Сумісність Жінка Ваги Чоловік Близнюки в Любові

Нелегкі стосунки чекають пару чоловіка-Близнюки і жінку-Ваги. Вона любляча конкретність, серйозність, буде чекати від чоловіка сміливих та відвертих вчинків, зрозумілих слів. На жаль, чоловік-Близнюк, не з тех. На чітко поставлене запитання, може вправно ухилятися, знаходити відмовки, вміє крутитися.

Ваги, жінка особа постійно сумнівається, в тому числі у своїх вчинках, словах, припущеннях. Тому придивляючись до чоловіка — Близнюки, буде довго вагатися, чи варто з ним зав’язувати стосунки. Жінки — Терези, не відмовиш у хитрості, вибудовування планів. Визначившись з об’єктом підкорення, докладе всю свою фантазію, продемонструє жіночі виверти, змоделює поведінку у відповідності з обставинами. Чоловік-Близнюк, потрапивши в розставлені пастки жінкою — Ваги, не відразу схаменеться, що свобода обмежена. Жінка – Терези вселить йому що, сім’я, діти, кар’єра, гроші основа його життя.

Чоловік-Близнюк спритний, вміє надягати маску, що володіє багатим красномовством, залізною логікою, незважаючи, на те, скільки розчарувань він може принести жінкам, ніколи про нього не буде «дурної слави». Жінка — Терези талановито вміє прикидатися, зображати жертву, актрису, скромницу, послушницю, кого завгодно. Перед невловимістю справжньою сутністю Ваг, Близнюк явно може розгубитися. Справжня війна може розгорітися коли, чоловік-Близнюк побачить фальш подруги. Обман і гра, він і сам так вміло цим користується, але по відношенню до нього це викличе скандал.

На подив, по зіркам пара сумісна, в їх відношенні немає пристрастей, але є невгамовне бажання жінки-Терези окільцювати чарівного Близнюка. В інших сферах Ваги, абсолютний раціоналіст, некваплива в діях, адекватна, розумна.

Зв’язавши долі, чоловік-Близнюки і жінка-Терези, стануть підтримкою і опорою один для одного. Спільні поїздки, планування дітей, накопичення грошових коштів, стане їх стимулювати до благополучного життя. Здобувши свого коханого таким наполегливою працею, хоч і прихованою, буде берегти його.

У сімейних відносинах буде досягнута гармонія, взаєморозуміння, лише у зрілому віці, коли обидва знайдуть життєвий досвід. Близнюк почне цінувати сімейні цінності і близьких людей, Ваги послабить хватку, зніме власне напруження. Вони гідно крокуватимуть за життя, з взаємною любов’ю, абсолютно щасливими людьми.

По сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки – ця пара дуже гармонійна. Їх відносини починаються і розвиваються легко і невимушено. Непостійного чоловіка-Близнюків важко назвати знаком, прагнуть до сімейного життя, але в даному союзі він близький до цього, як ніколи. Вони з Вагами хоча і не надто схожі, але іноді бачать один в одному власне відображення. Жінка-Терези з своєї частою зміною настрою і суперечливими почуттями зрозуміла чоловікові-Близнюкам, як жоден інший знак, і для обох таке порозуміння — рідкість.

Навіть якщо оточуючим здається, що пара Ваги-Близнюки довго ходять один навколо одного, не наважуючись на перший крок, насправді це – тільки любовна гра, що доставляє задоволення обом. Жінка-Терези і чоловік-Близнюки розуміють один одного з першого погляду. Ідеальна пара жінка-Терези і чоловік-Близнюки мають безліч спільних інтересів і у них відмінне взаєморозуміння.

Споконвіку відомо, що жінка-Терези, як і чоловік-Близнюки, не терплять і не можуть перебувати на самоті — «на безлюдному острові» — навіть якщо б це був «острів скарбів». Самотність — це їхній найлютіший ворог, від якого вони намагаються позбутися по можливості рано і швидко — одруженням або заміжжям.

З боку це дуже мила пара, в якій панує любов і взаєморозуміння. Обидва партнера дуже вдало вміють спільно радіти і розважатися, веселитися і насолоджуватися, обидва люблять компанії і вечірки, жарти-примовки, гумор і сатиру, світ мистецтв. Це відкриті, товариські, розташовують до себе люди, які люблять проводити час у походах, екскурсіях, ресторанах, театрах і т. д.

Чоловік-Близнюки схильний фліртувати з іншими партнерами, і це стимулює жінку-Ваги весь час тримати себе в тонусі, стежити за своєю фігурою, зачіскою, бути доглянутою, красивою, так, щоб нікому і в голову не прийшло стати її суперницею.

І Ваги, і Близнюки довго зберігають свою молодість, живучи один з одним. Чоловік не завантажує свою жінку побутовими обов’язками і дозволяє витрачати час на догляд за собою. Обох партнерів приваблює романтичний настрій, любов, інтимна атмосфера.

У пари жінка-Терези – чоловік-Близнюки в сімейному житті виникає мало складнощів. Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Близнюків в тому, що жінка-Терези хоче бачити поряд з собою сильного і сміливого чоловіка, що володіє величезною волею. А чоловік-Близнюки має різнобічні інтереси, розпорошується на всякі дрібниці і йому не вистачає вміння та цілеспрямованості доводити почате до кінця. Часто жінка-Терези вважає, що у чоловіка-Близнюків немужественное поведінку.

Їй хотілося б, щоб він захищав її фізично, а у чоловіка-Близнюки головна зброя в боротьбі з суперником – дотепність і винахідливість. Це поведінка розчаровує жінку-Ваги, і з часом, вона може почати командувати своїм менш вольовим чоловіком-Близнюками. Але, а Близнюки не терплять навіть натяку на посягання їх волі і на право вибирати, як діяти в тій чи іншій ситуації. Тому, така поведінка жінки-Терези вносить розлад в їх відносини.

За гороскопів сумісності Терезів і Близнюків, щоб у сім’ї була гармонія, необхідно, щоб жінка-Терези зрозуміла, що не варто переробляти свого партнера, виховувати його і тим більше, командувати ним. Як тільки жінка-Терези починає дорікати чоловіка-Близнюків, у нього виникає бажання піти від неї. Він ніколи не буде жити з жінкою-пилкою. На щастя, чоловік-Близнюки не злопам’ятний і швидко відхідливий. Якщо жінка-Терези змінює тактику поведінки, то і ставлення чоловіки-Близнюки теж швидко змінюється.

Якщо жінка-Терези зрозуміла, що її партнер-Близнюки недостатньо мужній для неї, то їй варто стати лідером у парі, але зробити це максимально м’яко і тактовно. Якщо зробити це акуратно, так, щоб чоловік-Близнюки не образився, то вони ніколи не зрозуміє, що багато досягнень сім’ї відбулися тому, що поруч була жінка-Терези, здатна ненав’язливо повернути Близнюків до нудної, яка втратила інтерес цілі.


Залишити відгук