміння ставити крапку над проблемами, адже саме власна невпевненість, вічні коливання, приводять їх у лють.

У своїх взаєминах пара буде насолоджуватися взаємним дбайливим ставленням. Вона не стане скупитися на добрі слова, замилування, з радістю підпорядкує свої інтереси і бажання йому. Він в свою чергу буде вдячний, за те, що його не намагаються перевиховати, відвести і захистити від такої улюбленої їм свободи.

У шлюбі має бути взаємовиручка, прагнення до затишку і облагороджування побуту. Чоловік Лев і жінка Ваги ідеально сумісна пара, але без сварок і скандалів прожити неможливо. Обидва яскраві індивідуалісти, не потерплять контроль, і ніколи не впадуть до перевірки або шпигунство за партнером. Протягом усього життя Ваги і Лев пронесли свою любов, зберігши ніжність і повага до коханої людини.

По сумісності жінки-Ваг і Лева-чоловіки — ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя. Обидва гарні, царственны, і їх просто неможливо не помітити, де б вони не з’явилися. Оточуючі люди прагнуть до спілкування з ними, так як у обох тепле приємне поведінку, вони ввічливі і мають хороші манери.

За даними статистичних даних, у шлюбного союзу між чоловіком-Левом і жінкою-Ваги найнижчий відсоток розлучень. У них прекрасне взаєморозуміння, інтерес один до одного з’являється при перших же хвилин знайомства. Спільне життя пари Ваги-Лев сповнена радості і щастя, душевної теплоти і взаєморозуміння. Партнери швидко і легко звикають один до одного, прив’язуються і разом йдуть на підйом.

Кілька жінка-Терези і чоловік-Лев з нетерпінням чекають у будь-якій компанії. У них доброзичливе поведінку і вроджене уміння розташувати до себе людей. У них відсутня зверхність і снобізм. Перебуваючи поруч з ними, кожен відчуває себе причетним до вищого суспільства. Пара жінка-Терези і чоловік-Лев здатні надати шарм будь зборам, колективу. Чоловік-Лев встигає сказати комплімент кожній жінці, а жінка-Терези – потанцювати з кожним чоловіком, але це не виглядає як байдужість до своєї половинки. Галантність Лева набуває особливий теплий відтінок, коли він звертається до своєї жінки, а захоплення Ваг стає щиро і глибше, коли воно спрямоване на її чоловіка.

Ваги-Лев сумісності, незважаючи на кількість років, прожитих разом, ні чоловік-Лев, ні жінка-Терези не дозволяють собі постати один перед одним з нечесаними волоссям і в штанях з витягнутими колінами. Чоловік-Лев навіть вдома почуває себе королем, а жінка-Терези – героїнею кінороману.

У пари жінка-Терези і чоловік-Лев у спільному житті буває трохи розбіжностей. У них спільні інтереси, темперамент, спосіб життя. До того ж ці пари найчастіше складаються з людей одного кола і виховання. Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Лева виникає через марнославство чоловіка-Лева. Обидва партнера не люблять відокремлений спосіб життя і не пропускають можливості відвідати будь-який масовий захід.

Чоловік-Лев любить показувати себе і чекає захоплення публіки його вчинками, його супутницею, загалом, він любить хвалитися всім цінним, що йому належить. Але, проблема в тому, що жінка-Терези, ні в чому не поступається чоловікові-Леву. Вона теж обходительна, красива, весела, доброзичлива до людей, приємна в компанії. І як тільки Лев зрозуміє, що жінка-Терези цікава оточуючим сама по собі, а не як його жінка, його настрій відразу ж зіпсується. А вже якщо жінці-Ваги приділять більше уваги, ніж самому чоловікові-Леву – гряне грім. Лев не пробачить Терезам того, що вона його затьмарила.

Крім того, чоловікові-Леву доведеться поступово привчати жінку-Ваг до буденної повсякденної праці. Це завдання не з легких, оскільки жінка-Терези, як правило, фізичної праці, перенапруження і перевтоми боїться більше, ніж чорт ладану, будучи глибоко впевнена в тому, що створена вона тільки для радощів і насолод, для задоволення як духовних, так і тілесних потреб інших людей, але тільки не для роботи.

За гороскопів сумісності Ваг і Лева, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Терезам потрібно пам’ятати, що чоловік-Лев любить похвалу та захоплення власною персоною. Не втрачайте можливості похвалити Лева і підкреслювати його верховенство у вашій родині. У жінки-Ваг є вроджене вміння щиро захоплюватися людиною. Похвала з їхніх вуст не звучить як фальш або лестощі.

Також варто пам’ятати про те, що чоловік-Лев вибрав вас як королеву, тому такий доведеться залишатися на все життя. Жодних фрейлін або слуг чоловік-Лев поруч з собою не потерпить. Однак, буде чудово, якщо будь-яка розмова про свою персону, що відбувається в межах чутності Лева, жінка-Терези переведе на нього, підкреслить його достоїнства і заслуги.

Вийшовши заміж за чоловіка-Лева, жінці-Терезам потрібно постійно піклуватися про свою зовнішню красу й привабливість, стежити за фігурою, волоссям, і завжди мати святковий настрій. Жінка-Терези повинна завжди і постійно викликати захоплення і бажання свого чоловіка-Лева, спокушати його, застосовуючи при цьому всі досі відомі підсобні засоби.


Залишити відгук